курси Cisco

курси Cisco

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Cisco курси навчання демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми Cisco Networking.

Тренінг Cisco доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Cisco Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
35 hours
Overview
A 5 day practical networking course designed to familiarise students with Cisco IOS (version 12). The course details the key commands used to configure and secure Cisco routers and switches, and covers the CCNA syllabus - including wired and wireless LAN access.

Students will inter-connect networks by implementing static routes, distance-vector and link-state based dynamic routing protocols.

The devices will be configured to route traffic across LAN/VLAN//WAN boundaries, by encapsulating datagrams across serial data links using various WAN protocols, such as HDLC, Frame Relay, ISDN and PPP (with CHAP authentication). VLAN encapsulation/tagging will be via IEEE802.1Q/P.

Standard and Extended Access Control Lists will be configured and applied to router interfaces to filter traffic based on IP address and/or traffic type.

Students will configure static and dynamic NAT to route between private and public networks and cover the theory of Virtual Private Networks (VPN's)

Students will copy router configurations and IOS images to/from a TFTP Server. Privileged commands will be used to debug TCP/IP protocols to ensure proper operation of the routers. Students will also perform password recovery operations.

The course is primarily aimed at IP v4 but does give an overview of IP v6 addressing and covers migration from an IP v4 to an IP v6 network. Other protocols and technologies (VPN's / Wireless) may be demonstrated if time permits.

Course can be customised to precise requirements of customer.

Audience:

This course is suitable for anyone looking for a basic understanding of internetworking with Cisco devices and covers the CCNA syllabus.

Course is approximately 50% practical
28 hours
Overview
4-денний практичний курс інструктора, призначений для ознайомлення делегатів з CLI інтерфейсу Cisco ASA Firewall та ASDM. У курсі описано ключові команди, які використовуються для налаштування та захисту мереж за допомогою ASA Firewall з v8 операційної системи та версією 6 ASDM.

Делегати налаштуватимуть ASA за допомогою консольного порту, TFTP-сервера, telnet та SSH за допомогою локальної та RADIUS-аутентифікації. Пристрій буде налаштований на використання Syslog і SNMP.

ASA Firewalls також буде налаштований на використання списків доступу, перекладів мережевих адрес та використання VPN протоколів IPSec. Курс охоплюватиме теорію публічних / приватних ключів, загальних таємних ключів та їх використання при формуванні сайту на сайт VPN між брандмауерами ASA за допомогою IKE та IPSec. Студенти налаштовують одиниці для створення сайтів VPN, віддалений VPN-доступ до VPN-сайтів, використовуючи Cisco Secure VPN-клієнт та веб-VPN. Курс буде охоплювати теорію відмови, а делегати налаштують аварійне перехід Active / Standby на ASA.

Приймальні команд і сліди аналізатора протоколів будуть використовуватися, де це необхідно, для налагодження протоколів та забезпечення належної роботи ASA Firewall. Студенти також виконуватимуть операції по відновленню пароля.

Цей курс буде включати в себе взаємодію ASA з іншими мережевими пристроями, такими як маршрутизатори та комутатори, як це було б очікувати в мережевому середовищі.

Аудиторія:

Курс підходить для будь-кого, хто бере участь у конфігурації брандмауера ASA та безпеці мережі

Курс приблизно на 50% практичний
21 hours
Overview
SD-WAN є програмним забезпеченням підходу до управління WAN (Широка зона мережі).

Це інструктор під керівництвом, жити навчання (на місці або віддалених), спрямованих на інженерів, які хочуть використовувати Cisco SD-WAN продукти для створення і функціонування програмного забезпечення, визначеної мережі.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати Cisco SD-WAN.
- Створення політик для керування мережевим рухом.
- Розуміння та здійснення маршрутизації накладання.
- Спрощення керування мережею, яка використовується для публічних хмарних програм.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Здійснення практичної реалізації у середовищі живої лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 hours
Overview
Курс складається з двох взаємодоповнюючих частин - теоретичних і практичних. Перше - це введення в один день, що охоплює мотивацію, філософію, основи та правила роботи протоколу SIP, а також способів її впровадження на телекомунікаційні послуги з акцентом на IP-телефонії та VoIP. Друга дводенна частина дозволяє учасникам вивчати практичні аспекти роботи служби в межах лабораторних вправ, що дають детальну інформацію про конфігурацію компонентів архітектури SIP телефонії, сигналізації SIP як на діаграмі послідовності повідомлень, так і на рівні внутрішньої структури повідомлень, і допомагає в розумінні типових проблем та усунення несправностей, включаючи аспекти безпеки та телекомунікацій. Тренери поділиться своїм досвідом із запуску, керування та керування телефоном SIP, включаючи віртуалізацію та рішення на основі хмарних технологій. Практична частина представлена ​​як SIP, так і телефонними телефонами та серверами IP-телефонії (Asterisk та Freeswitch). Учасники можуть скористатись фактом того, що тренери мають багатий технічний та діловий досвід в галузі IP-телефонії та надають власні проблеми та питання. Вони будуть включені до порядку денного під час підсумків, як додаток до тренінгу для задоволення поточних невідкладних потреб клієнтів. Навчання адресовано учасникам з базовими знаннями та досвідом роботи в телекомунікаційних службах, зокрема в VoIP та IP-мережах.

Upcoming Cisco Courses

Weekend Cisco courses, Evening Cisco training, Cisco boot camp, Cisco instructor-led, Weekend Cisco training, Evening Cisco courses, Cisco coaching, Cisco instructor, Cisco trainer, Cisco training courses, Cisco classes, Cisco on-site, Cisco private courses, Cisco one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!