курси CCSK

курси CCSK

Місцевий, інструктор з LED Live CCSK (свідоцтво про безпеку хмарних знань) навчальні курси демонструють інтерактивні практичні заняття з основ CCSK та допомагають студентам підготуватися до іспиту CSK сертифікації.

CCSK підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Certificate of Cloud Security Knowledge Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
Огляд
Опис:

Це 2-денний CCSK Plus звичайно включає в себе весь зміст з CCSK Foundation звичайно, і розширює його з обширною практичний Labs в другий день навчання. Студенти будуть вчитися застосовувати свої знання, виконуючи серію вправ за участю сценарію, який приносить вигадану організацію надійно в хмару. Після завершення цього навчання, студенти будуть добре підготовлені до CCSK сертифікаційного іспиту, авторами якого є Альянс хмара безпеки. Цей другий день навчання включає в себе додаткову лекцію, хоча студенти будуть витрачати більшу частину свого часу оцінки, будівництва та забезпечення хмарної інфраструктури під час навчань.

Цілей:

Це два дні клас, який починається з CCSK-базова підготовка, а потім другий день додаткового змісту і практичний діяльності

Цільова аудиторія:

Цей клас спрямований на професіоналів у галузі безпеки, але також корисний для тих, хто прагне розширити свої знання хмарної безпеки.
Online Certificate of Cloud Security Knowledge (CCSK) courses, Weekend CCSK courses, Evening CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) training, Certificate of Cloud Security Knowledge boot camp, CCSK instructor-led, Weekend CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) training, Evening Certificate of Cloud Security Knowledge courses, CCSK coaching, CCSK instructor, CCSK trainer, Certificate of Cloud Security Knowledge (CCSK) training courses, Certificate of Cloud Security Knowledge classes, CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) on-site, CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) private courses, CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions