курси Cisco

курси Cisco

Місцеві навчальні курси Cisco, що проводяться за допомогою інструкторів, демонструють через інтерактивну дискусію та практичну практику основи та розширені теми мереж Cisco. Підготовка Cisco доступна як "навчальна програма на місці" або "дистанційна навчальна програма". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Cisco Course Outlines

CodeNameDurationOverview
casapixoCisco ASA/Pix Operation28 hours4-денний практичний курс інструктора, призначений для ознайомлення делегатів з CLI інтерфейсу Cisco ASA Firewall та ASDM. У курсі описано ключові команди, які використовуються для налаштування та захисту мереж за допомогою ASA Firewall з v8 операційної системи та версією 6 ASDM.

Делегати налаштуватимуть ASA за допомогою консольного порту, TFTP-сервера, telnet та SSH за допомогою локальної та RADIUS-аутентифікації. Пристрій буде налаштований на використання Syslog і SNMP.

ASA Firewalls також буде налаштований на використання списків доступу, перекладів мережевих адрес та використання VPN протоколів IPSec. Курс охоплюватиме теорію публічних / приватних ключів, загальних таємних ключів та їх використання при формуванні сайту на сайт VPN між брандмауерами ASA за допомогою IKE та IPSec. Студенти налаштовують одиниці для створення сайтів VPN, віддалений VPN-доступ до VPN-сайтів, використовуючи Cisco Secure VPN-клієнт та веб-VPN. Курс буде охоплювати теорію відмови, а делегати налаштують аварійне перехід Active / Standby на ASA.

Приймальні команд і сліди аналізатора протоколів будуть використовуватися, де це необхідно, для налагодження протоколів та забезпечення належної роботи ASA Firewall. Студенти також виконуватимуть операції по відновленню пароля.

Цей курс буде включати в себе взаємодію ASA з іншими мережевими пристроями, такими як маршрутизатори та комутатори, як це було б очікувати в мережевому середовищі.

Аудиторія:

Курс підходить для будь-кого, хто бере участь у конфігурації брандмауера ASA та безпеці мережі

Курс приблизно на 50% практичний
sipvoipSIP protocol in VoIP21 hoursКурс складається з двох взаємодоповнюючих частин - теоретичних і практичних. Перше - це введення в один день, що охоплює мотивацію, філософію, основи та правила роботи протоколу SIP, а також способів її впровадження на телекомунікаційні послуги з акцентом на IP-телефонії та VoIP. Друга дводенна частина дозволяє учасникам вивчати практичні аспекти роботи служби в межах лабораторних вправ, що дають детальну інформацію про конфігурацію компонентів архітектури SIP телефонії, сигналізації SIP як на діаграмі послідовності повідомлень, так і на рівні внутрішньої структури повідомлень, і допомагає в розумінні типових проблем та усунення несправностей, включаючи аспекти безпеки та телекомунікацій. Тренери поділиться своїм досвідом із запуску, керування та керування телефоном SIP, включаючи віртуалізацію та рішення на основі хмарних технологій. Практична частина представлена ​​як SIP, так і телефонними телефонами та серверами IP-телефонії (Asterisk та Freeswitch). Учасники можуть скористатись фактом того, що тренери мають багатий технічний та діловий досвід в галузі IP-телефонії та надають власні проблеми та питання. Вони будуть включені до порядку денного під час підсумків, як додаток до тренінгу для задоволення поточних невідкладних потреб клієнтів. Навчання адресовано учасникам з базовими знаннями та досвідом роботи в телекомунікаційних службах, зокрема в VoIP та IP-мережах.

Upcoming Cisco Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
SIP protocol in VoIP - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-02-04 09:304500EUR / 5300EUR
Cisco ASA/Pix Operation - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-02-18 09:30N/A / 7000EUR
SIP protocol in VoIP - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:304500EUR / 5300EUR
Cisco ASA/Pix Operation - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-15 09:30N/A / 7000EUR
Cisco ASA/Pix Operation - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:30N/A / 7000EUR
Weekend Cisco courses, Evening Cisco training, Cisco boot camp, Cisco instructor-led, Weekend Cisco training, Evening Cisco courses, Cisco coaching, Cisco instructor, Cisco trainer, Cisco training courses, Cisco classes, Cisco on-site, Cisco private courses, Cisco one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!