курси Configuration Management

курси Configuration Management

Навчальні курси з керування конфігураціями, що проводяться на основі інструкторів, демонструють через інтерактивну дискусію та практичну практику, як здійснити ефективне управління конфігурацією. Навчання конфігураційному менеджменту доступне як "навчальне тренування на місці" або "дистанційне навчання в режимі реального часу". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Configuration Management Subcategories

Configuration Management Course Outlines

CodeNameDurationOverview
3842Puppet Fundamentals14 hoursЦей курс призначений для організацій, які вже використовують Puppet або системних адміністраторів, які хочуть реалізувати Puppet як нове рішення.

Курс виконується протягом 3 днів і включає в себе суміш як презентацій, так і вправ. Після завершення ви зможете розгорнути базову конфігурацію системи для Puppet у середовищі Master-Client.
3843Puppet Advanced21 hoursЦей курс призначений для досвідчених системних адміністраторів та розробників, які прагнуть впровадити автоматику ляльок у складні середовища.

Після завершення ви зможете розгорнути складну системну конфігурацію для середовища ляльок в декількох середовищах Майстер-Клієнт.
itasaltstackIT Automation with Saltstack14 hoursSaltstack (Salt for short) - це програмне забезпечення з відкритим кодом, розроблене для автоматизації конфігурації серверних систем. Під час цього курсу ви дізнаєтеся, як централізовано керувати та керувати декількома середовищами сервера.

Курс буде гарною сумішшю презентацій, прикладів та лабораторних вправ, щоб ви могли негайно застосувати те, що ви навчилися.
chefcmChef Configuration Management14 hoursЦей 2-денний курс демонструє практичну практику основи шеф-кухаря, інструмент управління конфігурацією та як використовувати шеф-кухаря для автоматизації інфраструктури.
ansiblecmManaging Configuration with Ansible21 hoursЦей курс був створений для системних адміністраторів, які хочуть автоматизувати керування конфігураціями систем та програм за допомогою можливого.

Цей курс зосереджений переважно на серверах Linux / Unix.
ansibleautointroIntroduction to Ansible Automation7 hoursНеможливо вирішити проблему: "У нас є конфігурація сервера, яку ми хочемо, ми встигли визначити час, тепер як нам це все автоматизувати?"
advansAdvanced Automation with Ansible14 hoursКурс призначений для того, щоб надати інженерам, які в даний час користуються можливостями знань про глибші та більш спеціалізовані сфери, задіяні в його програмі.

Мета семінару полягає в тому, щоб краще зрозуміти, що відбувається під "капотом", як "Можливо" можна використовувати в життєвому циклі розробки додатків, і як "Можливо" можна адаптувати до масштабних та корпоративних середовищ.
vagrantVagrant: Instantaneously Create and Manage a Bunch of Virtual Machines7 hoursVagrant - це інструмент віртуалізації з відкритим кодом для автоматизації надання віртуальних машин. Виключивши ручний процес, Vagrant дозволяє миттєво створювати майже необмежену кількість віртуальних машин.

У цьому тренінгу учасники вивчатимуть основні концепції Vagrant та як впровадити Vagrant в живе робоче середовище.

Аудиторія
Інженери програмного забезпечення, розробники та програмісти
Системний адміністратор
DevOps, ІТ-операції, Підтримка розвитку

Формат курсу
Після короткого введення в систему забезпечення віртуалізації учасники проводять вправи для розгортання Vagrant в живій обстановці.
itasaltstack1IT Automation with Saltstack - bespoke21 hoursSaltstack (Salt for short) - це програмне забезпечення з відкритим кодом, розроблене для автоматизації конфігурації серверних систем. Під час цього курсу ви дізнаєтеся, як централізовано керувати та керувати декількома середовищами сервера.

Курс буде гарною сумішшю презентацій, прикладів та лабораторних вправ, щоб ви могли негайно застосувати те, що ви навчилися.
saltstackcmConfiguration Management with SaltStack14 hoursSaltStack (або Salt) - це інструмент керування конфігурацією з відкритим кодом на основі Python для автоматизації надання обладнання та програмного забезпечення в ІТ-середовищі. SaltStack користується популярністю як інструмент оркестровки в середовищах хмарності та ІТ.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живе навчання (на місці або віддаленому), учасники навчаться розгорнути SaltStack, коли вони крокують практику на налаштування, конфігурування, забезпечення, оптимізацію та усунення несправностей колекції серверів в симульованому хмарному середовищі.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати Saltstack
- Автоматизація адміністративних завдань, пов'язаних з інфраструктурою
- Надання та керування новими пакетами коду та програм
- Створіть багаторазові шаблони налаштування
- Використовуйте SaltStack для контролю ваших систем
- Розробити стратегії оптимізації інфраструктури
- Усунення несправностей SaltStack та питань навколишнього середовища

Аудиторія

- Системні адміністратори
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітки

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
confmngConfiguration Management for Managers and Leaders8 hours

Upcoming Configuration Management Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Puppet Fundamentals - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-04-17 09:303000EUR / 3800EUR
Chef Configuration Management - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-04-25 09:303000EUR / 3600EUR
Puppet Fundamentals - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:303000EUR / 3600EUR
Chef Configuration Management - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:303000EUR / 3600EUR
Puppet Fundamentals - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-07-31 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend Configuration Management courses, Evening Configuration Management training, Configuration Management boot camp, Configuration Management instructor-led, Weekend Configuration Management training, Evening Configuration Management courses, Configuration Management coaching, Configuration Management instructor, Configuration Management trainer, Configuration Management training courses, Configuration Management classes, Configuration Management on-site, Configuration Management private courses, Configuration Management one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!