курси BPMN

курси BPMN

Онлайн або на місці, інструктор-LED Live BPMN (Business модель процесу і позначень) навчальні курси демонструють шляхом обговорення і практичний практиці, як зрозуміти, планувати, впроваджувати BPMN програмного забезпечення та практики в рамках організації. Nobleпрог є учасником OMG BPMN сертифікаційної програми (НОБ 2).

BPMN навчання доступне як "онлайн-навчання в прямому ефірі" або "навчання на місці". Онлайн-навчання (ака "дистанційне навчання жити") здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого столу. Навчання на місці в прямому ефірі може здійснюватися локально на клієнтських приміщеннях у україніабо в Ноблепрог корпоративних навчальних центрах україні.

Nobleпрог-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Business Process Model and Notation Підкатегорії

Business Process Model and Notation Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
Цей курс був створений для бізнес-аналітики, які хочуть використовувати BPM N 2,0 широко в своїх проектах.

Вона зосереджена на практичних аспектах всіх BPM N 2,0 специфікації, а також реалізацій загальних моделей.

Це серія коротких лекцій, за якими слідують вправи: делегати будуть мати проблеми, описані англійською мовою, і буде потрібно створити правильну схему для кожної проблеми. Після цього, діаграми будуть обговорюватися і оцінені групою і тренером.

Цей курс не охоплює виконання частини BPM n, він зосереджений на аналізі та технологічних BPM аспектів розробки n 2,0.
28 годин
Огляд
Модель та нотація Business процесів ( BPM N), модель прийняття рішень ( DMN ) та модель Management та нотація ( CMMN ) - це три стандарти групи Management об'єктами ( OMG ) для процесів, рішень та моделювання справ. Цей курс дає ознайомлення з усіма ними та інформує, коли нам користуватися.
35 годин
Огляд
Це курс, який позиціонує себе в центрі адміністрування та інформаційних технологій, включаючи засоби та методи для розробки, впровадження, контролю та аналізу операційних Business процесів - це зазвичай включає осіб, організації та програмні додатки.
Цей курс містить практичні завдання, учасники будуть ознайомлені з темами під час теоретичних занять, і вони будуть супроводжуватися практичними вправами.

Що ви дізнаєтеся?
1. Основи BPM
2. Стратегії реалізації BPM
3. Моделювання, аналіз та проектування процесів
4. Go vernance і бізнес - стратегії
5. Моделювання процесу з BPM N
6. Правила Business
28 годин
Огляд
Аудиторія:

Менеджери, які хочуть приймати рішення, пов'язані з BPM, бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, інженери бізнес-процесів, системні аналітики, кожен, хто бере участь у аналізі та плануванні бізнес-процесів.
21 годин
Огляд
Цей курс створений для тих, хто відповідає за процеси моделювання в BPM N 2.0.

Вона зосереджена на практичних аспектах всіх специфікацій BPM N 2.0, а також на реалізації загальних моделей.

Це серія коротких лекцій, за якими слідують вправи: делегати матимуть проблему, описану англійською мовою, і повинні буде створити правильну схему для кожної проблеми. Після цього діаграми будуть обговорюватися та оцінюватися групою та тренером.

Цей курс фокусується на розумінні діаграм BPM N, а також охоплює базову частину виконавчої частини BPM N.
14 годин
Огляд
Аудиторія:

Делегати, які зацікавлені в процесі моделювання, матимуть користь від участі в навчальному курсі з моделювання бізнес-процесів, включаючи:

- Business -аналітики
- Проектувальники і виконавці процесу
- Менеджери проектів і програм
- Будь-яка особа, що бере участь у зміні та трансформації бізнесу.
14 годин
Огляд
Мета:

Цей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
21 годин
Огляд
This course has been created for people who want to use BPMN 2.0 extensively in their projects.It focuses on practical aspects of all BPMN 2.0 specification as well as implementations of common patterns.

This course doesn't cover execution part of BPMN, it focuses on analysis and process design aspects of BPMN 2.0.

Format of the Course

- Interactive lecture and discussion.
- Lots of exercises and practice using Camunda Modeler.
- Hands-on implementation in a live-lab environment.
28 годин
Огляд
BPM - N ( Business - моделі процесів і нотація) і DMN (Рішення моделі та нотація) є двома
Стандарти групи Management об'єктами ( OMG ) для моделювання процесів та прийняття рішень. Ця підготовка дає ознайомлення з цими стандартами та способом їх використання.
7 годин
Огляд
Bonita BPM - це відкритий код управління бізнес-процесами та набір робочих процесів, що складається з трьох основних компонентів: Bonita Studio, Bonita BPM Engine та Bonita Portal. Bonita часто використовується в проектах, що вимагають складних робочих процесів , таких як ланцюжки поставок Management , e- Go vernment, Human Resources та управління контрактами.

Формат курсу

- Акцент робиться на практиці.
- Концепції навчатимуться за допомогою зразків, вправ та практичного розвитку.
28 годин
Огляд
Цей курс створюється для людей, які будуть відповідати за виконання процесу з діяльністю.
14 годин
Огляд
ProcessMaker - це програма з відкритим вихідним кодом BPM. Це легкий, повністю веб-інструмент, написаний на PHP, який може конкурувати з дорогими корпоративними рішеннями.

Цей курс представляє вас, як впровадити процес керування процесом за допомогою ProcessMaker, зосередившись на тому, як створити визначення процесу, визначити ролі, групи та користувачів, і розпочати процес із зовнішньої програми.
21 годин
Огляд
процес видобутку, або автоматизованих пошуку бізнес-процесів (ABPD), є методика, яка застосовує алгоритми для журналів подій з метою аналізу бізнес-процесів. Процес видобутку виходить за рамки зберігання даних і аналізу даних; Він мостів даних з процесами і забезпечує розуміння тенденцій і моделей, які впливають на ефективність процесу.

Формат курсу

- курс починається з огляду найбільш часто використовуваних методів для процесу видобутку. Ми обговорюємо різні алгоритми виявлення процесів та інструментів, що використовуються для виявлення та моделювання процесів на основі необроблених даних подій. Дослідження в реальному житті розглядаються і аналізуються дані, що використовуються в рамках відкритого джерела випускного вечора.
35 годин
Огляд
Аудиторія

Цей курс готує учасників до виконання бізнес-процесів з BPM N. Він охоплює графічне зображення, а також загальновживані атрибути елементів BPM N 2.

Технологія

Цей курс не є платформою, лише елементи та атрибути, які охоплені специфікацією OMG . За замовчуванням він використовує j BPM , але будь-який інший інструмент можна використовувати, якщо цей інструмент підтримує BPM N 2.0.

Формат класу

Учасники дотримуватимуться прикладу використання випадків, після яких проводяться практичні вправи, щоб вони могли виконати свій процес.
14 годин
Огляд
Цей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
14 годин
Огляд
Курс спрямований на навчання практичних знань моделювання BPMN та вивчення базових навичок.

Ідеальним студентом є людина, яка аналізує та документує процеси як модель, яка є інформаційною системою бізнес-користувачів або бізнес-аналітиком, що співпрацює з діловими людьми в рамках певної організаційної функції.

Навчання проводиться модеративною дискусією (40%) та комп'ютерною майстерністю (60%). Частина лабораторії - це перекладати бізнес-ситуації, описану на діаграмі BPMN

Курс - дуже інтенсивний практичний курс у суворій сенсі, навчання ніяким чином не має справу, теоретичні міркування BPMN.
14 годин
Огляд
Курс спрямований на викладання практичних знань і навичок моделювання BPM N на середніх та просунутих рівнях.

Ідеальним учасником є навчання бізнес-аналітиків, що означає виявлення, ідентифікацію, збір та аналіз вимог користувача до системи. - Просунуті розробники комп'ютерних програм і архітектори систем зацікавлені в перспективі створення бізнес-процесів, системних і користувацьких драйверів.

Курс не вирішує проблеми виконавчого рівня BPM N.

Навчання ведеться в значною мірою домінуючою технікою у вигляді комп'ютера (~ 90%), під час якої, з одного боку, ми переводимо реальні бізнес-ситуації для BPD, з іншого боку готові інтерпретувати діаграми, що оцінюють їх практичну корисність.

Курс є дуже інтенсивним практичним курсом у суворому розумінні, тренінг ніяк не стосувався теоретичних міркувань BPM Н. \ t
14 годин
Огляд
Аудиторія курсу:

Менеджери, які хочуть зрозуміти діаграми BPMN, бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, інженери бізнес-процесів, системні аналітики та всі, хто бере участь у аналізі та плануванні бізнес-процесів, використовуючи стандартизоване уніфіковане моделювання.

Цілі курсу:

- Випускайте високоякісні технологічні діаграми
- Модель в нотації процесу BPMN
- Захоплення як-процес інформації
- Впровадження оптимізованих технологічних потоків для людей, інтенсивних процесів
- Спростіть визначення складних процесів та розбити їх на більш керовані частини
14 годин
Огляд
Хоча SOA не є специфічним для програмного забезпечення BPM, існує цілий ряд природних синергетичних зв'язків між BPM та SOA. Можливо, найбільш очевидним з них є відокремлення управління бізнес-процесами як самостійною функцією, що дозволяє розробляти процеси незалежно від будь-якої окремої програми та використовувати як загальну бізнес-логіку.
28 годин
Огляд
Цей курс створений для менеджерів, бізнес-аналітиків, розробників та експертів, які хочуть спроектувати, перевірити та імітувати процес з j BPM . Вона також включає в себе блок-тести для написання процесів.

Курс зазвичай використовує нову стабільну версію проекту спільноти j BPM . Можна також використовувати попередні версії j BPM (необхідне схвалення до бронювання)
14 годин
Огляд
Цей курс готує вас до сертифікованого експерта OMG технічного середнього іспиту BPM ( OCEB ).

http://www.omg.org/oceb/coveragemap-tech-inter.htm
7 годин
Огляд
Цей курс готує вас до OMG Certified Expert в BPM ( OCEB ) Технічний Advanced Exam.

http://www.omg.org/oceb/coveragemap-tech-inter.htm
14 годин
Огляд
Цей курс готує вас до OCEB 2 Business Advanced exam
Online Business Process Model and Notation (BPMN) courses, Weekend BPMN courses, Evening BPMN (Business Process Model and Notation) training, Business Process Model and Notation boot camp, BPMN instructor-led, Weekend BPMN (Business Process Model and Notation) training, Evening Business Process Model and Notation courses, BPMN coaching, BPMN instructor, BPMN trainer, Business Process Model and Notation (BPMN) training courses, Business Process Model and Notation classes, BPMN (Business Process Model and Notation) on-site, BPMN (Business Process Model and Notation) private courses, BPMN (Business Process Model and Notation) one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions