курси Central Authentication Service (CAS)

курси Central Authentication Service (CAS)

Місцеві, інструктор з управління в прямому ефірі служби аутентифікації (CAS) навчальних курсів демонструють через інтерактивні практичний досвід CAS виконання SSO (єдиного входу аутентифікації) і як розгорнути і керувати сервером аутентифікації.

CAS навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

CAS Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
7 годин
Огляд
CAS або Центральна служба аутентифікації - це протокол з відкритим кодом, на рівні підприємства, протокол з одним входом для Інтернету. CAS надає користувачам доступ до декількох програм за допомогою єдиного входу та дозволяє веб-програмам аутентифікувати користувачів, не надаючи їм доступу до паролів користувачів. CAS має компонент сервера Java та різні бібліотеки клієнтів, написані на PHP , PL/ SQL , Java тощо.

У цьому курсі ми обговорюємо архітектуру та функції CAS та практику встановлення та налаштування CAS-сервера. Після закінчення курсу учасники матимуть розуміння впровадження CAS-системи SSO (Single-On Authentication), а також необхідну практику розгортання та управління власним сервером аутентифікації.

Аудиторія

- Системні адміністратори

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, важкі практичні практики
Online Central Authentication Service courses, Weekend Central Authentication Service (CAS) courses, Evening CAS (Central Authentication Service) training, CAS boot camp, Central Authentication Service (CAS) instructor-led, Weekend CAS (Central Authentication Service) training, Evening CAS courses, Central Authentication Service (CAS) coaching, Central Authentication Service (CAS) instructor, Central Authentication Service (CAS) trainer, Central Authentication Service training courses, CAS classes, CAS (Central Authentication Service) on-site, CAS (Central Authentication Service) private courses, CAS (Central Authentication Service) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions