курси Configuration Management

курси Configuration Management

Місцеві, інструктор з управління Live налаштування навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці, як виконувати ефективне управління конфігурацією.

Управління конфігураційне навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Configuration Management Subcategories

Configuration Management Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Цей курс призначений для організацій, які вже використовують Puppet або системних адміністраторів, які хочуть реалізувати Puppet як нове рішення.

Курс виконується протягом 3 днів і включає в себе суміш як презентацій, так і вправ. Після завершення ви зможете розгорнути базову конфігурацію системи для Puppet у середовищі Master-Client.
21 hours
Overview
Цей курс призначений для досвідчених системних адміністраторів та розробників, які прагнуть впровадити автоматику ляльок у складні середовища.

Після завершення ви зможете розгорнути складну системну конфігурацію для середовища ляльок в декількох середовищах Майстер-Клієнт.
14 hours
Overview
Курс призначений для того, щоб надати інженерам, які в даний час користуються можливостями знань про глибші та більш спеціалізовані сфери, задіяні в його програмі.

Мета семінару полягає в тому, щоб краще зрозуміти, що відбувається під "капотом", як "Можливо" можна використовувати в життєвому циклі розробки додатків, і як "Можливо" можна адаптувати до масштабних та корпоративних середовищ.
7 hours
Overview
Неможливо вирішити проблему: "У нас є конфігурація сервера, яку ми хочемо, ми встигли визначити час, тепер як нам це все автоматизувати?"
21 hours
Overview
Цей курс був створений для системних адміністраторів, які хочуть автоматизувати керування конфігураціями систем та програм за допомогою можливого.

Цей курс зосереджений переважно на серверах Linux / Unix.
14 hours
Overview
Цей 2-денний курс демонструє практичну практику основи шеф-кухаря, інструмент управління конфігурацією та як використовувати шеф-кухаря для автоматизації інфраструктури.
14 hours
Overview
Saltstack (Salt for short) - це програмне забезпечення з відкритим кодом, розроблене для автоматизації конфігурації серверних систем. Під час цього курсу ви дізнаєтеся, як централізовано керувати та керувати декількома середовищами сервера.

Курс буде гарною сумішшю презентацій, прикладів та лабораторних вправ, щоб ви могли негайно застосувати те, що ви навчилися.
21 hours
Overview
Saltstack (Salt for short) - це програмне забезпечення з відкритим кодом, розроблене для автоматизації конфігурації серверних систем. Під час цього курсу ви дізнаєтеся, як централізовано керувати та керувати декількома середовищами сервера.

Курс буде гарною сумішшю презентацій, прикладів та лабораторних вправ, щоб ви могли негайно застосувати те, що ви навчилися.
14 hours
Overview
SaltStack (або Salt) - це інструмент керування конфігурацією з відкритим кодом на основі Python для автоматизації надання обладнання та програмного забезпечення в ІТ-середовищі. SaltStack користується популярністю як інструмент оркестровки в середовищах хмарності та ІТ.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живе навчання (на місці або віддаленому), учасники навчаться розгорнути SaltStack, коли вони крокують практику на налаштування, конфігурування, забезпечення, оптимізацію та усунення несправностей колекції серверів в симульованому хмарному середовищі.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати Saltstack
- Автоматизація адміністративних завдань, пов'язаних з інфраструктурою
- Надання та керування новими пакетами коду та програм
- Створіть багаторазові шаблони налаштування
- Використовуйте SaltStack для контролю ваших систем
- Розробити стратегії оптимізації інфраструктури
- Усунення несправностей SaltStack та питань навколишнього середовища

Аудиторія

- Системні адміністратори
- Інженери DevOps

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітки

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
7 hours
Overview
Vagrant - це інструмент віртуалізації з відкритим кодом для автоматизації надання віртуальних машин. Виключивши ручний процес, Vagrant дозволяє миттєво створювати майже необмежену кількість віртуальних машин.

У цьому тренінгу учасники вивчатимуть основні концепції Vagrant та як впровадити Vagrant в живе робоче середовище.

Аудиторія
Інженери програмного забезпечення, розробники та програмісти
Системний адміністратор
DevOps, ІТ-операції, Підтримка розвитку

Формат курсу
Після короткого введення в систему забезпечення віртуалізації учасники проводять вправи для розгортання Vagrant в живій обстановці.
Weekend Configuration Management courses, Evening Configuration Management training, Configuration Management boot camp, Configuration Management instructor-led, Weekend Configuration Management training, Evening Configuration Management courses, Configuration Management coaching, Configuration Management instructor, Configuration Management trainer, Configuration Management training courses, Configuration Management classes, Configuration Management on-site, Configuration Management private courses, Configuration Management one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!