курси CCSK

курси CCSK

Місцевий, інструктор з LED Live CCSK (свідоцтво про безпеку хмарних знань) навчальні курси демонструють інтерактивні практичні заняття з основ CCSK та допомагають студентам підготуватися до іспиту CSK сертифікації.

CCSK підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

CCSK Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Опис:

Цей дводенний курс CCSK Plus включає весь вміст курсу CCSK Foundation та розширює його обширними практичними лабораторіями на другий день навчання. Студенти навчаться застосовувати свої знання, виконуючи низку вправ за сценарієм, який надійно виводить вигадану організацію в хмару. Після закінчення цього навчання студенти будуть добре підготовлені до сертифікаційного іспиту CCSK , спонсоруваного Cloud Security Alliance. Цей другий день навчання включає додаткову лекцію, хоча студенти витратять більшу частину свого часу на оцінку, побудову та забезпечення хмарної інфраструктури під час навчань.

Цілі:

Це дводенний клас, який починається з CCSK - Базова підготовка, після чого другий день додаткового змісту та практичних занять

Цільова аудиторія:

Цей клас орієнтований на фахівців із безпеки, але також корисний для всіх, хто хоче розширити свої знання щодо хмарної безпеки.
Weekend CCSK courses, Evening Certificate of Cloud Security Knowledge (CCSK) training, CCSK boot camp, CCSK instructor-led, Weekend Certificate of Cloud Security Knowledge (CCSK) training, Evening Certificate of Cloud Security Knowledge courses, Certificate of Cloud Security Knowledge (CCSK) coaching, CCSK (Certificate of Cloud Security Knowledge) instructor, CCSK trainer, Certificate of Cloud Security Knowledge training courses, Certificate of Cloud Security Knowledge (CCSK) classes, Certificate of Cloud Security Knowledge (CCSK) on-site, CCSK private courses, CCSK one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!