Навчальні курси Business Intelligence

Навчальні курси Business Intelligence

Місцеві, інструктора під керівництвом живий бізнес-аналітики (BI) навчальних курсів продемонструвати через практичний практиці, як зрозуміти, планувати і здійснювати BI в рамках організації.

BI навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Business Intelligence Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at developers and system administrators who wish to learn and use Sisense for big data manipulation and visualization.

By the end of this training, participants will be able to:

- Learn the fundamental concepts of Sisense and how it works.
- Create a Sisense dashboard to visualize big data and execute data-driven business decisions.
- Merge and manage data from multiple sources.
- Utilize Sisense for quick data manipulation and visualization.
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at data analysts or anyone who wishes to use AWS QuickSight data analysis and visualization.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand the basic concepts of AWS QuickSight.
- Use AWS QuickSight to create data analysis, reports, and insights.
- Use AWS to create relationships between data for enhanced analysis.
- Learn different types of visualizations in understanding data.
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at data scientists and developers who wish to use and integrate SQL, Python, and Tableau to perform complex data analysis, processing, and visualization.

By the end of this training, participants will be able to:

- Set up the necessary environment to perform data analysis with SQL, Python, and Tableau.
- Understand the key concepts of software integration (data, servers, clients, APIs, endpoints, etc.).
- Get a refresher on the fundamentals of Python and SQL.
- Perform data pre-processing techniques in Python.
- Learn how to connect Python and SQL for data analysis.
- Create insightful data visualizations and charts with Tableau.
14 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at data scientists and data analysts who wish to learn how to use each tool in the developer tool palette in Alteryx Designer.

By the end of this training, participants will be able to:

- Learn to use and configure all the tools in the developer tab.
- Design efficient workflows in Alteryx using the dynamic, validation, and testing tools.
- Learn how to use API tools to download and parse web data.
- Use Alteryx scripting tools, including Python and R.
7 годин
Microsoft Excel - найпопулярніше у світі програмне забезпечення для аналізу, звітності та стратегії. Power BI - це інструмент бізнес-розвідки для візуалізації даних на операційному рівні бізнесу.

Ця навчальна програма під керівництвом інструкторів (на місці або на дистанційному рівні) спрямована на аналітиків даних, які бажають вивчити методи підготовки даних в Excel , а потім їх візуалізацію в Power BI .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Розуміти принципи аналізу даних, цілі аналізу даних та підходи до аналізу даних.
- Використовуйте формули DAX в Power BI для складних обчислень.
- Створюйте та використовуйте візуалізації та графіки для конкретних випадків аналізу.
- Імпортуйте з Power View, щоб перейти від Power BI на базі Excel до незалежного Power BI .

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і вправ.
- Ручна реалізація в умовах лабораторії.

Параметри налаштування курсу

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
Datameer - це платформа бізнес-аналітики та аналітики, побудована на Hadoop. Це дозволяє кінцевим користувачам легко знаходити, вивчати та корелювати великомасштабні, структуровані, напівструктуровані та неструктуровані дані у зручному для використання спосіб.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться використовувати Datameer для подолання крутих навчальних кривої Hadoop, коли вони проходять процедуру встановлення та аналізу ряду великих джерел даних.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створюйте, перевіряйте та інтерактивно вивчайте озеро даних підприємства
- Доступ до сховищ даних бізнес-аналітики, транзакційних баз даних та інших аналітичних магазинів
- Використовуйте користувальницький інтерфейс електронних таблиць, щоб створювати конвеєрні обробки даних від кінцевого до кінця
- Доступ до попередньо побудованих функцій для вивчення складних зв'язків даних
- Використовуйте майстри перетягування для візуалізації даних та створення інформаційних панелей
- Використовуйте таблиці, діаграми, графіки та карти, щоб аналізувати результати запитів

Аудиторія

- Аналітик даних

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
35 годин
Прогрес в технологіях і зростаюча кількість інформації перетворюють те, як бізнес ведеться в багатьох галузях, в тому числі уряду. Go рівень генерування даних і цифрового архівування зростає завдяки швидкому зростанню мобільних пристроїв і додатків, розумних датчиків і пристроїв, облачних комп'ютерних рішень та громадянських порталів. Оскільки цифрова інформація розширюється і стає більш складною, управління інформацією, обробка, зберігання, безпека і доступ стають більш складними. Нові інструменти захоплення, пошуку, виявлення та аналізу допомагають організаціям отримати уявлення від своїх неструктурованих даних. Урядовий ринок знаходиться на вершині, усвідомлюючи, що інформація є стратегічним активом, і уряд повинен захищати, використовувати і аналізувати як структуровану, так і неструктуровану інформацію для кращого обслуговування і задоволення вимог місії. У той час як урядові лідери прагнуть розвивати організації, засновані на даних, щоб успішно виконати місію, вони ставлять підстав для спільної залежності між подіями, людьми, процесами та інформацією.

Високоцінні урядові рішення будуть створені з шахрайства найбільш руйнівних технологій:

Мобільні пристрої та додатки облачні послуги Технології соціального бізнесу та мереж Big Data і аналітики

IDC прогнозує, що до 2020 року IT-індустрія досягне 5 трильйонів доларів, приблизно 1,7 трильйонів доларів більше, ніж сьогодні, і що 80% зростання індустрії буде рухатися цими технологіями третьої платформи. У довгостроковій перспективі ці технології будуть ключовими інструментами для вирішення складності зростаючої цифрової інформації. Big Data є одним з розумних індустріальних рішень і дозволяє уряду приймати кращі рішення шляхом прийняття дій на основі зразків, розкритих аналізом великих обсягів даних, пов'язаних і не пов'язаних, структурованих і неструктурованих.

Але досягнення цих досягнень займає набагато більше, ніж просто накопичувати величезні кількості даних.“Зробити сенс тесevolumes Big Data вимагає найсучасніших інструментів і технологій, які можуть аналізувати і витягувати корисні знання з величезних і різноманітних потоків інформації,” Том Каліл і Фен Цхао з Білого дому Бюро науки і технологій політики написав у повідомленні на блозі OSTP.

Білий дім зробив крок, щоб допомогти агентствам знайти ці технології, коли він заснував Національну ініціативу з досліджень і розвитку в 2012 році. Ініціатива включала понад 200 мільйонів доларів, щоб зробити максимум з вибуху Big Data і інструментів, необхідних для його аналізу.

Виклики, які Big Data ставляться, повідомляються так само жахливим, як і його обіцянка заохочує. Ефективне зберігання даних є одним з цих проблем. Як завжди, бюджети суворі, тому агентства повинні мінімізувати ціну на мегабайт зберігання і зберігати дані в простому доступі, щоб користувачі могли отримати її, коли вони хочуть і як їм це потрібно. Збереження величезної кількості даних піднімає виклик.

Аналізувати дані ефективно є ще одним великим викликом. Багато агентств використовують комерційні інструменти, які дозволяють їм протікати через гори даних, спостерігаючи тенденції, які можуть допомогти їм працювати більш ефективно. (Нещодавно проведене дослідження MeriTalk показало, що федеральні керівники інформаційних технологій вважають, що це може допомогти агентствам заощадити понад 500 мільярдів доларів, а також досягти цілей місії.)

Налаштувані інструменти Big Data також дозволяють агентствам вирішувати необхідність аналізу своїх даних. Наприклад, компанія Oak Ridge National Laboratory’ Computational Data Analytics Group зробила свою систему аналізу даних Piranha доступною для інших агентств. Система допомогла медичним дослідникам знайти посилання, яке може попередити лікарів про аортичні аневризми, перш ніж вони страйкують. It’s також використовується для більш всесвітніх завдань, таких як поштовх через résumés, щоб зв'язати кандидатів на роботу з наймаючими менеджерами.
35 годин
Огляд

Communication провайдери послуг (CSP) стикаються з тиском, щоб зменшити витрати і максимізувати середній прибуток на користувача (ARPU), при цьому забезпечуючи відмінний досвід клієнта, але обсяги даних продовжують зростати. Глобальний мобільний трафік даних буде зростати на сумісному річному темпі зростання (CAGR) на 78 відсотків до 2016 року, досягнувши 10,8 екзабіт на місяць.

У той же час, CSP генерують великі обсяги даних, в тому числі записи деталей дзвінків (CDR), мережеві дані та дані клієнтів. Компанії, які повністю використовують ці дані, отримують конкурентоспроможний порог. Згідно з останнім опитуванням The Economist Intelligence Unit, компанії, які використовують рішення, спрямовані на дані, отримують 5-6% підвищення продуктивності. Однак 53% компаній використовують лише половину своїх цінних даних, і одна четверта частина респондентів зауважила, що величезні кількості корисних даних йдуть без використання. Об'єми даних настільки високі, що ручний аналіз неможливий, і більшість програмних систем спадщини не можуть зберігатися, що призводить до того, що цінні дані відкидаються або ігноруються.

З Big Data & Analytics’ високошвидкісного, скальованого програмного забезпечення для великих даних, CSPs можуть видобувати всі свої дані для кращого прийняття рішень за короткий час. Різні Big Data продукти та методи забезпечують кінцеву програмну платформу для збору, підготовки, аналізу та презентації уявлень з великих даних. До сфери застосування відносяться моніторинг ефективності мережі, виявлення шахрайства, виявлення клієнтів та аналіз кредитного ризику. Big Data & Аналітичні продукти масштабують для обробки терабайт даних, але для реалізації таких інструментів потрібен новий тип системи бази даних на хмарі, такі як Hadoop або масивний масштаб паралельний обчислювальний процесор ( KPU і т.д.)

Цей курс працює на Big Data BI для Telco охоплює всі нові області, в яких CSP інвестують для підвищення продуктивності та відкриття нового потоку доходів від бізнесу. Курс надасть повний 360-градусний огляд Big Data BI в Telco, щоб прийняття рішень і менеджери могли мати дуже широкий і всеосяжний огляд можливостей Big Data BI в Telco для продуктивності та прибутку.

Цілі курсу

Основна мета курсу полягає в тому, щоб запропонувати нові Big Data бізнес-інтелектуальні технології в 4 секторах Telecom Business (Marketing/продажі, мережеві операції, фінансові операції та відносини з клієнтами Management). Студенти будуть запрошені до наступного:

Введення в Big Data-що є 4V (об'єкт, швидкість, різноманітність і правдивість) в Big Data- Генерація, екстракція і управління з точки зору Telco Як Big Data аналітик відрізняється від генетичної аналітики даних Внутрішнє виправдання Big Data -Телько перспектива Введення в Hadoop Екосистема- знайомство з усіма Hadoop інструментами, такими як Hive, Pig, SPARC –коли і як вони використовуються для вирішення Big Data проблеми Як Big Data витягується для аналізу для аналітичного інструменту-як Business Analysis’s можуть зменшити їх болючі точки збору та аналізу даних за допомогою інтегрованого Hadoop підходу до панелі Основне введення в аналіз Insight, аналіз візуалізації та прогнозного аналізу для Telco Клієнтський аналіз і Big Data-як Big Data аналіз можуть зменшити клієнтський аналіз і невдоволення клієнтів у Telco-касових дослідженнях Аналіз мережевих збитків та сервісних збитків з мережевих мета-даних та IPDR Фінансовий аналіз - шахрайство, шахрайство та оцінка ROI з продажів та операційних даних Проблема придбання клієнтів - цільовий маркетинг, сегментація клієнтів та перепродажі з даних про продаж Введення та резюме всіх Big Data аналітичних продуктів і де вони підходять до аналітичного простору Telco Висновок-як зробити крок за кроком підхід до введення Big Data Business Intelligence у вашу організацію

Цільова аудиторія

Операція мережі, фінансові менеджери, керівники CRM та топ-менеджерів IT в офісі Telco CIO. Business Аналітики в Telco Офісний менеджер / аналітик Операційний менеджер КА менеджерів
35 годин
Прогрес технологій та зростаюча кількість інформації перетворюють спосіб ведення правоохоронних органів. Проблеми, які ставлять Big Data є майже такими ж жахливими, як і обіцянки Big Data . Ефективне зберігання даних - одна з цих проблем; ефективно аналізуючи це - інше.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаться розуму, з яким підходити до технологій Big Data , оцінюватимуть їх вплив на існуючі процеси та політику та застосовуватимуть ці технології з метою виявлення злочинної діяльності та запобігання злочинності. Приклади досліджень правоохоронних організацій у всьому світі будуть вивчені, щоб отримати уявлення про підходи, проблеми та результати їх прийняття.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Поєднайте технологію Big Data з традиційними процесами збору даних, щоб скласти разом історію під час розслідування
- Впровадити промислові рішення для зберігання та обробки великих даних для аналізу даних
- Підготуйте пропозицію щодо прийняття найбільш адекватних інструментів та процесів для забезпечення підходу, керованого даними, до кримінального розслідування

Аудиторія

- Спеціалісти з правоохоронних органів із технічним досвідом

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
28 годин
Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE) - це пакет бізнес-розвідки, який забезпечує інтеграцію даних, звітність, інформаційні панелі та можливості завантаження.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як максимізувати функції Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE).

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановлення та налаштування Pentaho Open Source BI Suite Community Edition (CE)
- Розуміти основи інструментів Pentaho CE та їх особливості
- Створюйте звіти за допомогою Pentaho CE
- Інтеграція даних третіх сторін у Pentaho CE
- Робота з великими даними та аналітикою в Pentaho CE

Аудиторія

- Програмісти
- BI Developers

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітка

- Щоб подати заявку на індивідуальне навчання для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
14 годин
SSAS (служба аналізу SQL Server) - це інструмент обробки транзакцій Microsoft SQL Server (OLAP) та інструмент для аналізу даних в різних базах даних, таблицях або файлах. Моделі семантичних даних, надані SSAS, використовуються клієнтськими додатками, такими як Power BI, Excel, служби звітування та інші інструменти візуалізації даних.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живе навчання (на місці або віддаленому) учасники навчаться використовувати SSAS для аналізу великих обсягів даних в базах даних та сховищах даних.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати SSAS
- Зрозумійте зв'язок між SSAS, SSIS та SSRS
- Застосовуйте багатовимірне моделювання даних, щоб витягнути статистику з даних
- Дизайн OLAP (Online Analytical Processing) кубиків
- Запитуйте та керуйте багатовимірними даними за допомогою мови запитів MDX (багатовимірних виразів)
- Розгортання реальних рішень BI за допомогою SSAS

Аудиторія

- BI (бізнес-аналітика) професіонали
- Аналітик даних
- Спеціалісти зі складання баз даних та даних

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і практика
- Практична реалізація в середовищі Live-Lab

Параметри налаштування курсу

- Це навчання грунтується на останній версії Microsoft SQL Server і SSAS.
- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Дізнайтеся, як отримати та трансформувати дані для підготовки інтерактивних інформаційних панелей

Power BI - це один із найпопулярніших інструментів Data Visualization інструмент Business Intelligence . Power BI - це сукупність роз'ємів, додатків та програмних послуг, які використовуються для отримання даних з різних джерел, перетворення даних та створення прекрасних звітів.

Power BI також дозволяє опублікувати їх для вашої організації, щоб ви могли отримати доступ до них за допомогою мобільних телефонів, планшетів тощо. У цьому навчальному посібнику з Power BI ми покажемо вам покроковий підхід для підключення до кількох джерел даних, перетворення даних та створення звіти, як діаграми, таблиці, матриця, карти тощо
7 годин
IRIS — це система корпоративного вмісту Management (ECM). З райдужної оболонки користувачі можуть автоматизувати класифікацію документів і захоплення даних.

Це інструктор, живе навчання (на місці або віддаленому), спрямованих на утримання менеджерів, які хочуть оптимізувати і оновлювати контент компанії з райдужної оболонки.

До кінця тренінгу учасники зможуть:

- Покращення бізнес-звітів за допомогою IRISXtract.
- Використання IRISPowerscan для файлів документів автоматично.
- Обробка замовлень на купівлю, Кредиторська заборгованість, Автоматизація видобування електронної пошти та інше з пакетами рішень.

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія.
- Багато вправ і практики.
- Практичний впровадження в середовищі живого Lab.

Параметри налаштування курсу

- Щоб запросити індивідуальну підготовку до цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами для організації.
14 годин
Qlik Sense - це програмне забезпечення для аналізу даних на основі хмари для аналізу та показу даних. За допомогою Qlik Sense користувачі зможуть отримати впливові уявлення, підключаючись до різних джерел даних і створюючи передові візуалізації.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на аналітиків даних та веб-розробників, які бажають розробити асоціативні моделі в Qlik Sense.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Використовуйте Qlik Sense в науці про дані. Використовуйте і навігуйте інтерфейс Qlik Sense. Створіть літературну робочу силу з інформаційною інтеракцією. Створіть бізнес, заснований на даних, за допомогою Qlik Sense.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
QlikView є платформою, яка надає організаціям самосервісний бізнес-інтелект. Чистий, простий і простий інтерфейс дозволяє користувачам легко аналізувати дані і використовувати відкриття даних для підтримки прийняття рішень.

У цьому тренінгу, який очолює інструктор, учасники дізнаються, як почати розвиватися з QlikView.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та завантажити QlikView Перетворювати дані з різних джерел через QlikView скрипт Створення моделей даних з QlikView

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
QlikView є платформою, яка надає організаціям самосервісний бізнес-інтелект. Чистий, простий і простий інтерфейс дозволяє користувачам легко аналізувати дані і використовувати відкриття даних для підтримки прийняття рішень.

У цьому тренінгу, який очолює інструктор, учасники дізнаються, як почати розвиватися з QlikView.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та завантажити QlikView Перетворювати дані з різних джерел через QlikView скрипт Створення моделей даних з QlikView

Формат курсу

Часткова лекція, частина дискусії, заняття та важка практика

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Тренінг присвячений основам створення середовища зберігання даних на основі MS SQL Server 2008.

Учасники курсу отримують основу для розробки та будівництва складу даних, що працює на MS SQL Server 2008.

Знайдіть знання про те, як побудувати простий процес ETL на основі SSIS, а потім розробити і реалізувати куб даних за допомогою SSAS.

Учасники зможуть управляти базовою базою OLAP: створювати та видаляти базову базу OLAP обробляти зміни в розділі онлайн.

Учасники отримають знання з написання XML / A і MDX.
14 годин
Tableau допомагає людям бачити і розуміти дані.
14 годин
Tableau допомагає людям бачити і розуміти дані.
14 годин
Табличка допомагає людям переглядати та розуміти дані.
14 годин
Tableau - це інструмент візуалізації бізнес-аналітики та даних. Python - це широко використовувана мова програмування, яка забезпечує підтримку широкого кола методів статистики та машинного навчання. Потужність візуалізації даних Tableau і можливості машинного навчання Python, коли вони поєднуються, допомагають розробникам швидко створювати додаткові додатки для аналізу даних для різних випадків використання бізнесу.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться навчатися, як об'єднати Tableau і Python для проведення розширеної аналітики. Інтеграція Tableau і Python буде виконуватися за допомогою API TabPy.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Інтеграція Tableau і Python за допомогою TabPy API
- Використовуйте інтеграцію Tableau і Python для аналізу складних бізнес-сценаріїв з кількома рядками коду Python

Аудиторія

- Розробники
- Дані вчених

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
21 годин
Tableau - це програмне забезпечення для бізнес-аналізу та візуалізації даних. Tableau пропонує широкий спектр інструментів розробника та API для інтеграції, налаштування, автоматизації та розширення функцій Tableau для потреб організації.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники навчаться, як розширити можливості Tableau, щоб відповідати конкретним потребам своєї організації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Встановити та налаштувати Tableau (робочий стіл, сервер, онлайн)
- Зрозумійте основи розробки з таблицею
- Створюйте та публікуйте візуалізацію даних та взаємодію з таблицею
- Використовуйте інструменти та API розробників Tableau для налаштування та розширення можливостей Tableau для їх організації

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
14 годин
Це курс для початківців користувачів Tableau ; він призначений для всіх, хто прагне працювати з даними і розроблений, щоб допомогти вам використовувати основні функції в Tableau .

Під час курсу ви зможете:

- Підключіться до своїх даних.
- Відредагуйте та збережіть джерело даних.
- Зрозумійте термінологію Tableau .
- Використовуйте інтерфейс / парадигму Tableau для ефективного створення потужних візуалізацій.
- Створіть основні обчислення, включаючи основні арифметичні обчислення, спеціальні агрегації та коефіцієнти, математику дат та швидкі обчислення таблиці.
- Представляйте свої дані, використовуючи такі типи візуалізації:

- Перехресні вкладки
- Географічні карти
- Теплові карти
- Карти дерев
- Кругові та барні діаграми
- Подвійні осі та комбіновані діаграми з різними типами знаків
- Виділіть таблиці
- Розсилки сюжетів

- Створюйте інформаційні панелі для обміну візуалізаціями.
14 годин
таблиці допомагає людям бачити та розуміти дані.
14 годин
R - це мова програмування та програмне середовище для статистичного обчислення. Разом з R і Tableau, користувачі можуть реалізувати аналітичні функції R з Tableau візуалізаціями для ефективного аналізу даних.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на вчених даних, які бажають програмувати в R для Tableau.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Впровадження Tableau аналітики з R. Зателефонуйте до алгоритмів R в Tableau для автоматизації обробки даних. Структура і візуалізація функцій R в Tableau. Використовуйте дані для прийняття рішень для бізнесу.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 годин
Tableau - це бізнес-інтелект і програмне забезпечення для візуалізації даних. Tableau пропонує широкий спектр інструментів розробників та АПІ для інтеграції, налаштування, автоматизації та розширення функцій Tableau для організаційно-специфічних потреб.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на аналітиків даних та вчених даних, які бажають шукати, аналізувати та візуалізувати дані за допомогою Tableau.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Зв'яжіться зі своїми даними Редагувати та зберегти джерело даних. Визначте [ 0 ] термінологію Використовуйте Tableau інтерфейс / парадигму для ефективного створення потужних візуалізацій. Створіть розрахунки, в тому числі аритметичні розрахунки, пристосовані сукупності та співвідношення, дата математики та табличні розрахунки. Представте свої дані за допомогою різних типів візуалізації. Створіть панелі для обміну візуалізаціями.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
28 годин
Tableau Сервер є корпоративною інформаційною та інформаційною платформою. Це дозволяє користувачам аналізувати та генерувати звіти та візуалізації на великих кількостях даних, щоб отримати цінний бізнес-візуалізацію.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на системних адміністраторів, які бажають встановити і керувати сервером Tableau.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та встановити сервер Tableau. Налаштуйте користувачів, ролі та дозвіл, щоб підняти команду і працювати. Access Різні джерела даних, управління контентом і доступу до контенту користувачами. Автоматичні адміністративні завдання, включаючи моніторинг і управління записами. Розподіл Tableau сервера до кластера.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Tableau Prep Builder - це програмне забезпечення для об'єднання, формування та очищення даних для аналізу. Він може витягувати дані з різних джерел, перетворювати їх, а потім виводити дані для аналізу.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на аналітиків даних, які бажають підготувати та формувати дані за допомогою Tableau Prep Builder.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити Tableau Завантажити Зрозуміти і реалізувати Data Science робочий потік. Прочитайте дані з різних джерел, таких як Excel та бази даних. Підготовка, формування та зразка даних для аналізу в Tableau Десктоп. Вивчення та підтвердження даних. Створіть і публікуйте Tableau Prep потоки.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
21 годин
Інтеграція даних Pentaho - це інструмент інтеграції з відкритим кодом для визначення робочих місць та перетворень даних.

У цій інструкції під керівництвом живих тренінгів учасники навчаться користуватися потужними можливостями ETL для Pentaho Data Integration і багатим графічним інтерфейсом для керування цілим великим життєвим циклом даних, що дозволить максимально збільшити вартість даних організації.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створіть, перегляньте та запустіть основні перетворення даних, що містять кроки та хміль
- Налаштуйте та захистіть репозиторій Pentaho Enterprise
- Використовуйте різноманітні джерела даних та створюйте єдину, уніфіковану версію істини у форматі, готовому аналізі.
- Надайте результати для третіх частин додатків для подальшої обробки

Аудиторія

- Аналітик даних
- Розробники ETL

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 годин
Dashbuilder - це веб-додаток з відкритим кодом для візуального створення інформаційних панелей та звітів бізнесу.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як створити бізнес-панелі та звіти за допомогою Dashbuilder .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Візуальна конфігурація та персоналізація інформаційних панелей за допомогою перетягування та перетягування
- Створюйте різні типи візуалізацій за допомогою бібліотек графіків
- Визначте інтерактивні таблиці звітів
- Створення та редагування вбудованих KPI (ключових показників ефективності)
- Налаштуйте зовнішній вигляд метричних дисплеїв

Аудиторія

- Менеджери
- Аналітики

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Last Updated:

Online Business Intelligence courses, Weekend Business Intelligence courses, Evening Business Intelligence training, Business Intelligence boot camp, Business Intelligence instructor-led, Weekend Business Intelligence training, Evening Business Intelligence courses, Business Intelligence coaching, Business Intelligence instructor, Business Intelligence trainer, Business Intelligence training courses, Business Intelligence classes, Business Intelligence on-site, Business Intelligence private courses, Business Intelligence one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах