курси C++

курси C++

Місцеві, під керівництвом інструктора, живі курси C++ демонструють практичні заняття, як розробляти застосунки з C++.

C++ підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

C++ Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
49 годин
Огляд
Глибока підготовка C++ метою моделювання кількісних методів та впровадження величезного проекту для слухачів, які мають реальний практичний досвід роботи з C++ для Quants
21 годин
Огляд
Цей триденний курс охоплює основи захисту коду C / C++ від шкідливих користувачів, які можуть використовувати безліч уразливостей у коді з управлінням пам'яттю та обробкою вхідних даних, курс охоплює принципи написання безпечного коду.
21 годин
Огляд
Чи C++ підходить для вбудованих систем, таких як мікроконтролери та операційні системи в режимі реального часу?

Чи слід використовувати об'єктно-орієнтоване програмування в мікроконтролерах?

Чи C++ занадто далеко від апаратного забезпечення, щоб бути ефективним?

Це навчання під керівництвом інструктора, живе вирішує ці питання і демонструє через обговорення і практику, як C++ може бути використаний для розробки вбудованих систем з кодом, який є точним, читабельним і ефективним. Учасники ввібрали теорію в життя через створення зразка вбудованого додатку в C++.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміння принципів об'єктно-орієнтованого моделювання, вбудованого програмування програмного забезпечення та програмування в реальному часі
- Створення коду для вбудованих систем, малих, швидких і безпечних
- Уникайте роздуття коду з шаблонів, винятків та інших мовних функцій
- Зрозумійте проблеми, пов'язані з C++ в критично важливих для безпеки і в реальному часі системах
- Налагодження C++ програми на цільовому пристрої

Аудиторії

- Розробників
- Дизайнерів

Формат курсу

- Частина лекції, частина обговорення, вправи та важка практична практика
14 годин
Огляд
Це 2-денний курс, призначений для програмістів C++ які зацікавлені в застосуванні нового стандарту C++ 11 у своїй галузі. Це особливо корисно для розробників фінансових додатків, що охоплюють всі нові можливості з прикладами кодування для виконання в лабораторії
7 годин
Огляд
C++ 17 ( C++ 17) - це остання версія мови програмування C++ . Він додає кілька нових "великих" мовних функцій з метою допомогти програмістам писати простіший, більш чистий та виразний код.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються про найважливіші нові функції C++ 17 під час створення прикладного додатку C++ . Приклади та інтерактивні дискусії будуть поєднані з практичною практикою, щоб продемонструвати, як отримати максимальну користь від C++ 17. До кінця цього курсу учасники отримають знання та практику, щоб якнайкраще використовувати C++ 17 для письма чіткіший, простіший, якісніший код C++ .

Аудиторія

- Проміжні розробники C++

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
35 годин
Огляд
C++ is an object oriented programming language based on C. Qt is a framework for developing GUIs for C++ applications. Distributed C++ applications often use a messaging library such as ZeroMQ to communicate asynchronously with other components, services and applications. Messages are first serialized using a serialization protocol such as Protocol Buffers, which allows the messages to be transmitted as compiled bytes that are smaller and lighter than JSON or XML files.

This instructor-led, live training (online or onsite) provides introductory coverage of C++, the Qt GUI framework, and various communication technologies such as ZeroMQ and Protocol Buffers that can be used for writing distributed applications.

By the end of this training, participants will have the necessary knowledge and practice to write and compile an application using C++, Qt and gcc on Linux Centos 6/7. Participants will also integrate asynchronous messaging capabilities using Zero MQ and Protocol Buffers.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
21 годин
Огляд
Ця підготовка має намір запровадити C++ як загальне розширення C при застосуванні об'єктно-орієнтованої вбудованої системи. Оскільки C++ охоплює C, то ця підготовка переносить нас із C до C++ природним шляхом і розглядає, як реалізується C++ . Це особливо цінно розуміти при застосуванні C++ у середовищі з обмеженими ресурсами. Стандарт C++ останнім часом зазнав значної редакції, яка називається C++ 11, і на шляху виходу нової, C++ 14. Цей курс стосується предметів, введених за допомогою цих редакцій, особливо корисних, як управління високою продуктивністю пам'яті, одночасність використання багатоядерного середовища та голого металу, близького до апаратного програмування.

МЕТА / ПЕРЕВАГИ

Головною метою цього класу є те, що ви зможете використовувати C++ "правильним способом".

- Введіть C++ як об'єктно-орієнтовану альтернативу мови у вбудованому системному контексті
- Покажіть схожість - та відмінності - з мовою С
- Ознайомтеся з різними стратегіями управління пам’яттю - особливо семантикою переміщення, запровадженою C++ 11
- Загляньте під капот і зрозумійте, до чого призводять різні парадигми в C++ у машинному коді
- Використовуйте шаблони для досягнення безпечних абстракцій високого порядку для голого металу, близьких до програмного забезпечення програмного забезпечення - картографічного вводу / виводу пам'яті, а також переривань - особливо варіативних шаблонів, введених із C++ 11
- Надайте кілька корисних моделей дизайну, особливо застосовних у вбудованому контексті
- Кілька вправ для того, щоб практикувати деякі поняття

АУДІЄНТ / УЧАСНИКИ

Ця підготовка призначена для C++ - програмістів, які мають намір почати використовувати C++ у вбудованому системному контексті.

ПОПЕРЕДНІ ЗНАННЯ

Курс вимагає базових знань з програмування на C++ , що відповідають нашим тренінгам " C++ - рівень 1" та " C++ рівень 2 - впровадження C++ 11".

ПРАКТИЧНІ Вправи

Під час тренінгу ви будете практикувати представлені поняття в ряді вправ. Ми будемо використовувати відкрите та вільне інтегроване середовище розробки від Eclipse
14 годин
Огляд
Functional programming is the evaluation of mathematical functions for computational solutions. Together with C++, functional programming allows users to create complex elements and structures for web applications that are not susceptible to side effects and mutations.

This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at web developers who wish to functional program with C++

By the end of this training, participants will be able to:

- Use functional programming solutions to improve the performance of web applications.
- Avoid data mutation and side effects with functional programming.
- Create web applications in a functional programming style.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 годин
Огляд
Це спеціальний курс розробки HMI, призначений для автомобільних фахівців, які беруть участь у розробці передової автомобільної інформаційно-розважальної системи
35 годин
Огляд
Це вдосконалений навчальний курс на C++ орієнтований на розробку та дизайн програмно-орієнтованого програмного забезпечення (OO) з мовою програмування C++ .
7 годин
Огляд
У цьому курсі учасники вивчать C++ концепції та навички програмування.
35 годин
Огляд
Курс представляє комплексну об'єктно-орієнтовану мову C++ та її використання простими прикладами. Це стандартні механізми і бібліотека
21 годин
Огляд
Unreal Engine - провідний в галузі набір інструментів для розробки ігор для створення 3D-ігор. Він використовувався для розробки багатьох сьогоднішніх ігор та серій, включаючи Borderlands, Gears of War, Bio Shock та Mass Effect.

Цей тренінг під керівництвом інструкторів висвітлює основи розвитку гри з Unreal Engine 4, надаючи учасникам можливість створити власну зразкову гру.

Формат курсу

- Обговорення + сильний акцент на практичному дизайні та розробці. Іноді вікторини для вимірювання прогресу та розуміння. Багато відгуків та залучення інструкторів.
Online C++ courses, Weekend C++ courses, Evening C++ training, C++ boot camp, C++ instructor-led, Weekend C++ training, Evening C++ courses, C++ coaching, C++ instructor, C++ trainer, C++ training courses, C++ classes, C++ on-site, C++ private courses, C++ one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions