курси CCSK

курси CCSK

Місцевий, інструктор з LED Live CCSK (свідоцтво про безпеку хмарних знань) навчальні курси демонструють інтерактивні практичні заняття з основ CCSK та допомагають студентам підготуватися до іспиту CSK сертифікації.

CCSK підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Certificate of Cloud Security Knowledge Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Огляд
Опис:

Цей дводенний курс CCSK Plus включає весь вміст курсу CCSK Foundation та розширює його обширними практичними лабораторіями на другий день навчання. Студенти навчаться застосовувати свої знання, виконуючи низку вправ за сценарієм, який надійно виводить вигадану організацію в хмару. Після закінчення цього навчання студенти будуть добре підготовлені до сертифікаційного іспиту CCSK , спонсоруваного Cloud Security Alliance. Цей другий день навчання включає додаткову лекцію, хоча студенти витратять більшу частину свого часу на оцінку, побудову та забезпечення хмарної інфраструктури під час навчань.

Цілі:

Це дводенний клас, який починається з CCSK - Базова підготовка, після чого другий день додаткового змісту та практичних занять

Цільова аудиторія:

Цей клас орієнтований на фахівців із безпеки, але також корисний для всіх, хто хоче розширити свої знання щодо хмарної безпеки.
Weekend Certificate of Cloud Security Knowledge (CCSK) courses, Evening CCSK training, CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) boot camp, Certificate of Cloud Security Knowledge instructor-led, Weekend CCSK training, Evening CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) courses, Certificate of Cloud Security Knowledge coaching, CCSK instructor, CCSK trainer, CCSK training courses, Certificate of Cloud Security Knowledge (CCSK) classes, Certificate of Cloud Security Knowledge on-site, CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) private courses, CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!