курси Business Analysis

курси Business Analysis

Місцеві, під керівництвом інструктора живий бізнес-аналіз навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці, як проводити ефективний бізнес-аналіз.

Тренінг бізнес-аналізу доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Business Analysis Підкатегорії

Business Analysis Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
Цей курс був створений для бізнес-аналітики, які хочуть використовувати BPM N 2,0 широко в своїх проектах.

Вона зосереджена на практичних аспектах всіх BPM N 2,0 специфікації, а також реалізацій загальних моделей.

Це серія коротких лекцій, за якими слідують вправи: делегати будуть мати проблеми, описані англійською мовою, і буде потрібно створити правильну схему для кожної проблеми. Після цього, діаграми будуть обговорюватися і оцінені групою і тренером.

Цей курс не охоплює виконання частини BPM n, він зосереджений на аналізі та технологічних BPM аспектів розробки n 2,0.
14 годин
Огляд
Цей курс зосереджений на ролі бізнес-аналітика для успішності в проектах Agile . Учасники курсу дізнаються, як співпрацювати з командою, власником продукту, Scrum Master, а також із замовником для полегшення процесу розробки. Учасники пройдуть макетний проект, практикуючи загальні сценарії.
14 годин
Огляд
Dashbuilder - це веб-додаток з відкритим кодом для візуального створення інформаційних панелей та звітів бізнесу.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як створити бізнес-панелі та звіти за допомогою Dashbuilder .

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Візуальна конфігурація та персоналізація інформаційних панелей за допомогою перетягування та перетягування
- Створюйте різні типи візуалізацій за допомогою бібліотек графіків
- Визначте інтерактивні таблиці звітів
- Створення та редагування вбудованих KPI (ключових показників ефективності)
- Налаштуйте зовнішній вигляд метричних дисплеїв

Аудиторія

- Менеджери
- Аналітики

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
63 годин
Огляд
Цей курс демонструє практичну практику основ і застосувань програмного забезпечення, розробку вимог та тестування.
21 годин
Огляд
Requirements Analysis, also known as Requirements Engineering, is the process of identifying user expectations for a new or altered product or project.

This instructor-led, live training (online or onsite) is aimed at persons who wish to understand requirements analysis and conduct requirements analysis efficiently and accurately using analysis techniques for their projects.

By the end of this training, participants will be able to:

- identify different types of requirements.
- understand the overall concepts of, and activities within, requirements analysis.
- be familiar with the requirements analysis methodology.
- use different requirements analysis techniques to their advantage.
- structure requirements in order to communicate efficiently with architects and developers through an iterative requirement gathering process.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.

Course Customization Options

- To request a customized training for this course, please contact us to arrange.
14 годин
Огляд
Мета:

Допомагає технічним аналітикам і дизайнерам зрозуміти, як реалізувати програмне забезпечення вимог, забезпечуючи можливість відстеження специфікацій бізнесу та програмного коду.

Цей 2-денний навчальний курс спрямований на надання допомоги технічним аналітикам і дизайнерам у розробці специфікацій, описаних бізнес-аналітиками. Після трансформації в уявлення компонентів програмного забезпечення отримані компоненти системи простежують системні вимоги до структурних компонентів програмного забезпечення.

Нарешті, ці технічні специфікації реалізуються в програмному коді і перевіряються на компонентній основі. Отримані програмні компоненти забезпечують хороший рівень реактивності до змін, оскільки вони дозволяють окремо відслідковувати по мірі реалізації рівень поведінки системи за шаром (від інтерфейсів користувача до рівня бізнес-об'єктів через компоненти програми, де зберігаються варіанти використання суб'єктів.
21 годин
Огляд
Model Based Development (MBD) - це методологія розробки програмного забезпечення, що забезпечує швидший та більш економічний розвиток динамічних систем, таких як системи управління, обробка сигналів та системи зв'язку. Він спирається на графічне моделювання, а не на традиційне текстове програмування.

У цьому навчальному посібнику учасники навчаються тренінгу, щоб навчитися застосовувати методології MBD для зменшення витрат на розробку та прискорення часу на ринку своїх вбудованих програмних продуктів.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Виберіть і використайте правильні інструменти для реалізації MBD.
- Використовуйте MBD для швидкого розвитку на ранніх етапах свого вбудованого програмного забезпечення.
- Скоротіть випуск свого вбудованого програмного забезпечення на ринок.

Аудиторія

- Інженери вбудованих систем
- Розробники і програмісти

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
14 годин
Огляд
Написання аналітики - галузь бізнес-аналітики разом із описовою та прогностичною аналітикою. Він використовує прогнозні моделі, щоб запропонувати дії для досягнення оптимальних результатів, спираючись на оптимізацію та методи, засновані на правилах, як основу для прийняття рішень.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники дізнаються, як використовувати Matlab для проведення наказової аналітики на наборі вибіркових даних.

Після закінчення цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте ключові поняття та рамки, які використовуються в наказовій аналітиці
- Використовуйте MATLAB та його набір інструментів для отримання, очищення та дослідження даних
- Використовуйте методи, засновані на правилах, включаючи двигуни висновку, показники та дерева рішень для прийняття рішень на основі різних сценаріїв бізнесу
- Використовуйте моделювання Монте-Карло для аналізу невизначеностей та забезпечення прийняття обгрунтованих рішень
- Розгортання прогнозних та приписувальних моделей для систем підприємства

Аудиторія

- Business аналітики
- Планування операцій
- Функціональні менеджери
- Члени команди BI ( Business Intelligence )

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
21 годин
Огляд
Apache Hadoop - це найпопулярніша база для обробки великих даних. Hadoop забезпечує багатий та глибокий аналітичний потенціал, і це робить дорогу в традиційний світ аналітиків BI. Цей курс представить аналітик основним компонентам Hadoop eco системи та її аналітику

Аудиторія

Бізнес аналітики

Тривалість

три дні

Формат

Лекції та руки в лабораторіях.
14 годин
Огляд
Fintech посилається на конвергенцію фінансів + нові технології.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники отримають розуміння технологій, методів та розуму, необхідних для реалізації стратегії Fintech .

Ця підготовка спрямована на менеджерів, яким потрібно зрозуміти Fintech з "великою картиною", розбити ажіотаж та жаргон та зробити відчутні перші кроки на шляху до впровадження нових технологій, застосовних до фінансового бізнесу та послуг.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть

- Представити життєздатні стратегії Fintech для своєї організації.
- Розуміти та пояснювати роль та функціональність ключових технологій.
- Розробити план дій щодо впровадження нових технологій поетапно.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та заняття з вивчення конкретних випадків
21 годин
Огляд
Мета:

Цей навчальний курс спрямований на те, щоб допомогти менеджерам продуктів, власникам продуктів, бізнес-аналітикам, системним архітекторам та розробникам зрозуміти, як ефективно керувати вимогами на основі бачення продукту, до того, як керувати розробниками точно в їх реалізації.

Більш детально, цей курс має на меті допомогти керівникам продуктів у кращому визначенні ціннісних пропозицій своїх продуктів на основі стратегій та потреб зацікавлених сторін. Business аналітики та власники продуктів розуміють, як описати вимоги щодо відставання продукту, а потім виявити відповідні епоси та історії користувачів системи, одночасно сприяючи створенню необхідної вартості. Поряд з інтерактивними практичними заняттями, учасники навчаються детально описувати такі вимоги, щоб підтвердити правильне розуміння потреб та підготувати тести прийняття системи. Таким чином, лише використовуючи дуже поширений та продуктивний профіль UML , вони вчаться структурувати вимоги, щоб ефективно спілкуватися з архітекторами та розробниками через ітераційний процес збору вимог.

Аудиторія:

- Менеджери продуктів
- Власники продуктів
- Business аналітики
- Хтось зацікавлений у процесі Management вимогами
14 годин
Огляд
Є багато випробуваних моделей, широко доступних для всіх. Іноді мова йде про зміну імен та втілення шаблону в певну технологію. Це може заощадити сотні годин, які в іншому випадку будуть витрачені на розробку та тестування. Навчання Go ALS Даний курс переслідує дві мети: по- перше, це дозволяє повторно використовувати широко відомі моделі, по- друге, вона дозволяє створювати і повторно використовувати шаблони , специфічні для вашої організації. Це допомагає вам оцінити, як шаблони можуть зменшити витрати, систематизувати процес проектування та створити структуру коду на основі ваших шаблонів. Дизайнери програмного забезпечення аудиторії, бізнес-аналітики, менеджери проектів, програмісти та розробники, а також оперативні менеджери та менеджери програмного забезпечення. Стиль курсу Курс зосереджений на випадках використання та їх взаємозв'язку з певним малюнком. Більшість прикладів пояснюються в UML та в простих прикладах Java (мова може змінюватися, якщо курс заброньований як закритий курс). Він проводить вас через джерела зразків, а також показує, як каталогізувати та описувати зразки, які можна повторно використовувати у вашій організації.
28 годин
Огляд
Мета:

Делегати зможуть аналізувати великі набори даних, витягувати шаблони, вибрати правильну змінну, яка вплине на результати, так що прогнозується нова модель із прогнозними результатами.
14 годин
Огляд
Курс охоплює сучасні принципи та практику розвитку, включаючи місце управління проектами, тестування та бізнес-аналізу, в межах Agile та традиційного контексту Waterfall.

Курс призначений для того, щоб бути стилем семінару з можливістю для делегатів задавати питання і досліджувати реальне застосування вмісту.

Цей курс складається з серії модулів, кожен з яких розрахований на 1,5 год, тобто 1 день навчання складається з 4 модулів.

Цільова аудиторія

Цей курс спрямований на тих, хто хоче отримати швидкий огляд сучасного розвитку програмного забезпечення Waterfall & Agile і вплив на управління проектами, тестування та бізнес-аналіз.
21 годин
Огляд
Підсумок:

Бізнес / системний аналітик вирішує бізнес-задачі шляхом розробки інформаційних систем, які виконують стратегію, визначену бізнесом. Ці ІТ-рішення, як правило, досягають однієї з наступних цілей для бізнесу: впровадження нового бізнес-процесу, підвищення ефективності та продуктивності існуючих бізнес-процесів або зменшення операційних витрат існуючих процесів.

Цей курс призначений для бізнес-аналітики, включаючи тих, хто хоче продовжувати підготовку до сертифікації МІБА (CCBA або CBAP) та відповідає структурі, викладеній BABOK® Version 3.0

Цілі:

- Визначте основні принципи, дії, завдання та методи, описані в BABOK® V3.0
- Зрозумійте основні сфери знань, діяльність, завдання, результати та їх взаємозв'язок:

Ключові визначення:

БАБОК® ( Knowledge Business Body) - стандарт для практики бізнес-аналізу та служить основою, що описує завдання, які необхідно виконати.

CCBA® (сертифікований на компетентність у бізнес-аналізі). Сертифікація пропонується через Міжнародний інститут бізнес-аналізу (IIBA), що вимагає здачі тесту на базі BABOK® лише після затвердження заявки, яка базується на освіті та досвіді.

CBAP® (Сертифікований спеціаліст з аналізу бізнес-аналітики) Сертифікація, запропонована через Міжнародний інститут бізнес-аналізу (IIBA), вимагає проходження тесту на базі BABOK® лише після затвердження заявки, яка базується на освіті та досвіді.
21 годин
Огляд
Бізнес / системний аналітик вирішує бізнес-задачі шляхом розробки інформаційних систем, які виконують стратегію, визначену бізнесом. Ці ІТ-рішення, як правило, досягають однієї з наступних цілей для бізнесу: впровадження нового / нових бізнес-процесів, підвищення ефективності та продуктивності існуючих бізнес-процесів або зменшення експлуатаційних витрат існуючих процесів.

Цей курс призначений для тих, хто вступає в професію з аналізу бізнесу, і хто після будь-яких попередніх умов може зацікавитись сертифікаційним іспитом CBAP (IIBA) (www.iiba.org).

Хто повинен бути присутнім?

- ІТ-бізнес-аналітики на рівні початкового рівня
- Самоучившись бізнес-аналітики з інформаційних технологій, які бажають заповнити прогалини та об'єднати всі частини
- Системи Аналітики та програмісти зацікавлені у розширенні своєї ролі у бізнес-сфері
21 годин
Огляд
Курс охоплює, як:

- Виберіть, організовуйте та реалізуйте проект реінжинірингу бізнесу
- Досягти конкурентних переваг, використовуючи технології та використання інструментів UML
- Максимізувати рівень задоволеності клієнтів шляхом відповідності дизайну процесу вимогам замовника
- Визначте типові симптоми дисфункції бізнес-процесів
- Реорганізувати робочий процес та структуру успішно в рамках бізнесу
- Забезпечення найкращої практики шляхом застосування бізнес-схем
21 годин
Огляд
Цей курс фокусується на цілісному, структурованому підході до пошуку плямових шийок та оптимізації бізнес-процесів.

Це практичний семінар, на якому учасники будуть приводити приклади, і пізніше йому доведеться вирішувати подібні випадки під час командних вправ.

- Використовуючи досвід компанії у процесі управління в інших банках / секторах, щоб ілюструвати презентацію
- Представлення учасників різних методологій процесу (Lean, SIX Sigma), але не повні теорії щодо цих методологій (мета цієї підготовки полягає не в тому, щоб пройти сертифікати Lean або Six Sigma, а й отримати розуміння різних методологій, щоб побачити, як ми можемо використовувати частину його в нашій повсякденній діяльності)
- Презентація повинна бути орієнтована в основному на бізнес-питання (а не на чисті ІТ-процеси)
14 годин
Огляд
Аудиторія:

Делегати, які зацікавлені в процесі моделювання, матимуть користь від участі в навчальному курсі з моделювання бізнес-процесів, включаючи:

- Business -аналітики
- Проектувальники і виконавці процесу
- Менеджери проектів і програм
- Будь-яка особа, що бере участь у зміні та трансформації бізнесу.
21 годин
Огляд
Цей курс створений для тих, хто відповідає за процеси моделювання в BPM N 2.0.

Вона зосереджена на практичних аспектах всіх специфікацій BPM N 2.0, а також на реалізації загальних моделей.

Це серія коротких лекцій, за якими слідують вправи: делегати матимуть проблему, описану англійською мовою, і повинні буде створити правильну схему для кожної проблеми. Після цього діаграми будуть обговорюватися та оцінюватися групою та тренером.

Цей курс фокусується на розумінні діаграм BPM N, а також охоплює базову частину виконавчої частини BPM N.
14 годин
Огляд
Мета:

Допомогти бізнес-аналітикам зрозуміти, як ефективно моделювати та перевіряти свої бізнес-процеси та ресурси, щоб підвищити рентабельність бізнесу своєї організації на основі цільової архітектури та зміни ринкових потреб.

Цей 2-денний навчальний курс спрямований на допомогу делегатам навчитися моделювати бізнес-процеси та ресурси, щоб адаптувати їх до змін їхніх цілей, стратегій та впливових можливостей як частини цільової архітектури. На основі ключових елементів ділової ефективності (стратегії, тактики, КПІ, ділових можливостей тощо), делегати навчаються в тому, як розробити бізнес-процес, орієнтований на бачення, та картографічну базу ресурсів. Потім, використовуючи лише відповідні BPMN та UML-записи, адаптовані до їх мови, вони розуміють, як адаптувати їх до змінених стратегій, тактики та політики.
7 годин
Огляд
Профілі учасників

CxO, менеджери з експлуатації, Enterprise Architect , Business -аналітики та системні аналітики

Об'єктивна

Цей семінар з ознайомлення пропонує вам огляд цифрових моделей бізнесу, структур та архітектури бізнесу та підприємств, а також методологій, на які організації намагаються зосередитись, щоб підвищити свою спритність бізнесу, зіткнувшись зі зривами цифрової епохи.

Зокрема, цей семінар спрямований на те, щоб допомогти вам зрозуміти рамки та довідкові архітектури, які використовуються у всьому світі для узгодження цифрових бізнес-моделей та архітектур ІТ-систем із мінливим конкурентним ландшафтом.
21 годин
Огляд
Аудиторія:

Business консультанти, Business аналітики, менеджери проектів, ІТ-фахівці.
21 годин
Огляд
Цей курс покаже вам, як:

- Виконайте ключові функції бізнес-аналітика, застосовуючи надійну структуру бізнес-аналізу
- Проведення аналізу бізнес-потреб для виявлення зацікавлених сторін
- Застосувати методи бізнес-аналізу для виявлення ключових проблем та потенційних можливостей вашого підприємства
- Створіть ефективні вимоги та плани комунікації
- Проаналізуйте та вкажіть вимоги, використовуючи передові практики в галузі
- Управління оцінкою та перевіркою рішення
21 годин
Огляд
процес видобутку, або автоматизованих пошуку бізнес-процесів (ABPD), є методика, яка застосовує алгоритми для журналів подій з метою аналізу бізнес-процесів. Процес видобутку виходить за рамки зберігання даних і аналізу даних; Він мостів даних з процесами і забезпечує розуміння тенденцій і моделей, які впливають на ефективність процесу.

Формат курсу

- курс починається з огляду найбільш часто використовуваних методів для процесу видобутку. Ми обговорюємо різні алгоритми виявлення процесів та інструментів, що використовуються для виявлення та моделювання процесів на основі необроблених даних подій. Дослідження в реальному житті розглядаються і аналізуються дані, що використовуються в рамках відкритого джерела випускного вечора.
14 годин
Огляд
Цей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
14 годин
Огляд
Курс спрямований на викладання практичних знань і навичок моделювання BPM N на середніх та просунутих рівнях.

Ідеальним учасником є навчання бізнес-аналітиків, що означає виявлення, ідентифікацію, збір та аналіз вимог користувача до системи. - Просунуті розробники комп'ютерних програм і архітектори систем зацікавлені в перспективі створення бізнес-процесів, системних і користувацьких драйверів.

Курс не вирішує проблеми виконавчого рівня BPM N.

Навчання ведеться в значною мірою домінуючою технікою у вигляді комп'ютера (~ 90%), під час якої, з одного боку, ми переводимо реальні бізнес-ситуації для BPD, з іншого боку готові інтерпретувати діаграми, що оцінюють їх практичну корисність.

Курс є дуже інтенсивним практичним курсом у суворому розумінні, тренінг ніяк не стосувався теоретичних міркувань BPM Н. \ t
14 годин
Огляд
Аудиторія курсу:

Менеджери, які хочуть зрозуміти діаграми BPMN, бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, інженери бізнес-процесів, системні аналітики та всі, хто бере участь у аналізі та плануванні бізнес-процесів, використовуючи стандартизоване уніфіковане моделювання.

Цілі курсу:

- Випускайте високоякісні технологічні діаграми
- Модель в нотації процесу BPMN
- Захоплення як-процес інформації
- Впровадження оптимізованих технологічних потоків для людей, інтенсивних процесів
- Спростіть визначення складних процесів та розбити їх на більш керовані частини
7 годин
Огляд
Мета тренінгу

Доповнення знань щодо інженерних вимог, наприклад, отриманих у курсі "Основи інженерних та аналітичних вимог", або іншим способом, з навичками успішно скласти іспит на базовий сертифікат IREB CPRE (IREB CPRE FL). Для складання іспиту необхідні спеціально розроблені питання тестового іспиту.

Цільова група

Люди, які хочуть підтвердити свій досвід і знання в області інженерії вимог, пройшовши сертифікат IREB CPRE FL.
Online Business Analysis courses, Weekend Business Analysis courses, Evening Business Analysis training, Business Analysis boot camp, Business Analysis instructor-led, Weekend Business Analysis training, Evening Business Analysis courses, Business Analysis coaching, Business Analysis instructor, Business Analysis trainer, Business Analysis training courses, Business Analysis classes, Business Analysis on-site, Business Analysis private courses, Business Analysis one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions