курси C++

курси C++

Місцеві, під керівництвом інструктора, живі курси C++ демонструють практичні заняття, як розробляти застосунки з C++.

C++ підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

C++ Course Outlines

Course Name
Duration
Overview
Course Name
Duration
Overview
49 hours
Overview
Глибока підготовка C++ метою моделювання кількісних методів та впровадження величезного проекту для слухачів, які мають реальний практичний досвід роботи з C++ для Quants
21 hours
Overview
Цей триденний курс охоплює основи захисту коду C / C++ від шкідливих користувачів, які можуть використовувати безліч уразливостей у коді з управлінням пам'яттю та обробкою вхідних даних, курс охоплює принципи написання безпечного коду.
21 hours
Overview
Чи підходить C++ для вбудованих систем, таких як мікроконтролери та операційні системи в режимі реального часу?

Чи має використовуватися об'єктно-орієнтоване програмування в мікроконтролерах?

Чи є C++ занадто віддаленим від обладнання, щоб бути ефективним?

Цей тренінг під керівництвом інструкторів вирішує ці питання та демонструє за допомогою обговорення та практики, як C++ можна використовувати для розробки вбудованих систем з кодом, який є точним, читабельним та ефективним. Учасники впроваджували теорію на практиці шляхом створення зразкового вбудованого додатку в C++ .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти принципи об'єктно-орієнтованого моделювання, вбудованого програмного програмування та програмування в режимі реального часу
- Створіть невеликий, швидкий та безпечний код для вбудованих систем
- Уникайте появи коду з шаблонів, винятків та інших мовних функцій
- Зрозумійте проблеми, пов’язані із використанням C++ у критичних для безпеки системах та в режимі реального часу
- Налагоджуйте програму C++ на цільовому пристрої

Аудиторія

- Розробники
- Дизайнери

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 hours
Overview
Це 2-денний курс, призначений для програмістів C++ які зацікавлені в застосуванні нового стандарту C++ 11 у своїй галузі. Це особливо корисно для розробників фінансових додатків, що охоплюють всі нові можливості з прикладами кодування для виконання в лабораторії
7 hours
Overview
C++ 17 ( C++ 17) - це остання версія мови програмування C++ . Він додає кілька нових "великих" мовних функцій з метою допомогти програмістам писати простіший, більш чистий та виразний код.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються про найважливіші нові функції C++ 17 під час створення прикладного додатку C++ . Приклади та інтерактивні дискусії будуть поєднані з практичною практикою, щоб продемонструвати, як отримати максимальну користь від C++ 17. До кінця цього курсу учасники отримають знання та практику, щоб якнайкраще використовувати C++ 17 для письма чіткіший, простіший, якісніший код C++ .

Аудиторія

- Проміжні розробники C++

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 hours
Overview
Ця підготовка має намір запровадити C++ як загальне розширення C при застосуванні об'єктно-орієнтованої вбудованої системи. Оскільки C++ охоплює C, то ця підготовка переносить нас із C до C++ природним шляхом і розглядає, як реалізується C++ . Це особливо цінно розуміти при застосуванні C++ у середовищі з обмеженими ресурсами. Стандарт C++ останнім часом зазнав значної редакції, яка називається C++ 11, і на шляху виходу нової, C++ 14. Цей курс стосується предметів, введених за допомогою цих редакцій, особливо корисних, як управління високою продуктивністю пам'яті, одночасність використання багатоядерного середовища та голого металу, близького до апаратного програмування.

МЕТА / ПЕРЕВАГИ

Головною метою цього класу є те, що ви зможете використовувати C++ "правильним способом".

- Введіть C++ як об'єктно-орієнтовану альтернативу мови у вбудованому системному контексті
- Покажіть схожість - та відмінності - з мовою С
- Ознайомтеся з різними стратегіями управління пам’яттю - особливо семантикою переміщення, запровадженою C++ 11
- Загляньте під капот і зрозумійте, до чого призводять різні парадигми в C++ у машинному коді
- Використовуйте шаблони для досягнення безпечних абстракцій високого порядку для голого металу, близьких до програмного забезпечення програмного забезпечення - картографічного вводу / виводу пам'яті, а також переривань - особливо варіативних шаблонів, введених із C++ 11
- Надайте кілька корисних моделей дизайну, особливо застосовних у вбудованому контексті
- Кілька вправ для того, щоб практикувати деякі поняття

АУДІЄНТ / УЧАСНИКИ

Ця підготовка призначена для C++ - програмістів, які мають намір почати використовувати C++ у вбудованому системному контексті.

ПОПЕРЕДНІ ЗНАННЯ

Курс вимагає базових знань з програмування на C++ , що відповідають нашим тренінгам " C++ - рівень 1" та " C++ рівень 2 - впровадження C++ 11".

ПРАКТИЧНІ Вправи

Під час тренінгу ви будете практикувати представлені поняття в ряді вправ. Ми будемо використовувати відкрите та вільне інтегроване середовище розробки від Eclipse
14 hours
Overview
Це спеціальний курс розробки HMI, призначений для автомобільних фахівців, які беруть участь у розробці передової автомобільної інформаційно-розважальної системи
35 hours
Overview
Це вдосконалений навчальний курс на C++ орієнтований на розробку та дизайн програмно-орієнтованого програмного забезпечення (OO) з мовою програмування C++ .
7 hours
Overview
У цьому курсі учасники вивчать C++ концепції та навички програмування.
35 hours
Overview
Курс представляє комплексну об'єктно-орієнтовану мову C++ та її використання простими прикладами. Це стандартні механізми і бібліотека
21 hours
Overview
Unreal Engine - провідний в галузі набір інструментів для розробки ігор для створення 3D-ігор. Він використовувався для розробки багатьох сьогоднішніх ігор та серій, включаючи Borderlands, Gears of War, Bio Shock та Mass Effect.

Цей тренінг під керівництвом інструкторів висвітлює основи розвитку гри з Unreal Engine 4, надаючи учасникам можливість створити власну зразкову гру.

Формат курсу

- Обговорення + сильний акцент на практичному дизайні та розробці. Іноді вікторини для вимірювання прогресу та розуміння. Багато відгуків та залучення інструкторів.
Weekend C++ courses, Evening C++ training, C++ boot camp, C++ instructor-led, Weekend C++ training, Evening C++ courses, C++ coaching, C++ instructor, C++ trainer, C++ training courses, C++ classes, C++ on-site, C++ private courses, C++ one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in your region!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in your region
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!