курси Business Analysis

курси Business Analysis

Навчальні курси ділових аналізів, які проводяться на основі інструкторів, демонструють через інтерактивну дискусію та практичну практику, як провести ефективний бізнес-аналіз. Підготовка до бізнес-аналізу доступна як "тренування на місці" або "дистанційне навчання в режимі реального часу". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Business Analysis Subcategories

Business Analysis Course Outlines

CodeNameDurationOverview
designpatDesign Patterns14 hoursІснує безліч пробних та перевірених моделей, широко доступних для всіх. Іноді це питання зміни назв і впровадження моделі в конкретній технології. Це може заощадити сотні годин, які інакше будуть витрачені на проектування та тестування. Цілі тренування Цей курс має два цілі: по-перше, він дозволяє повторно використовувати широко відомі шаблони, по-друге, він дозволяє створювати та повторно використовувати шаблони, специфічні для вашої організації. Це допоможе вам оцінити, як візерунки можуть зменшити витрати, систематизувати процес проектування та генерувати кодову структуру на основі ваших моделей. Аудиторія розробників програмного забезпечення, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмісти та розробники, а також операційні менеджери та менеджери програмного забезпечення. Стиль курсу Курс фокусується на випадках використання та їх взаємозв'язку з певною схемою. Більшість прикладів пояснюються в UML та в простих прикладах Java (мова може змінюватися, якщо курс забронюється як закритий курс). Він спрямовує вас до джерел моделей, а також показує вам, як каталогізувати та описувати моделі, які можуть бути використані повторно у вашій організації.
bpobBusiness Process Optimization in Banking21 hoursЦей курс фокусується на цілісному, структурованому підході до пошуку плямових шийок та оптимізації бізнес-процесів.

Це практичний семінар, на якому учасники будуть приводити приклади, і пізніше йому доведеться вирішувати подібні випадки під час командних вправ.

- Використовуючи досвід компанії у процесі управління в інших банках / секторах, щоб ілюструвати презентацію
- Представлення учасників різних методологій процесу (Lean, SIX Sigma), але не повні теорії щодо цих методологій (мета цієї підготовки полягає не в тому, щоб пройти сертифікати Lean або Six Sigma, а й отримати розуміння різних методологій, щоб побачити, як ми можемо використовувати частину його в нашій повсякденній діяльності)
- Презентація повинна бути орієнтована в основному на бізнес-питання (а не на чисті ІТ-процеси)
dashbuilderDashbuilder for Business Users14 hoursDashbuilder - це веб-додаток із відкритим кодом для візуального створення інформаційних панелей і звітів.

У цій інструкції під керівництвом тренерів, учасники навчаться створювати інформаційні панелі та звіти, використовуючи Dashbuilder.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Візуальні налаштування та персоналізація інформаційних панелей за допомогою перетягування
- Створюйте різні види візуалізації, використовуючи бібліотеки графіків
- Визначте інтерактивні таблиці звітів
- Створення та редагування вбудованих КПЕ (ключових показників ефективності)
- Налаштуйте зовнішній вигляд диспетчерів показників

Аудиторія

- Менеджери
- Аналітики

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
fintechFintech: A Practical Introduction for Managers14 hoursFintech - це конвергенція фінансів + нові технології.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники зможуть зрозуміти технології, методи та навички, необхідні для реалізації стратегії Fintech.

Цей тренінг призначений для керівників, які потребують розуміння "великої картини" компанії Fintech, розбити рекламу та жаргон, а також здійснити відчутні перші кроки до прийняття нових технологій, що застосовуються до фінансового бізнесу та послуг.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Наявність життєздатних стратегій Fintech для їх організації
- Розуміння та пояснення ролі та функціональності ключових технологій
- Розробіть план дій щодо впровадження нових технологій у покроковому режимі

Аудиторія

- Стратегії в галузі фінансів
- Технологи в галузі фінансів
- Зацікавлені сторони у фінансовій організації
- Консультанти та бізнес аналітики

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та групові заходи з вивчення конкретних ситуацій
mbdModel Based Development for Embedded Systems21 hoursModel Based Development (MBD) - це методологія розробки програмного забезпечення, що забезпечує швидший та більш економічний розвиток динамічних систем, таких як системи управління, обробка сигналів та системи зв'язку. Він спирається на графічне моделювання, а не на традиційне текстове програмування.

У цьому навчальному посібнику учасники навчаються тренінгу, щоб навчитися застосовувати методології MBD для зменшення витрат на розробку та прискорення часу на ринку своїх вбудованих програмних продуктів.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Виберіть і використайте правильні інструменти для реалізації MBD.
- Використовуйте MBD для швидкого розвитку на ранніх етапах свого вбудованого програмного забезпечення.
- Скоротіть випуск свого вбудованого програмного забезпечення на ринок.

Аудиторія

- Інженери вбудованих систем
- Розробники і програмісти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
processminingProcess Mining21 hoursПроцес видобутку або автоматизованого розкриття бізнес-процесів (ABPD) - це техніка, яка застосовує алгоритми журналів подій для аналізу бізнес-процесів. Процес видобутку виходить за межі зберігання даних та аналізу даних; він об'єднує дані з процесами та дає уявлення про тенденції та моделі, які впливають на ефективність роботи.

Формат курсу
Курс починається з огляду найбільш часто використовуваних методів видобутку технології. Ми обговорюємо різні алгоритми виявлення процесу та інструменти, що використовуються для виявлення та моделювання процесів, заснованих на неочікуваних даних подій. Дослідження справ у реальному житті вивчаються, а набори даних аналізуються за допомогою відкритого коду ProM.

Аудиторія
Фахівці з інформаційних технологій
Будь-хто, хто зацікавлений у розумінні та застосуванні процесу моделювання та виявлення даних
agilebaAgile Business Analysis14 hoursЦей курс зосереджений на ролі бізнес-аналітика, щоб бути успішним у Agile проектах. Учасники курсу дізнаються, як співпрацювати з командою, власником продукту, майстром Scrum, а також із Замовником, щоб полегшити процес розробки. Учасники пройдуть макетний проект, який практикує загальні станції.
ubpmbpmn2Understanding Business Process Modeling with BPMN 2.014 hoursЦей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
condevContemporary Development Principles and Practices14 hoursКурс охоплює принципи та практику сучасного розвитку, включаючи місце управління проектами, тестування та бізнес-аналіз, в контексті Agile та традиційного водоспаду.

Курс призначений для роботи в стилі семінару з можливістю для делегатів задавати питання та вивчати реальне застосування вмісту.

Цей курс складається з серії модулів з кожним модулем, призначеним для прийняття 1.5 години, тобто 1 тренувальний день складається з 4 модулів.

Цільова аудиторія

Цей курс призначений для тих, хто хоче отримати швидкий огляд сучасного програмного забезпечення Waterfall & Agile та впливу на управління проектами, тестування та бізнес-аналіз.
baessBusiness Analysis Essentials21 hoursАудиторія:

Бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, менеджери проектів, ІТ-фахівці.
bpmn2Business Process Modelling in BPMN 2.021 hoursЦей курс був створений для тих, хто відповідає за процеси моделювання в BPMN 2.0.

Вона зосереджена на практичних аспектах всієї специфікації BPMN 2.0, а також реалізації загальних моделей.

Це серія коротких лекцій з наступними вправами: делегатам буде проблема, описана англійською мовою, і йому доведеться створити правильну діаграму для кожної проблеми. Після цього діаграми обговорюватимуться та оцінюватимуться групою та тренером.

Цей курс зосереджується на розумінні діаграм BPMN, а також на основній частині виконання частини BPMN.
hadoopbaHadoop for Business Analysts21 hoursApache Hadoop - це найпопулярніша база для обробки великих даних. Hadoop забезпечує багатий та глибокий аналітичний потенціал, і це робить дорогу в традиційний світ аналітиків BI. Цей курс представить аналітик основним компонентам Hadoop eco системи та її аналітику

Аудиторія

Бізнес аналітики

Тривалість

три дні

Формат

Лекції та руки в лабораторіях.
datamaData Mining and Analysis 28 hoursМета:

Делегати зможуть аналізувати великі набори даних, витягувати шаблони, вибрати правильну змінну, яка вплине на результати, так що прогнозується нова модель із прогнозними результатами.
bpmn2funwsBPMN 2.0 Fundamentals and Workshop14 hoursАудиторія:

Делегати, які зацікавлені в процесі моделювання, отримають користь від відвідування курсу навчання з моделювання бізнес-процесів, включаючи:

- Аналітики бізнесу та процесів
- Розробники та виконавці процесу
- Менеджери проектів та програм
- Будь-хто, хто бере участь у зміні та трансформації бізнесу.
oobdpObject Oriented Design using Design Patterns14 hoursМета:

Допомагаючи технічним аналітикам і розробникам зрозуміти, як пройти програмну реалізацію вимог, забезпечуючи простежуваність між бізнес-специфікаціями та кодом програмного забезпечення.

Цей 2-денний навчальний курс спрямований на допомогу технічним аналітикам та дизайнерам у розробці специфікацій, описаних бізнес-аналітиками. Після перетворення в представлення програмних компонентів, отримані компоненти системи відслідковують системні вимоги до структур компонентів програмного забезпечення.

Нарешті, ці технічні характеристики втілюються в програмний код і тестуються на основі компонентів. Отримані програмні компоненти забезпечують хороший рівень реактивності до змін, оскільки вони дозволяють відстежувати окремо до рівня реалізації шару системного поведінки за шаром (від інтерфейсу користувача до шару бізнес-об'єктів через компоненти програми, де зберігаються варіанти використання акторів.
eraamaumlEfficient Requirement Management using Agile Methods and Agile UML Modeling21 hoursМета:

Цей навчальний курс спрямований на те, щоб допомогти менеджеру продуктів, власникам продуктів, бізнес-аналітикам, системним архітекторам та розробникам зрозуміти, як ефективно керувати вимогами на основі бачення продукту, аби точніше керувати розробниками при їх впровадженні.

Більш детально, цей курс спрямований на допомогу керівникам продуктів у кращому визначенні вартісних пропозицій своєї продукції на основі стратегій та потреб зацікавлених сторін. Бізнес аналітики та власники продуктів розуміють, як описати вимоги до невідповідності продукту, а потім виявляти відповідні епічні та користувацькі історії системи, одночасно сприяючи створенню необхідної вартості. Поряд з інтерактивними навчально-практичними навчаннями учасники вивчають, як докладно описати такі вимоги, щоб підтвердити правильне розуміння потреб і підготувати системи прийомних випробувань системи. Таким чином, використовуючи лише дуже поширений і продуктивний профіль UML, вони навчаються структурувати вимоги, щоб ефективно спілкуватися з архітекторами та розробниками за допомогою ітеративного процесу збору вимог.

Аудиторія:

- Менеджери продуктів
- Власники продуктів
- Бізнес аналітики
- Будь-хто зацікавився процесом управління вимогами
bmamBusiness Modeling for an Agile Enterprise14 hoursМета:

Допомогти бізнес-аналітикам зрозуміти, як ефективно моделювати та перевіряти свої бізнес-процеси та ресурси, щоб підвищити рентабельність бізнесу своєї організації на основі цільової архітектури та зміни ринкових потреб.

Цей 2-денний навчальний курс спрямований на допомогу делегатам навчитися моделювати бізнес-процеси та ресурси, щоб адаптувати їх до змін їхніх цілей, стратегій та впливових можливостей як частини цільової архітектури. На основі ключових елементів ділової ефективності (стратегії, тактики, КПІ, ділових можливостей тощо), делегати навчаються в тому, як розробити бізнес-процес, орієнтований на бачення, та картографічну базу ресурсів. Потім, використовуючи лише відповідні BPMN та UML-записи, адаптовані до їх мови, вони розуміють, як адаптувати їх до змінених стратегій, тактики та політики.
bitsasBusiness and IT System Agility in the Digital Age7 hoursМета:

Цей семінар для вступників надає вам огляд цифрових бізнес-моделей, структури бізнес-структур та корпоративної архітектури, а також методології, які організації намагаються зосередитись на підвищенні їхньої спритності, спричиненої порушеннями цифрового віку.

Зокрема, цей семінар спрямований на допомогу вам у розумінні структур та базових архітектур, які використовуються в усьому світі для вирівнювання цифрових бізнес-моделей та архітектури ІТ-систем із зміною конкурентного середовища.
softengretSoftware Engineering, Requirements Engineering and Testing63 hoursЦей курс демонструє практичну практику основ і застосувань програмного забезпечення, розробку вимог та тестування.
badspIntroduction to Business Analysis: Defining Successful Projects21 hoursЦей курс покаже вам, як:

- Виконайте ключові функції бізнес-аналітика, застосовуючи надійну структуру бізнес-аналізу
- Проведення аналізу бізнес-потреб для виявлення зацікавлених сторін
- Застосувати методи бізнес-аналізу для виявлення ключових проблем та потенційних можливостей вашого підприємства
- Створіть ефективні вимоги та плани комунікації
- Проаналізуйте та вкажіть вимоги, використовуючи передові практики в галузі
- Управління оцінкою та перевіркою рішення
bprcaBusiness Process Re-engineering for Competitive Advantage21 hoursКурс охоплює, як:

- Виберіть, організовуйте та реалізуйте проект реінжинірингу бізнесу
- Досягти конкурентних переваг, використовуючи технології та використання інструментів UML
- Максимізувати рівень задоволеності клієнтів шляхом відповідності дизайну процесу вимогам замовника
- Визначте типові симптоми дисфункції бізнес-процесів
- Реорганізувати робочий процес та структуру успішно в рамках бізнесу
- Забезпечення найкращої практики шляхом застосування бізнес-схем
busianaBusiness Analysis21 hoursБізнес / системний аналітик вирішує бізнес-задачі шляхом розробки інформаційних систем, які виконують стратегію, визначену бізнесом. Ці ІТ-рішення, як правило, досягають однієї з наступних цілей для бізнесу: впровадження нового / нових бізнес-процесів, підвищення ефективності та продуктивності існуючих бізнес-процесів або зменшення експлуатаційних витрат існуючих процесів.

Цей курс призначений для тих, хто вступає в професію з аналізу бізнесу, і хто після будь-яких попередніх умов може зацікавитись сертифікаційним іспитом CBAP (IIBA) (www.iiba.org).

Хто повинен бути присутнім?

- ІТ-бізнес-аналітики на рівні початкового рівня
- Самоучившись бізнес-аналітики з інформаційних технологій, які бажають заповнити прогалини та об'єднати всі частини
- Системи Аналітики та програмісти зацікавлені у розширенні своєї ролі у бізнес-сфері
babokiibaBusiness Analysis, BABOK V3.0 and IIBA Certification Preparation21 hoursПідсумок:

Бізнес / системний аналітик вирішує бізнес-задачі шляхом розробки інформаційних систем, які виконують стратегію, визначену бізнесом. Ці ІТ-рішення, як правило, досягають однієї з наступних цілей для бізнесу: впровадження нового бізнес-процесу, підвищення ефективності та продуктивності існуючих бізнес-процесів або зменшення операційних витрат існуючих процесів.

Цей курс призначений для бізнес-аналітики, включаючи тих, хто хоче продовжувати підготовку до сертифікації МІБА (CCBA або CBAP) та відповідає структурі, викладеній BABOK® Version 3.0

Цілі:

- Визначте основні принципи, дії, завдання та методи, описані в BABOK® V3.0
- Зрозумійте основні сфери знань, діяльність, завдання, результати та їх взаємозв'язок:

Ключові визначення:

БАБОК® ( Knowledge Business Body) - стандарт для практики бізнес-аналізу та служить основою, що описує завдання, які необхідно виконати.

CCBA® (сертифікований на компетентність у бізнес-аналізі). Сертифікація пропонується через Міжнародний інститут бізнес-аналізу (IIBA), що вимагає здачі тесту на базі BABOK® лише після затвердження заявки, яка базується на освіті та досвіді.

CBAP® (Сертифікований спеціаліст з аналізу бізнес-аналітики) Сертифікація, запропонована через Міжнародний інститут бізнес-аналізу (IIBA), вимагає проходження тесту на базі BABOK® лише після затвердження заявки, яка базується на освіті та досвіді.
matlabprescriptiveMatlab for Prescriptive Analytics14 hoursПресцентивная аналитика - це галузь ділової аналітики разом з описом і прогнозною аналітикою. Він використовує передбачувані моделі, щоб запропонувати дії для оптимальних результатів, спираючись на оптимізацію та методи, що базуються на правилах, як основу для прийняття рішень.

У цій навчальному посібнику, учасники навчаться навчатися, як використовувати Matlab для виконання рекомендованої аналітики на наборі зразків даних.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте основні поняття та основи, що використовуються в прескрипційної аналітики
- Використовуйте MATLAB та його набори інструментів для отримання, очищення та вивчення даних
- Використовуйте методи, що базуються на правилах, включаючи двигуни виведення, системи показників та дерева рішень для прийняття рішень на основі різних бізнес-сценаріїв
- Використовуйте симуляцію Монте-Карло, щоб аналізувати невизначеність та забезпечити правильне прийняття рішень
- Розгортання передбачуваних та реквізиційних моделей для корпоративних систем

Аудиторія

- Бізнес аналітики
- Плановики операцій
- Функціональні менеджери
- Члени команди BI (Business Intelligence)

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
bpaumlbpmnBusiness Process Analysis with UML and BPMN14 hoursАудиторія курсу:

Менеджери, які хочуть зрозуміти діаграми BPMN, бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, інженери бізнес-процесів, системні аналітики та всі, хто бере участь у аналізі та плануванні бізнес-процесів, використовуючи стандартизоване уніфіковане моделювання.

Цілі курсу:

- Випускайте високоякісні технологічні діаграми
- Модель в нотації процесу BPMN
- Захоплення як-процес інформації
- Впровадження оптимізованих технологічних потоків для людей, інтенсивних процесів
- Спростіть визначення складних процесів та розбити їх на більш керовані частини
bpmnaBPMN for Analysts14 hoursКурс спрямований на викладання практичних знань та навчання навичок моделювання BPMN на середньому та підвищеному рівнях.

Ідеальним учасником є ​​підготовка бізнес-аналітика, тобто людина, яка відкриває, ідентифікує, збирає та аналізує вимоги користувачів до системи. - Розробники сучасних комп'ютерних додатків та системних архітекторів зацікавлені у перспективі створення бізнес-процесів, системних і користувацьких драйверів.

Курс не стосується питань, що виконуються на рівні BPMN.

Навчання ведеться в значній мірі домінантною технікою у вигляді комп'ютера (~ 90%), під час якої, з одного боку, ми перекладаємо справжні бізнес-ситуації для BPD, з іншого боку, готові інтерпретувати діаграми, що оцінюють їх практичну корисність.

Курс - це дуже інтенсивний практичний курс у суворій сенсі, навчання нічим не торкалося, теоретичні міркування BPMN.
bpmn2baBPMN 2.0 for Business Analysts21 hoursЦей курс був створений для бізнес-аналітики, які широко використовують свої проекти в BPMN 2.0.

Вона зосереджена на практичних аспектах всієї специфікації BPMN 2.0, а також реалізації загальних моделей.

Це серія коротких лекцій з наступними вправами: делегатам буде проблема, описана англійською мовою, і йому доведеться створити правильну діаграму для кожної проблеми. Після цього діаграми обговорюватимуться та оцінюватимуться групою та тренером.

Цей курс не охоплює виконання частини BPMN, він зосереджений на аспектах аналізу та дизайну процесу BPMN 2.0.
irebcpreIREB CPRE Foundation Level7 hoursМета тренування

Доповнення знань про інженерні вимоги, наприклад, отримані в курсі «Основи інженерії та аналізу вимог», або іншим способом, з навичками успішно скласти іспит на базовий сертифікат IREB CPRE (IREB CPRE FL). Подання іспиту вимагає розгляду спеціально сформульованих питань тестового іспиту.

Цільова група

Люди, які хочуть підтвердити свій досвід та знання в галузі інженерних вимог, пройшовши сертифікат IREB CPRE FL.

Upcoming Business Analysis Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Analysis - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-02-11 09:304500EUR / 5300EUR
Business Process Modelling in BPMN 2.0 - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-02-19 09:305250EUR / 6050EUR
Business Analysis - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-09 09:304500EUR / 5300EUR
Business Process Modelling in BPMN 2.0 - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-23 09:305250EUR / 6050EUR
Business Process Modelling in BPMN 2.0 - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-06-18 09:305250EUR / 6050EUR
Weekend Business Analysis courses, Evening Business Analysis training, Business Analysis boot camp, Business Analysis instructor-led, Weekend Business Analysis training, Evening Business Analysis courses, Business Analysis coaching, Business Analysis instructor, Business Analysis trainer, Business Analysis training courses, Business Analysis classes, Business Analysis on-site, Business Analysis private courses, Business Analysis one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!