Навчальні курси Containers and Virtual Machines (VMs)

Навчальні курси Containers and Virtual Machines (VMs)

Місцеві, під керівництвом інструктора живі контейнери та віртуальні машини (віртуальних машин), навчальні курси демонструють практичні заняття з основ і передових тем контейнерів і віртуальних машин (віртуальні машини).

Навчальні контейнери та віртуальні машини (віртуальних машин) доступні як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Containers and Virtual Machines (VMs) Підкатегорії

Containers and Virtual Machines (VMs) Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
This Docker and Kubernetes training course is designed to provide attendees with a comprehensive foundation of Docker and Kubernetes technologies. The entire core features of Kubernetes is covered including, Pods, Labels, Volumes, Replication Controllers, Services and more. The course takes attendees from installation to management and usage through a combination of lecture and hands-on lab exercises where they will gain experience configuring and managing Kubernetes objects. In addition, this course will give attendees a solid understanding of Kubernetes including advanced features and security to run safety a Kubernetes cluster in production.

This course is for people and teams that want to learn Kubernetes foundation and containers orchestration requirements to build services that are secure, robust, highly available, resilient and self-healing:

· Developers

· Operations

· DevOps

· QA Engineers

· IT Project Managers
14 годин
Docker - платформа з відкритим кодом для створення, доставки та запуску програм всередині контейнерів. Kubernetes йде на крок далі, надаючи інструменти, необхідні для розгортання та керування контейнерними програмами в масштабі в кластерному середовищі.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) учасники дізнаються, як розгорнути колекцію зразкових серверів всередині контейнерів, потім автоматизувати, масштабувати та керувати своїми контейнерними серверами в кластері Kubernetes . Тренінг переходить до більш вдосконалених тем, Kubernetes учасників через процес забезпечення, встановлення мережі та моніторингу кластеру Kubernetes .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштуйте та запустіть контейнер Docker .
- Розгорнути контейнерні бази даних та сервери.
- Kubernetes кластер Docker і Kubernetes .
- Використовуйте Kubernetes для розгортання та управління різними середовищами в одному кластері.
- Забезпечити, масштабувати та контролювати кластер Kubernetes .

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики.

Примітки

- Різні зображення Docker можуть бути використані як демонстрації в цій підготовці (наприклад, Nginx , MongoDB , Tomcat тощо).
- Щоб запросити конкретні зображення або будь-які інші налаштування для цього тренінгу, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Docker - це платформа з відкритим кодом для автоматизації процесу створення, доставки та запуску програм всередині контейнерів. Kubernetes йде на крок далі, надаючи інструменти, необхідні для розгортання та керування контейнерними програмами в масштабі в кластерному середовищі.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) учасники навчаться створювати та керувати контейнерами Docker , а потім розгортати зразок програми всередині контейнера. Учасники також дізнаються, як автоматизувати, масштабувати та керувати своїми контейнерними програмами в кластері Kubernetes . Нарешті, тренінг переходить до більш вдосконалених тем, Kubernetes учасників через процес закріплення, масштабування та моніторингу кластеру Kubernetes .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштуйте та запустіть контейнер Docker .
- Розгорніть контейнерний сервер та веб-додаток.
- Створення та керування зображеннями Docker .
- Kubernetes кластер Docker і Kubernetes .
- Використовуйте Kubernetes для розгортання та керування кластерним веб-додатком.
- Забезпечити, масштабувати та контролювати кластер Kubernetes .

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка:

- Apache Tomcat та програма Java EE будуть використовуватися як наші демо-сервери та програми для контейнерізації. Однак, * вони можуть змінюватися *. Якщо ви хочете побачити конкретну програму або пов'язаний інструмент чи техніку, охоплені цією підготовкою, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Програма Сертифікований Kubernetes Адміністратор (CKA) була створена Фондом Linux та Фондом облачного корінного обчислення (CNCF).

Kubernetes тепер є провідною платформою, що використовується для контейнерів оркестрації.

NobleProg надає Docker & Kubernetes підготовку з 2015 року. З більш ніж 360 успішно завершених тренувальних проектів, ми стали однією з найвідоміших тренувальних компаній у всьому світі у сфері контейнерів.

З 2019 року ми також допомагаємо нашим клієнтам підтвердити свою продуктивність в середовищі k8s шляхом їх підготовки та заохочення до проходження іспитів CKA та CKAD.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на системних адміністраторів, Kubernetes Користувач бажає підтвердити свої знання, проходячи іспит CKA.

З іншого боку, підготовка також зосереджена на здобутті практичного досвіду в Kubernetes Адміністрації, тому ми рекомендуємо брати участь у ньому, навіть якщо ви не маєте наміру пройти іспит CKA.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати. Щоб дізнатися більше про сертифікацію CKA, будь ласка, відвідайте: https://training.linuxfoundation.org/certification/certified-kubernetes-administrator-cka/
14 годин
Служба Azure Kubernetes (AKS) - це розміщена служба Kubernetes яка спрощує розгортання та управління кластером Kubernetes в Azure .

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як створити та керувати виробничим середовищем для контейнерів за допомогою Kubernetes на AKS.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Налаштування та керування Kubernetes на AKS
- Розгорнути, керувати та масштабувати кластер Kubernetes
- Розгортайте контейнерні ( Docker ) програми на Azure
- Перенесіть існуюче середовище Kubernetes з приміщення на хмару AKS
- Інтеграція Kubernetes із стороннім програмним забезпеченням безперервної інтеграції (CI)
- Забезпечити високу доступність та відновлення після аварій у Kubernetes

Аудиторія

- Розробники
- Системні адміністратори
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні заняття в лабораторних умовах

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Мета цього практичного курсу - надати всі інструменти, що стосуються практичних аспектів Docker та Kubernetes , щоб учасники могли розраховувати на необхідні навички для правильного управління програмою.
35 годин
OpenShift - платформа для застосування контейнерів для розгортання Docker і Kubernetes. Він забезпечує заздалегідь визначені середовища застосування та допомагає реалізовувати основні принципи DevOps, такі як скорочення часу на ринку, інфраструктура як код, безперервна інтеграція (CI) та безперервна доставка (CD). OpenShift підтримується Red Hat.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться керувати контейнерами, що працюють на Docker, Kubernetes та контейнерної платформі Red Hat OpenShift.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створення, налаштування, управління та усунення несправностей кластерів OpenShift
- Розгортання масштабу застосування за допомогою Kubernetes
- Безпечний контейнер для платформи OpenShift
- Моніторинг та збирання показників
- Керування сховищем
- Швидке розгортання додатків у приміщенні, у загальнодоступній хмарі або в хостингова хмара.

Аудиторія

- Системні адміністратори
- Архітектори
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
35 годин
Docker - це платформа з відкритим кодом для автоматизації процесу створення, доставки та запуску програм всередині контейнерів. Kubernetes йде на крок далі, надаючи інструменти, необхідні для розгортання та керування контейнерними програмами в масштабі в кластерному середовищі. Платформа контейнерів OpenShift (раніше OpenShift Enterprise) об'єднує Docker і Kubernetes разом у керовану платформу, або PaaS (платформа як послуга), щоб ще більше полегшити та спростити розгортання Docker і Kubernetes . Він надає заздалегідь визначені середовища додатків та допомагає реалізувати ключові принципи DevOps такі як скорочення часу на ринок, інфраструктура як код, безперервна інтеграція (CI) та безперервна доставка (CD). Платформа для контейнерів OpenShift підтримується Red Hat.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як керувати контейнерами, що працюють на Docker , Kubernetes та платформі контейнерів Red Hat OpenShift ( OpenShift ).

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть та налаштуйте налаштування OpenShift .
- Швидке розгортання програм у приміщенні, у загальнодоступній хмарі чи на хмарній хмарі.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at engineers wishing to automate, secure, and monitor containerized applications in a large-scale Kubernetes cluster.

By the end of this training, participants will be able to:

- Use Kubernetes to deploy and manage different environments under the same cluster
- Secure, scale and monitor a Kubernetes cluster

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion
- Lots of exercises and practice
- Hands-on implementation in a live-lab environment

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 годин
Програма Certified Kubernetes Application Developer (CKAD) була розроблена Фондом Linux та Фондом Cloud Native Computing (CNCF), що приймає Kubernetes.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які бажають підтвердити свої навички в розробці, будівництві, конфігурації та експозиції облачних прикладів для Kubernetes.

З іншого боку, підготовка також зосереджена на здобутті практичного досвіду в Kubernetes розробці додатків, тому ми рекомендуємо брати участь у ньому, навіть якщо ви не маєте наміру пройти іспит CKAD.

NobleProg надає Docker & Kubernetes підготовку з 2015 року. З більш ніж 360 успішно завершених навчальних проектів, ми стали однією з найвідоміших навчальних компаній у всьому світі у сфері контейнерів. З 2019 року ми також допомагаємо нашим клієнтам підтвердити свою продуктивність в середовищі k8s шляхом їх підготовки та заохочення до проходження іспитів CKA та CKAD.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати. Щоб дізнатися більше про CKAD, будь ласка, відвідайте: https://training.linuxfoundation.org/certification/certified-kubernetes-application-developer-ckad/
14 годин
Rancher - це платформа з відкритим кодом для управління Kubernetes на будь-якій інфраструктурі.

Цей живий курс під керівництвом інструкторів надає учасникам огляд Rancher та демонструє практичну практику розгортання та управління кластером Kubernetes з Rancher .

Після закінчення цього курсу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування Rancher .
- Запустіть кластер Kubernetes за допомогою RKE ( Rancher Kubernetes Engine).
- Управління кількома хмарними кластерами Kubernetes , уникаючи блокування постачальника.
- Керуйте кластерами Kubernetes використовуючи їх операційну систему та двигун контейнерів на вибір.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, важкі практичні практики
14 годин
Stiro є відкритим вихідним кодом Сітка для підключення, моніторингу та забезпечення мікропослуг.

цей інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на інженерів, які бажають підключитися, безпечної та управління хмарними додатками (мікропослуги), використовуючи сітчастий Mesh служби.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- встановити та налаштувати Istio на Kubernetes.
- розуміти сервісні сітки і здійснювати один з Istio.
- розгорнути сітчастий сітка на вершині Kubernetes.
- використовуйте сітку служби для запуску, керування та відстеження застосунків у хмарі.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- щоб запросити індивідуальну підготовку за цей курс, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
- щоб дізнатися більше про Istio, будь ласка, відвідайте: https://istio.io/
28 годин
Платформа Java EE забезпечує API та робочий час для розробки та експлуатації широкомасштабних, багатоповерхових, скальованих, надійних та безпечних мережевих додатків. Docker і Kubernetes дозволяють розробникам упаковувати Java додаток в контейнер і розміщувати його в якості мікросервісу в середовищі Java EE.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на розробників, які хочуть контейнерувати свої Java EE 8 додатки і виконувати їх як мікросервіси в хмарі.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створіть і розміщуйте Java мікросервіси в Docker контейнерах. Використання контейнерів Kubernetes. Інтеграція мікросервісів з існуючою монополістичною системою. Моніторинг, тестування та безпечні мікросервіси. Контейнери та оркестраційні середовища.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
EKS is a self-managed Kubernetes-as-a-service offering from AWS. EKS is fully scalable and customizable and allows a Kubernetes deployment to mimic and/or integrate with an existing on-premise Kubernetes setup.

In this instructor-led, live training, participants will learn how to set up and manage a production-scale container environment using Kubernetes on EKS.

By the end of this training, participants will be able to:

- Configure and manage Kubernetes on EKS
- Migrate an existing Kubernetes environment from on-premise to AWS cloud
- Integrate Kubernetes with third-party continuous integration (CI) software
- Ensure high availability and disaster recovery in Kubernetes
- Understand and adopt the tools available to efficiently manage EKS

Audience

- Developers
- System Administrators
- DevOps Engineers

Format of the Course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice in a live-lab environment.

Note

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 годин
Еволюція мікросервісів та контейнерів за останні роки значно змінила те, як ми розробляємо, розробляємо, розгортаємо та запускаємо програмне забезпечення. Сучасні програми повинні бути оптимізовані для масштабованості, еластичності, несправності та змін. Керовані цими новими вимогами, сучасні архітектури вимагають різного набору шаблонів та практик. У цьому навчанні ми вивчаємо способи виявлення, розуміння та пристосування до цих нових вимог.

Аудиторія
Ця підготовка призначена для людей, які дещо знайомі з контейнерною технологією та з концепціями Kubernetes але, можливо, не вистачає реального світового досвіду. Він заснований на випадках використання та уроках, отриманих на реальному житті, з метою зробити людей натхненними створювати та керувати ще кращими хмарними натурними програмами.

- Розробники
- Операції
- DevOps
- QA інженери
- Менеджери ІТ-проектів

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і вправ
- Реалізація Handson у прямому лабораторному середовищі

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at engineers who wish to evaluate, select and deploy the most appropriate Kubernetes solution for their specific situation.

By the end of this training, participants will be able to:

- Install and configure a Kubernetes cluster on premise and in the cloud.
- Evaluate different cloud-hosted Kubernetes solutions and understand the advantages over an self-hosted approach.
- Compare different tools for testing, managing, and monitoring a Kubernetes cluster.
7 годин
Цей інструктаж, який проводиться під керівництвом викладача (на місці або на відстані), призначений для інженерів, які бажають використовувати Helm для оптимізації процесу встановлення та управління програмами Kubernetes.

Наприкінці навчання учасники зможуть:

- Встановіть та налаштуйте Helm.
- Створення відтворюваних збірок програм Kubernetes.
- Спільне використання додатків у вигляді графіків Helm.
- Запустіть програми сторонніх виробників, збережені як діаграми Helm.
- Управління релізами пакетів Helm.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Практична реалізація в реальному середовищі лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб запросити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами для організації.
- Щоб дізнатися більше про Helm, відвідайте: https://helm.sh/
7 годин
Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на віддаленому рівні) спрямована на системних адміністраторів та розробників, які бажають використовувати Prometheus для моніторингу кластерів Kubernetes .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і налаштуйте Prometheus.
- Контролюйте динамічні хмарні середовища
- Отримати краще розуміння їх кластерів Kubernetes
- Налаштуйте точні та проникливі сповіщення

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Gitlab — це DevOps платформа життєвого циклу, яка забезпечує функції CI/CD для планування та управління проектами. Kubernetes - це оркестраційна система для автоматизації розробки додатків. Використовуючи Gitlab і Kubernetes, користувачі можуть автоматизувати будівництво та розміщення в контейнерних хмарних середовищах.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на DevOps інженерів, які хочуть використовувати Kubernetes і Gitlab для автоматизації DevOps життєвого циклу.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Автоматичні додатки будівлі, випробування, і розгортання. Створення автоматизованої інфраструктури. Розподіл додатку в контейнерну хмарну середовище.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Project Calico - це мережеве рішення для контейнерів та віртуальних машин. Спочатку створений для OpenStack для спрощення передачі даних по всій мережі, сьогодні він підтримує Kubernetes , OpenShift , Docker EE, OpenStack , послуги з голого металу та інші. Calico використовує маршрутизацію IP замість комутації, віртуальних мереж, накладених мереж та інших складних методів вирішення для забезпечення ефективних та безпечних мереж.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на дистанційному рівні) спрямована на інженерів, які бажають мережеві кластери Kubernetes використовуючи спрощений підхід на основі маршрутизації IP.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування Calico.
- Використовуйте Calico для створення контейнерного мережевого рішення для кластерів Kubernetes .
- Зрозумійте, чим Calico відрізняється від традиційних мереж накладання.
- Зрозумійте, як Calico поєднує протоколи маршрутизації в Інтернеті з сховищами даних на основі консенсусу.
- Використовуйте Calico, щоб забезпечити безпечну мережеву політику для Kubernetes .

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
- Щоб дізнатися більше про Project Calico , відвідайте: https://www.projectcalico.org/
14 годин
Google Kubernetes Engine є розміщення Kubernetes служби, яка спрощує розгортання та управління кластер Kubernetes в Google Cloud.

в цьому інструктор під керівництвом, Live навчання, учасники дізнаються, як створити і керувати виробництвом масштабі контейнера з використанням Kubernetes на хмарі Google.

до кінця тренінгу учасники зможуть:

- налаштувати і керувати Kubernetes на хмарі Google.
- розгорнути, керувати і масштабувати кластер Кубернелес.
- розгортання контейнерних (Докер) додатків на хмарі Google.
- міграція існуючого середовища Kubernetes від локального до хмари Google.
- інтегрувати Kubernetes з третьою стороною безперервної інтеграції (CI) програмного забезпечення.
- забезпечення високої доступності та аварійного відновлення в Kubernetes.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- багато вправ і практики.
- практичної реалізації в живій лабораторній обстановці.

курс параметри налаштування

- різні Докер зображення можуть бути використані в якості демонстрації в цій підготовці (наприклад, nginx, MongoDB, Tomcat і т. д.).
- для запиту конкретних зображень або будь-якої іншої настройки для цієї підготовки, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
OKD є платформою розробки додатків для розміщення контейнерних додатків за допомогою Kubernetes. OKD - це вертикальна база коду, на якій побудовано Red Hat OpenShift Online і Red Hat OpenShift Container Platform.

У цьому тренінгу, який очолює інструктор, учасники дізнаються, як встановити, налаштувати та керувати OKD прямо зараз або в хмарі.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створіть, налаштуйте, керуйте і вирішуйте проблеми кластера OKD. Забезпечити OKD. Розподіл контейнерних додатків на OKD. Слідкуйте за виконанням програми, що працює в OKD. Управління зберіганням даних. Швидко розміщувати додатки в прямому ефірі або в громадському хмарі, наприклад, AWS.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Цей курс заснований на OKD (Origin Kubernetes Distribution). Щоб налаштувати курс або замовити навчання на іншому варіанті OpenShift (наприклад, OpenShift контейнерна платформа 3 або OpenShift контейнерна платформа 4), будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Kubernetes - це система з відкритим кодом для автоматизації розробки, скалювання та управління контейнерними додатками.

Сертифікований Kubernetes Спеціаліст з безпеки (CKS) - це сертифікаційний іспит, заснований на результатах, який тестує кандидатів знання Kubernetes і облачної безпеки в симуляційному, реальному середовищі.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на Kubernetes практикуючих, які бажають підготуватися до іспиту CKS.

До кінця цього тренінгу учасники дізнаються, як забезпечити Kubernetes середовища та контейнер-базовані додатки протягом різних етапів життєвого циклу додатку: будівництво, розгортання та робочий час.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Serverless - це DevOps архітектура, яка дозволяє створювати і розробляти висококваліфіковані корпоративні додатки без надання будь-якого сервера. Kubernetes є платформою з відкритим кодом для будівництва контейнерних та облачних проектів. Безсерверна рамка може бути інтегрована з Kubernetes для забезпечення автоматизованої хостингової інфраструктури, необхідної для запуску CaaS і FaaS.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на розробників і DevOps інженерів, які бажають скористатися безсерверним підходом для будівництва корпоративних додатків в Kubernetes.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Налаштуйте і налаштуйте Kubernetes систему, щоб почати розробку з безсерверною архітектурою. Розуміння концепцій і принципів, які є основними для серверних середовищ. Використовуйте інструментальні ланцюги, необхідні для безсерверного розвитку та інтегруйте їх з Kubernetes компонентами. Практикуйте свої навички в Python програмувальному мові і застосовуйте його для реалізації безсерверних систем. Безпечні корпоративні програми, які розміщуються через безсерверну рамку на Kubernetes. Використовуйте сучасні методи обчислення в хмарі для оптимізації DevOps робочих потоків обробки завдань.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Kubernetes пропонує функції для забезпечення кластера та його додатків. Однак налаштування поза коробкою можуть не надавати повну захист від хакерів і ненавмисно шкідливих акторів.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на інженерів, які бажають забезпечити Kubernetes кластер за межами стандартних налаштувань безпеки.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Поясніть уразливості, які піддаються дефолту Kubernetes установки. Забороняється неавтентифікований доступ до API, бази даних та інших послуг. Захистити Kubernetes кластер від випадкового або шкідливого доступу. Створення всеосяжної політики безпеки та набору кращих практик.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Існує ряд варіантів розгортання Docker і Kubernetes на AWS, включаючи Amazon Elastic Container Service, Amazon ECS для Kubernetes , AWS Fargate та Amazon EC2.

Це навчання, яке проводиться під керівництвом інструкторів (на місці чи на дистанційному рівні), спрямоване на інженерів, які бажають оцінити кожну з цих служб, щоб прийняти обгрунтовані рішення щодо розміщення в межах своєї організації.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть середовище розробки, яке включає всі необхідні інструменти для початку розробки.
- Налаштуйте, налаштуйте та розгорніть серію демонстраційних контейнерів, використовуючи ряд різних підходів.
- Зрозумійте архітектурні та дизайнерські відмінності різних рішень Docker / Kubernetes в рамках AWS.
- Автоматизувати розгортання контейнерів Docker .
- Налаштуйте конвеєр безперервної інтеграції та розгортання.
- Інтеграція Docker та Kubernetes в існуючу систему безперервної інтеграції.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
OKD є платформою розробки додатків для розміщення контейнерних додатків за допомогою Kubernetes. OKD - це вертикальна база коду, на якій побудована платформа контейнерів Red Hat OpenShift Online і Red Hat OpenShift.

У цьому тренінгу, який керується інструктором, учасники навчиться створювати, оновлювати та підтримувати контейнерні програми за допомогою OKD.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Розподіл контейнерного веб-прикладу в кластер OKD напередодні або в хмарі. Автоматична частина трубопроводу доставки програмного забезпечення. Використовуйте принципи DevOps філософії, щоб забезпечити постійне подання заявки.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Цей курс заснований на OKD (Origin Kubernetes Distribution). Щоб налаштувати курс або запропонувати навчання на іншому варіанті OpenShift (наприклад, OpenShift контейнерна платформа 3 або OpenShift контейнерна платформа 4), будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Kubernetes є системою контейнерної оркестрації відкритого коду для автоматизації управління CI/CD. Spinnaker є платформою з відкритим кодом для багатоквартирного CD для ефективного випуску програмного забезпечення. З Kubernetes і Spinnaker, користувачі можуть зайняти незмінні структури, трубопровідники і управління кластерами.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на облачних інженерів, які бажають використовувати Kubernetes і Spinnaker для операцій CI/CD.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Створіть на Kubernetes платформі для прискорення облачних цільових розповсюджень. Інтегруйте Spinnaker з Docker і Git для автоматизації доставки коду до трубопроводів. Автоматизуйте і керуйте трубами CD, вибираючи з різних варіантів інструментів CI.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Цей практичний курс містить теми, адресовані системним адміністраторам, розробникам, розробникам та звичайним користувачам настільних комп'ютерів (включаючи менеджерів), які хотіли б мати уявлення про віртуалізацію в цілому. Після цього курсу, адміністратори зможуть створювати приватні хмари для використання у виробництві, і розробники зможуть перевірити свій код на декількох операційних системах без необхідності використання другого ПК або не-x86 плати.

Ми розуміємо, що набір тем, представлених у цьому курсі, охоплював широке коло питань, які можуть бути неприйнятними для всіх клієнтів. При бронюванні цього курсу, будь ласка, вкажіть, що ви хочете досягти за допомогою QEMU або KVM, і ми налаштуємо його, перерозподіливши час з менш актуальних тем на ті, які будуть важливі для вас.
14 годин
Flatpak - це утиліта для розгортання програмного забезпечення, управління пакетами та віртуалізації додатків для середовищ настільних комп’ютерів Linux . Він забезпечує середовище пісочниці, в якому користувачі можуть запускати програми ізольовано від решти системи.

Цей курс навчає основного використання Flatpak, корисного як для розробників, так і для системних адміністраторів. Курс включає багато практичних вправ і учасники будуть тренуватися у власному середовищі та створювати власні зображення Flatpak.

Аудиторія

- Розробники
- Сисадміни
- Менеджери

Last Updated:

Online Containers and Virtual Machines (VMs) courses, Weekend Containers and Virtual Machines (VMs) courses, Evening Containers and Virtual Machines (VMs) training, Containers and Virtual Machines (VMs) boot camp, Containers and Virtual Machines (VMs) instructor-led, Weekend Containers and Virtual Machines (VMs) training, Evening Containers and Virtual Machines (VMs) courses, Containers and Virtual Machines (VMs) coaching, Containers and Virtual Machines (VMs) instructor, Containers and Virtual Machines (VMs) trainer, Containers and Virtual Machines (VMs) training courses, Containers and Virtual Machines (VMs) classes, Containers and Virtual Machines (VMs) on-site, Containers and Virtual Machines (VMs) private courses, Containers and Virtual Machines (VMs) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах