Навчальні курси C++

Навчальні курси C++

Місцеві, під керівництвом інструктора, живі курси C++ демонструють практичні заняття, як розробляти застосунки з C++.

C++ підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

C++ Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
35 годин
The course presents a comprehensive object-oriented language C++ and its use of simple examples. These are the standard mechanisms and library
14 годин
This is a 2 day course aimed at C++ programmers who are interested in applying the new C++11 standard in their industry. It is particularly useful for financial applications developers covering all new features with coding examples to be executed within the lab
14 годин
Це спеціальний курс розробки HMI, призначений для автомобільних фахівців, які беруть участь у розробці передової автомобільної інформаційно-розважальної системи
21 годин
Цей триденний курс охоплює основи захисту коду C / C++ від шкідливих користувачів, які можуть використовувати безліч уразливостей у коді з управлінням пам'яттю та обробкою вхідних даних, курс охоплює принципи написання безпечного коду.
35 годин
Це вдосконалений навчальний курс на C++ орієнтований на розробку та дизайн програмно-орієнтованого програмного забезпечення (OO) з мовою програмування C++ .
7 годин
In this course, participants will learn C++ concepts and programming skills.
49 годин
Глибока підготовка C++ метою моделювання кількісних методів та впровадження величезного проекту для слухачів, які мають реальний практичний досвід роботи з C++ для Quants
21 годин
Unreal Engine - провідний в галузі набір інструментів для розробки ігор для створення 3D-ігор. Він використовувався для розробки багатьох сьогоднішніх ігор та серій, включаючи Borderlands, Gears of War, Bio Shock та Mass Effect.

Цей тренінг під керівництвом інструкторів висвітлює основи розвитку гри з Unreal Engine 4, надаючи учасникам можливість створити власну зразкову гру.

Формат курсу

- Обговорення + сильний акцент на практичному дизайні та розробці. Іноді вікторини для вимірювання прогресу та розуміння. Багато відгуків та залучення інструкторів.
21 годин
This instructor-led, live training in україні provides in-depth coverage of Qt and its modules.

By the end of this training, participants will have the necessary knowledge and practice to develop their own C++ application using Qt.
21 годин
Ця підготовка має намір запровадити C++ як загальне розширення C при застосуванні об'єктно-орієнтованої вбудованої системи. Оскільки C++ охоплює C, то ця підготовка переносить нас із C до C++ природним шляхом і розглядає, як реалізується C++ . Це особливо цінно розуміти при застосуванні C++ у середовищі з обмеженими ресурсами. Стандарт C++ останнім часом зазнав значної редакції, яка називається C++ 11, і на шляху виходу нової, C++ 14. Цей курс стосується предметів, введених за допомогою цих редакцій, особливо корисних, як управління високою продуктивністю пам'яті, одночасність використання багатоядерного середовища та голого металу, близького до апаратного програмування.

МЕТА / ПЕРЕВАГИ

Головною метою цього класу є те, що ви зможете використовувати C++ "правильним способом".

- Введіть C++ як об'єктно-орієнтовану альтернативу мови у вбудованому системному контексті
- Покажіть схожість - та відмінності - з мовою С
- Ознайомтеся з різними стратегіями управління пам’яттю - особливо семантикою переміщення, запровадженою C++ 11
- Загляньте під капот і зрозумійте, до чого призводять різні парадигми в C++ у машинному коді
- Використовуйте шаблони для досягнення безпечних абстракцій високого порядку для голого металу, близьких до програмного забезпечення програмного забезпечення - картографічного вводу / виводу пам'яті, а також переривань - особливо варіативних шаблонів, введених із C++ 11
- Надайте кілька корисних моделей дизайну, особливо застосовних у вбудованому контексті
- Кілька вправ для того, щоб практикувати деякі поняття

АУДІЄНТ / УЧАСНИКИ

Ця підготовка призначена для C++ - програмістів, які мають намір почати використовувати C++ у вбудованому системному контексті.

ПОПЕРЕДНІ ЗНАННЯ

Курс вимагає базових знань з програмування на C++ , що відповідають нашим тренінгам " C++ - рівень 1" та " C++ рівень 2 - впровадження C++ 11".

ПРАКТИЧНІ Вправи

Під час тренінгу ви будете практикувати представлені поняття в ряді вправ. Ми будемо використовувати відкрите та вільне інтегроване середовище розробки від Eclipse
21 годин
Is C++ suitable for embedded systems such as microcontrollers and real-time-operating-systems?

Should object-oriented-programming be used in microcontrollers?

Is C++ too far removed from the hardware to be efficient?

This instructor-led, live training addresses these questions and demonstrates through discussion and practice how C++ can be used to develop embedded systems with code that is accurate, readable, and efficient. Participants put theory into practice through the creation of a sample embedded application in C++.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand the principles of object-oriented modelling, embedded software programming and real-time programming
- Produce code for embedded systems that is small, fast and safe
- Avoid code bloat from templates, exceptions, and other language features
- Understand the issues related to using C++ in safety-critical and real-time systems
- Debug a C++ program on a target device

Audience

- Developers
- Designers

Format of the course

- Part lecture, part discussion, exercises and heavy hands-on practice
7 годин
C++ 17 ( C++ 17) - це остання версія мови програмування C++ . Він додає кілька нових "великих" мовних функцій з метою допомогти програмістам писати простіший, більш чистий та виразний код.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються про найважливіші нові функції C++ 17 під час створення прикладного додатку C++ . Приклади та інтерактивні дискусії будуть поєднані з практичною практикою, щоб продемонструвати, як отримати максимальну користь від C++ 17. До кінця цього курсу учасники отримають знання та практику, щоб якнайкраще використовувати C++ 17 для письма чіткіший, простіший, якісніший код C++ .

Аудиторія

- Проміжні розробники C++

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Функціональне програмування - це оцінка математичних функцій для обчислювальних рішень. Разом з функціональним програмуванням користувачі можуть створювати складні елементи і структури для веб-прикладів, які не піддаються побічним ефектам і мутаціям.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на веб-розробників, які бажають функціональної програми з C++

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Використовуйте функціональні програмні рішення для поліпшення продуктивності веб-прикладів. Уникайте мутацій даних та побічних ефектів за допомогою функціонального програмування. Створення веб-прикладів у функціональному стилі програмування.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
35 годин
C++ є об'єктно-орієнтованим мовою програмування, заснованим на C. Qt є рамкою для розробки ГВІ для C++ додатків. Розповсюджені C++ додатки часто використовують бібліотеку повідомлень, такі як ZeroMQ, щоб спілкуватися асинхроно з іншими компонентами, послугами та додатками. Повідомлення спочатку серіалізуються за допомогою протоколу серіалізування, наприклад, протоколу Буферс, який дозволяє передавати повідомлення як складені байти, які є меншими і легшими, ніж файли JSON або XML.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) забезпечує вступне охоплення C++, Qt GUI рамки, і різних комунікаційних технологій, таких як ZeroMQ і Protocol Buffers, які можуть бути використані для написання розповсюджених додатків.

До закінчення цього навчання учасники отримають необхідні знання та практику для написання та складання заявки за допомогою C++, Qt та gcc на Linux Centos 6/7. Учасники також будуть інтегрувати асинхронні можливості повідомлення за допомогою Zero MQ і Protocol Buffers.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
35 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at developers who wish to use advanced C++ programming techniques to develop complex, secure, and high-performance systems and applications.

By the end of this training, participants will be able to:

- Set up a development environment that includes all C++ libraries, packages and frameworks.
- Understand the features, components, and basic elements of C++.
- Create complex C++ applications using advanced programming techniques.
- Learn how to write readable, fast, and secure code in C++.
- Know the common security pitfalls in C++ language and how to mitigate them.
- Implement test strategies for code quality and security control.
- Use the diagnostics and debugging tools in C++ development.

Last Updated:

Online C++ courses, Weekend C++ courses, Evening C++ training, C++ boot camp, C++ instructor-led, Weekend C++ training, Evening C++ courses, C++ coaching, C++ instructor, C++ trainer, C++ training courses, C++ classes, C++ on-site, C++ private courses, C++ one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах