Навчальні курси Cassandra

Навчальні курси Cassandra

Онлайн або на території, інструктор під керівництвом в прямому ефірі Apache Cassandra навчальні курси демонструють через інтерактивну дискусію і практичну практику принципів, архітектури та моделі даних Cassandra, і моделювання даних в CQL (моваCassandra Query).

Cassandra доступне як «онлайн-тренування в прямому ефірі» або «навчання на сайті». Онлайн-навчання в прямому ефірі (ака «дистанційне навчання в прямому ефірі») здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. На території готелю Можна проводити навчання на місцевому рівні на клієнтських приміщеннях у українікорпоративних навчальних центрах NobleProg або в їх . україні

NobleProg - Ваш місцевий постачальник навчальних послуг

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Cassandra Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Цей курс вводить основи Cassandra включаючи його установку & конфігурації, внутрішню архітектуру, інструменти, Cassandra Query Language, і управління.

аудиторія

Адміністратори та розробники, які прагнуть використовувати Cassandra. Цей курс служить основою і умовою для інших передових Cassandra курсів.

21 годин
Цей курс представить Cassandra - популярну SQL даних No SQL . Він буде охоплювати принципи Cassandra , архітектуру та модель даних. Студенти вивчатимуть моделювання даних на CQL (мова запитів Cassandra ) у практичних, інтерактивних лабораторіях. У цьому сеансі також обговорюються внутрішні відомості про Cassandra та деякі теми адміністратора.

Аудиторія: розробники
14 годин
Цей курс представить Cassandra - популярну SQL даних No SQL . Він буде охоплювати принципи Cassandra , архітектуру та модель даних. Студенти вивчатимуть моделювання даних на CQL (мова запитів Cassandra ) у практичних, інтерактивних лабораторіях. У цьому сеансі також обговорюються внутрішні відомості про Cassandra та деякі теми адміністратора.
21 годин
Цей курс запропонує Cassandra – популярну базу даних NoSQL. Це охоплює Cassandra принципи, архітектуру і модель даних. Студенти дізнаються про моделювання даних в CQL (Cassandra Query Language) в практичних, інтерактивних лабораторіях. Ця сесія також обговорює Cassandra інтер'єри та деякі адміністративні теми.

Тривалість: 3 дні

Докладніше: Розвивачі
14 годин
Apache Cassandra є відкритим кодом, NoSQL система управління даними для обробки великих даних на кількох серверах і кластерах. Cassandra 4.0 випуск вводить нові функції і поліпшення, які зосереджуються на високій швидкості, масштабі і продуктивності.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (online або onsite) спрямований на sysadmin і розробників, які хочуть використовувати Cassandra 4.0 для створення, будівництва та управління великими базами даних з високою доступністю і менше невдач.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та встановити Apache Cassandra. Перехід з попередніх версій до Cassandra 4.0. Дізнайтеся більше про нові функції в Cassandra 4.0. Створення, управління та розширення високопродуктивних баз даних. Слідкуйте за діяльністю столу та оптимізуйте інтернодеві комунікації. Використовуйте нульову копію для швидкого передачі даних через розповсюджену базу даних.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Cassandra courses, Weekend Cassandra courses, Evening Cassandra training, Cassandra boot camp, Cassandra instructor-led, Weekend Cassandra training, Evening Cassandra courses, Cassandra coaching, Cassandra instructor, Cassandra trainer, Cassandra training courses, Cassandra classes, Cassandra on-site, Cassandra private courses, Cassandra one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах