курси Cisco

курси Cisco

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Cisco курси навчання демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми Cisco Networking.

Тренінг Cisco доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Cisco Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
35 годин
Огляд
A 5 day practical networking course designed to familiarise students with Cisco IOS (version 12). The course details the key commands used to configure and secure Cisco routers and switches, and covers the CCNA syllabus - including wired and wireless LAN access.

Students will inter-connect networks by implementing static routes, distance-vector and link-state based dynamic routing protocols.

The devices will be configured to route traffic across LAN/VLAN//WAN boundaries, by encapsulating datagrams across serial data links using various WAN protocols, such as HDLC, Frame Relay, ISDN and PPP (with CHAP authentication). VLAN encapsulation/tagging will be via IEEE802.1Q/P.

Standard and Extended Access Control Lists will be configured and applied to router interfaces to filter traffic based on IP address and/or traffic type.

Students will configure static and dynamic NAT to route between private and public networks and cover the theory of Virtual Private Networks (VPN's)

Students will copy router configurations and IOS images to/from a TFTP Server. Privileged commands will be used to debug TCP/IP protocols to ensure proper operation of the routers. Students will also perform password recovery operations.

The course is primarily aimed at IP v4 but does give an overview of IP v6 addressing and covers migration from an IP v4 to an IP v6 network. Other protocols and technologies (VPN's / Wireless) may be demonstrated if time permits.

Course can be customised to precise requirements of customer.

Audience:

This course is suitable for anyone looking for a basic understanding of internetworking with Cisco devices and covers the CCNA syllabus.

Course is approximately 50% practical
28 годин
Огляд
4-денний практичний курс інструктора, призначений для ознайомлення делегатів з CLI інтерфейсу Cisco ASA Firewall та ASDM. У курсі описано ключові команди, які використовуються для налаштування та захисту мереж за допомогою ASA Firewall з v8 операційної системи та версією 6 ASDM.

Делегати налаштуватимуть ASA за допомогою консольного порту, TFTP-сервера, telnet та SSH за допомогою локальної та RADIUS-аутентифікації. Пристрій буде налаштований на використання Syslog і SNMP.

ASA Firewalls також буде налаштований на використання списків доступу, перекладів мережевих адрес та використання VPN протоколів IPSec. Курс охоплюватиме теорію публічних / приватних ключів, загальних таємних ключів та їх використання при формуванні сайту на сайт VPN між брандмауерами ASA за допомогою IKE та IPSec. Студенти налаштовують одиниці для створення сайтів VPN, віддалений VPN-доступ до VPN-сайтів, використовуючи Cisco Secure VPN-клієнт та веб-VPN. Курс буде охоплювати теорію відмови, а делегати налаштують аварійне перехід Active / Standby на ASA.

Приймальні команд і сліди аналізатора протоколів будуть використовуватися, де це необхідно, для налагодження протоколів та забезпечення належної роботи ASA Firewall. Студенти також виконуватимуть операції по відновленню пароля.

Цей курс буде включати в себе взаємодію ASA з іншими мережевими пристроями, такими як маршрутизатори та комутатори, як це було б очікувати в мережевому середовищі.

Аудиторія:

Курс підходить для будь-кого, хто бере участь у конфігурації брандмауера ASA та безпеці мережі

Курс приблизно на 50% практичний
21 годин
Огляд
SD-WAN - це програмно визначений підхід до управління WAN (Wide Area Network).

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці чи на дистанційному рівні) спрямована на інженерів, які бажають використовувати продукти Cisco SD-WAN для налаштування та управління мережею, визначеною програмним забезпеченням.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановіть і налаштуйте SD-WAN Cisco .
- Створіть політику для управління мережевим трафіком.
- Розуміння та реалізація маршрутизації накладання.
- Спростіть управління мережею, яка використовується для публічних хмарних додатків.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Огляд
Курс складається з двох допоміжних частин - теоретичного та практичного. Перший - це одноденне впровадження, що охоплює мотивацію, філософію, основи та правила роботи протоколу SIP і способи його використання для реалізації телекомунікаційних послуг з акцентом на IP-телефонії та VoIP . Друга дводенна частина дає змогу учасникам навчитися практичним аспектам роботи сервісу в рамках практичних лабораторних занять, даючи детальне уявлення про конфігурацію компонентів архітектури SIP-телефонії, сигналізацію SIP як на схемі послідовності повідомлень, так і на внутрішніх структурах повідомлень, і допомагає розуміти типові проблеми та усунення несправностей, включаючи аспекти безпеки та шахрайства з телекомунікаціями. Тренери поділяться своїм досвідом запуску, експлуатації та управління SIP-телефонією, що охоплює також віртуалізацію та хмарні рішення. Практична частина представлена як за допомогою SIP-телефонів, так і софт-телефонів і серверів IP-телефонії (Asterisk і Freeswitch). Учасники можуть скористатися фактом, що тренери отримали багатий технічний та діловий досвід у сфері IP-телефонії та подають свої власні проблеми та питання. Вони будуть включені до порядку денного під час підсумкової підготовки як доповнення до тренінгу для задоволення поточних нагальних потреб клієнтів. Тренінг адресований учасникам з базовими знаннями та досвідом у сфері телекомунікаційних послуг - зокрема, у VoIP та IP мережах.
Online Cisco courses, Weekend Cisco courses, Evening Cisco training, Cisco boot camp, Cisco instructor-led, Weekend Cisco training, Evening Cisco courses, Cisco coaching, Cisco instructor, Cisco trainer, Cisco training courses, Cisco classes, Cisco on-site, Cisco private courses, Cisco one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions