курси Central Authentication Service (CAS)

курси Central Authentication Service (CAS)

Місцеві, інструктор з управління в прямому ефірі служби аутентифікації (CAS) навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний досвід CAS виконання SSO (єдиного входу аутентифікації) і як розгорнути і керувати сервером аутентифікації.

CAS навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Central Authentication Service (CAS) Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
7 hours
Overview
CAS або Центральна служба аутентифікації - це протокол з відкритим кодом, на рівні підприємства, протокол з одним входом для Інтернету. CAS надає користувачам доступ до декількох програм за допомогою єдиного входу та дозволяє веб-програмам аутентифікувати користувачів, не надаючи їм доступу до паролів користувачів. CAS має компонент сервера Java та різні бібліотеки клієнтів, написані на PHP , PL/ SQL , Java тощо.

У цьому курсі ми обговорюємо архітектуру та функції CAS та практику встановлення та налаштування CAS-сервера. Після закінчення курсу учасники матимуть розуміння впровадження CAS-системи SSO (Single-On Authentication), а також необхідну практику розгортання та управління власним сервером аутентифікації.

Аудиторія

- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, важкі практичні практики
Weekend Central Authentication Service (CAS) courses, Evening Central Authentication Service training, Central Authentication Service (CAS) boot camp, Central Authentication Service (CAS) instructor-led, Weekend Central Authentication Service training, Evening CAS courses, Central Authentication Service coaching, CAS (Central Authentication Service) instructor, Central Authentication Service (CAS) trainer, CAS training courses, Central Authentication Service classes, Central Authentication Service on-site, Central Authentication Service (CAS) private courses, Central Authentication Service (CAS) one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!