курси C++

курси C++

Місцеві, під керівництвом інструктора, живі курси C++ демонструють практичні заняття, як розробляти застосунки з C++.

C++ підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

C++ Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
49 hours
Overview
Глибока підготовка C ++, яка охоплює моделювання кількісних методів, і впроваджує величезний проект для учнів з реальним практичним досвідом роботи з C ++ для квантів
21 hours
Overview
Опис

У процесі навчання детально описуються механізми, що лежать в основі типових програмних помилок C / C ++ - загальних вразливостей в галузі безпеки. Основні причини проблем пояснюються через декілька прикладів легко зрозумілого вихідного коду, які одночасно дають зрозуміти, як знайти і виправити ці проблеми на практиці. Реальна сила курсу полягає в численних руках - одна вправи, які допомагають учасникам зрозуміти, як зловмисники легко використовувати ці вразливості.

Курс також дає огляд практичних методів захисту, які можуть бути застосовані на різних рівнях (апаратні компоненти, операційна система, мови програмування, компілятор, вихідний код або у виробництві), щоб запобігти виникненню різних помилок, виявити їх під час розробки і перед виходом на ринок, або для запобігання їх експлуатації під час роботи системи. Завдяки вправам, спеціально розробленим для цих технологій, учасники можуть дізнатися, наскільки простою - і, більш того, дешевою - є позбавлення від різних проблем безпеки.

Учасники цього курсу будуть

- Зрозумійте основні поняття безпеки, інформаційної безпеки та безпечного кодування
- Зрозумійте важкі наслідки незахищеної обробки буфера
- Зрозумійте методи архітектурного захисту та їх слабкі сторони
- Дізнайтеся про типові помилки кодування та про те, як їх уникнути
- Будьте в курсі останніх вразливостей на різних платформах, фреймворках та бібліотеках
- Отримайте джерела та подальші читання щодо безпечних процедур кодування

Аудиторія

Розробники
21 hours
Overview
Чи C ++ підходить для вбудованих систем, таких як мікроконтролери та операційні системи реального часу?

Чи слід використовувати об'єктно-орієнтоване програмування в мікроконтролерах?

Чи C + + занадто далеко від устаткування, щоб бути ефективним?

Це навчально-тренувальне керівництво розглядає ці питання і демонструє шляхом обговорення та практики використання C ++ для розробки вбудованих систем із кодом, який є точним, зручним для читання та ефективним. Учасники поставили теорію на практиці шляхом створення зразка вбудованої програми на C ++.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте принципи об'єктно-орієнтованого моделювання, вбудоване програмне забезпечення та програмування в реальному часі
- Виробляти код для вбудованих систем, який є маленьким, швидким і безпечним
- Уникайте роздування коду з шаблонів, виключень та інших функцій мови
- Зрозумійте проблеми, пов'язані з використанням C ++ у критично важливих системах і в режимі реального часу
- Налагодження програми C ++ на цільовому пристрої

Аудиторія

- Розробники
- Дизайнери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 hours
Overview
Це 2-денний курс, призначений для програмістів C ++, які зацікавлені в застосуванні нового стандарту C ++ 11 у своїй галузі. Це особливо корисно для фінансових прикладних розробників, які охоплюють всі нові функції з прикладами кодування, які будуть виконуватись у лабораторії
7 hours
Overview
C ++ 17 (C ++ 17) - це остання версія мови програмування C ++. Він додає декілька нових "великих" функцій мови з метою допомогти програмістам написати простіший, більш чистий і більш виразний код.

У цій навчальній інструкції учасники дізнаються про найважливіші нові функції C ++ 17, оскільки вони проходять через створення прикладної програми C ++. Тематичні дослідження та інтерактивні обговорення будуть поєднані з практичною практикою, щоб продемонструвати, як отримати максимальну вигоду з C ++ 17. Наприкінці цього курсу учасники матимуть знання та практику, щоб максимально використовувати C ++ для написання чіткіше, простіше, вищої якості коду C ++.

Аудиторія

- Проміжні розробники C ++

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 hours
Overview
Це навчання має на меті ввести C ++ як звичайне розширення C при застосуванні об'єктно-орієнтованої вбудованої системи. Оскільки C + додає C, це тренування виводить нас з C на C ++ природним способом і виглядає під капотом, як C ++ реалізується. Це особливо важливо для розуміння при застосуванні C + + у обмеженому середовищі вбудованих ресурсів. Стандарт C ++ нещодавно пройшов серйозну ревізію, так само як і C ++ 11, і новий на своєму шляху - C ++ 14. Цей курс розглядає предмети, внесені з цими редакціями, які особливо корисні, наприклад, керування високою продуктивністю пам'яті, паралельність використання багатокористувацької середовища та голі метал, близький до апаратного програмування.

ЦІЛЬ / ВИГОДИ

Основна мета цього класу полягає в тому, що ви зможете використовувати C ++ "правильно".

- Введіть C ++ як об'єктно-орієнтовану альтернативу мови в контексті вбудованої системи
- Покажіть схожість і відмінності - з мовою С
- Ознайомтеся з різними стратегіями управління пам'яттю, особливо семантикою переміщення, що вводиться з C ++ 11
- Подивіться під капот і зрозумійте, які різні парадигми в C ++ призводить до машинного коду
- Використовуйте шаблони, щоб досягти безпечного типу абстракцій високого порядку для голе металу, близького до апаратного програмування - вхід / вихід на карті пам'яті, а також переривання - особливо варіаційні шаблони, введені з C ++ 11
- Надайте деякі корисні шаблони дизайну, особливо для вбудованого контексту
- Кілька вправ для практики деяких понять

АУДИТОРІЯ / УЧАСНИКИ

Це навчання призначене програмістам C ++, які мають намір почати використовувати C ++ у контексті вбудованої системи.

ПОПЕРЕДНІ ЗНАННЯ

Курс вимагає базових знань у програмуванні C ++, що відповідає нашим тренінгам "C ++ - Level 1" та "C ++ Level 2 - Introducing C ++ 11".

ПРАКТИЧНІ НАУКИ

Під час навчання ви будете практикувати представлені концепції в ряді вправ. Ми будемо використовувати відкрите та вільне інтегроване середовище розробки від Eclipse
14 hours
Overview
Це спеціальний курс розробки HMI, призначений для автомобільних фахівців, які беруть участь у розробці передової автомобільної інформаційно-розважальної системи
35 hours
Overview
Це передовий курс C + +, який фокусується на розробці та проекті об'єктно-орієнтованого програмного забезпечення (OO) за допомогою мови програмування C ++.
7 hours
Overview
У цьому курсі учасники вивчатимуть поняття C + + та навички програмування.
35 hours
Overview
Курс представляє собою всеосяжну об'єктно-орієнтовану мову C ++ та її використання простими прикладами. Це стандартні механізми та бібліотека
21 hours
Overview
Unreal Engine-провідний набір утиліт для розробки ігор для створення 3D-ігор. Вона була використана для розробки багатьох з сьогодні & #39; s ігор і серій, у тому числі Прикордоння, Gears Of War, BioShock, і Мас-ефектом.

це під керівництвом інструктора, жива підготовка охоплює основи розвитку гри з нереальним двигуном 4, даючи учасникам можливість створити свою власну гру зразка.

Формат курсу

- обговорення + сильний акцент на практичний дизайн і розвиток. Іноді вікторини, щоб виміряти прогрес і розуміння. Багато інструктора зворотній зв'язок і заручини.
Weekend C++ courses, Evening C++ training, C++ boot camp, C++ instructor-led, Weekend C++ training, Evening C++ courses, C++ coaching, C++ instructor, C++ trainer, C++ training courses, C++ classes, C++ on-site, C++ private courses, C++ one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!