курси BPMN

курси BPMN

Навчальні курси місцевих навчальних курсів, що проводяться під керівництвом інструкторів, демонструють шляхом обговорення та практичної практики, як розуміти, планувати, впроваджувати програмне забезпечення BPMN та практику в організації. NobleProg є учасником програми сертифікації OMG BPMN (OCEB 2). Підготовка BPMN доступна як "навчальна тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

BPMN Course Outlines

CodeNameDurationOverview
bpmandprocesscontrolBPM and Process Control28 hoursАудиторія:

Менеджери, які хочуть приймати рішення, пов'язані з BPM, бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, інженери бізнес-процесів, системні аналітики, кожен, хто бере участь у аналізі та плануванні бізнес-процесів.
bpmncompComprehensive BPMN 2 - From Analysis to Execution35 hoursАудиторія

Цей курс готує учасників до виконання бізнес-процесів з BPMN. Він охоплює графічне представлення, а також широко використовуються атрибути елементів BPMN 2.

Технологія

Цей курс не є специфічним для платформи, але охоплюються лише елементи та атрибути, охоплені специфікацією OMG. За замовчуванням він використовує jBPM, але будь-який інший інструмент може використовуватися, якщо інструмент підтримує BPMN 2.0.

Формат класу

Учасники наведуть приклади випадків використання, після чого виконуються практичні вправи, щоб вони могли виконати свій процес.
bpmndmnBPMN and DMN28 hoursМодель та позначення бізнес-процесів (BPMN) та Модель рішення та позначення (DMN) - два
OMG (Object Management Group) стандарти для моделювання процесів та прийняття рішень. Цей тренінг забезпечує вступ до цих стандартів та їх використання.
bonitabpmBonita BPM for Designers7 hoursBonita BPM - це управління бізнес-процесами з відкритим кодом і робочий процес, який складається з трьох основних компонентів: Bonita Studio, Bonita BPM Engine та Bonita Portal. Боніта часто використовується в проектах, що вимагають складних робочих процесів, таких як управління ланцюгами постачання, електронне керування, управління персоналом та управління контрактами.

Аудиторія

- Менеджери, бізнес-аналітики та розробники технологій, які бажають розробляти, перевіряти та моделювати процес з Bonita BPM.

Формат курсу

- Акцент робиться на практичній практиці.
- Концепції будуть навчатися через зразки, вправи та практичні розробки.
processminingProcess Mining21 hoursПроцес видобутку або автоматизованого розкриття бізнес-процесів (ABPD) - це техніка, яка застосовує алгоритми журналів подій для аналізу бізнес-процесів. Процес видобутку виходить за межі зберігання даних та аналізу даних; він об'єднує дані з процесами та дає уявлення про тенденції та моделі, які впливають на ефективність роботи.

Формат курсу
Курс починається з огляду найбільш часто використовуваних методів видобутку технології. Ми обговорюємо різні алгоритми виявлення процесу та інструменти, що використовуються для виявлення та моделювання процесів, заснованих на неочікуваних даних подій. Дослідження справ у реальному житті вивчаються, а набори даних аналізуються за допомогою відкритого коду ProM.

Аудиторія
Фахівці з інформаційних технологій
Будь-хто, хто зацікавлений у розумінні та застосуванні процесу моделювання та виявлення даних
bpmndmncmmnBPMN, DMN, and CMNN - OMG standards for process improvement28 hoursМодель та позначення бізнес-процесів (BPMN), модель прийняття рішень та позначення (DMN) і модель управління справами та позначення (CMMN) - це три стандарти управління об'єктами (OMG) для процесів, рішень та моделювання справ. Цей курс дає уявлення про всіх них та інформує, коли ми повинні використовувати його.
ubpmbpmn2Understanding Business Process Modeling with BPMN 2.014 hoursЦей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
bpmn2Business Process Modelling in BPMN 2.021 hoursЦей курс був створений для тих, хто відповідає за процеси моделювання в BPMN 2.0.

Вона зосереджена на практичних аспектах всієї специфікації BPMN 2.0, а також реалізації загальних моделей.

Це серія коротких лекцій з наступними вправами: делегатам буде проблема, описана англійською мовою, і йому доведеться створити правильну діаграму для кожної проблеми. Після цього діаграми обговорюватимуться та оцінюватимуться групою та тренером.

Цей курс зосереджується на розумінні діаграм BPMN, а також на основній частині виконання частини BPMN.
bpmBusiness Process Management35 hoursЦе курс, який позиціонує себе в середині адміністрації та інформаційних технологій, включаючи інструменти та методи для розробки, впровадження, контролю та аналізу операційних бізнес-процесів. Це зазвичай включає в себе людей, організації та програмні додатки.
Цей курс містить практичні завдання, учасники будуть ознайомлені з темами під час теорії, і вони будуть супроводжуватись практичними заняттями.

Що ти дізнаєшся?
1. Основи BPM
2. Стратегії впровадження BPM
3. Процес моделювання, аналізу та дизайну
4. Управління та бізнес-стратегії
5. Моделювання процесу з BPMN
6. Бізнес-правила
bpmn2funwsBPMN 2.0 Fundamentals and Workshop14 hoursАудиторія:

Делегати, які зацікавлені в процесі моделювання, отримають користь від відвідування курсу навчання з моделювання бізнес-процесів, включаючи:

- Аналітики бізнесу та процесів
- Розробники та виконавці процесу
- Менеджери проектів та програм
- Будь-хто, хто бере участь у зміні та трансформації бізнесу.
bpmnumlBusiness Process Modeling using BPMN and UML14 hoursМета:

Цей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
activitidevActiviti for Process Developers28 hoursЦей курс створюється для людей, які будуть відповідати за виконання процесу з діяльністю.
manbppmManaging Business Processes with ProcessMaker14 hoursProcessMaker - це програма з відкритим вихідним кодом BPM. Це легкий, повністю веб-інструмент, написаний на PHP, який може конкурувати з дорогими корпоративними рішеннями.

Цей курс представляє вас, як впровадити процес керування процесом за допомогою ProcessMaker, зосередившись на тому, як створити визначення процесу, визначити ролі, групи та користувачів, і розпочати процес із зовнішньої програми.
bpmnaBPMN for Analysts14 hoursКурс спрямований на викладання практичних знань та навчання навичок моделювання BPMN на середньому та підвищеному рівнях.

Ідеальним учасником є ​​підготовка бізнес-аналітика, тобто людина, яка відкриває, ідентифікує, збирає та аналізує вимоги користувачів до системи. - Розробники сучасних комп'ютерних додатків та системних архітекторів зацікавлені у перспективі створення бізнес-процесів, системних і користувацьких драйверів.

Курс не стосується питань, що виконуються на рівні BPMN.

Навчання ведеться в значній мірі домінантною технікою у вигляді комп'ютера (~ 90%), під час якої, з одного боку, ми перекладаємо справжні бізнес-ситуації для BPD, з іншого боку, готові інтерпретувати діаграми, що оцінюють їх практичну корисність.

Курс - це дуже інтенсивний практичний курс у суворій сенсі, навчання нічим не торкалося, теоретичні міркування BPMN.
bpaumlbpmnBusiness Process Analysis with UML and BPMN14 hoursАудиторія курсу:

Менеджери, які хочуть зрозуміти діаграми BPMN, бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, інженери бізнес-процесів, системні аналітики та всі, хто бере участь у аналізі та плануванні бізнес-процесів, використовуючи стандартизоване уніфіковане моделювання.

Цілі курсу:

- Випускайте високоякісні технологічні діаграми
- Модель в нотації процесу BPMN
- Захоплення як-процес інформації
- Впровадження оптимізованих технологічних потоків для людей, інтенсивних процесів
- Спростіть визначення складних процесів та розбити їх на більш керовані частини
bpmnbuBPMN for Business Users14 hoursКурс спрямований на навчання практичних знань моделювання BPMN та вивчення базових навичок.

Ідеальним студентом є людина, яка аналізує та документує процеси як модель, яка є інформаційною системою бізнес-користувачів або бізнес-аналітиком, що співпрацює з діловими людьми в рамках певної організаційної функції.

Навчання проводиться модеративною дискусією (40%) та комп'ютерною майстерністю (60%). Частина лабораторії - це перекладати бізнес-ситуації, описану на діаграмі BPMN

Курс - дуже інтенсивний практичний курс у суворій сенсі, навчання ніяким чином не має справу, теоретичні міркування BPMN.
bpmn2baBPMN 2.0 for Business Analysts21 hoursЦей курс був створений для бізнес-аналітики, які широко використовують свої проекти в BPMN 2.0.

Вона зосереджена на практичних аспектах всієї специфікації BPMN 2.0, а також реалізації загальних моделей.

Це серія коротких лекцій з наступними вправами: делегатам буде проблема, описана англійською мовою, і йому доведеться створити правильну діаграму для кожної проблеми. Після цього діаграми обговорюватимуться та оцінюватимуться групою та тренером.

Цей курс не охоплює виконання частини BPMN, він зосереджений на аспектах аналізу та дизайну процесу BPMN 2.0.
soabpmnEnabling SOA with BPM and BPMN14 hoursХоча SOA не є специфічним для програмного забезпечення BPM, існує цілий ряд природних синергетичних зв'язків між BPM та SOA. Можливо, найбільш очевидним з них є відокремлення управління бізнес-процесами як самостійною функцією, що дозволяє розробляти процеси незалежно від будь-якої окремої програми та використовувати як загальну бізнес-логіку.
oceb2t300OCEB Certified Expert in BPM - Technical Advanced Exam Preparation7 hoursЦей курс готує вас до сертифікованого експерта OMG в BPM (OCEB) Технічний розширений іспит.

http://www.omg.org/oceb/coveragemap-tech-inter.htm
oceb2t200OCEB Certified Expert in BPM - Technical Intermediate Exam Preparation14 hoursЦей курс готує вас до OMG Certified Expert BPM (OCEB) Технічний проміжний іспит.

http://www.omg.org/oceb/coveragemap-tech-inter.htm
ocebb300OCEB 2 Certified Expert in BPM - Business Advanced Exam Preparation14 hoursЦей курс готує вас до іспиту OCEB Business Advanced
oceb2b200OCEB2 OMG Certified Expert in BPM - Business Intermediate Exam Preparation21 hoursЦей курс готує вас до Сертифікованого Експерта OMG в BPM 2 (OCEB v2) Business Intermediate Exam
oceb2f100OCEB2 OMG Certified Expert in BPM - Fundamental Exam Preparation28 hoursРозробник вмісту OCEB2

NobleProg має офіційний статус OMG OCEB 2 Content Developer , що означає, що наші курси та навчальні матеріали були розроблені тими самими фахівцями, які підготували питання для іспитів OCEB 2.

Цей курс готує вас до сертифікованого експерта OMG в BPM (OCEB v2) Фундаментальні дослідження.

Після цього курсу ви можете практикувати використання нашого випробувального двигуна понад 200 типів питань.
jbpmpdjBPM for Process Designers28 hoursЦей курс був створений для менеджерів, бізнес-аналітиків, розробників технологій, розробників та фахівців, які хочуть вміти розробляти, перевіряти та моделювати процес з jBPM. Це також включає в себе написання модульних тестів для процесів.

Курс зазвичай використовує новітню стабільну версію спільного проекту jBPM. Попередні версії jBPM також можуть бути використані (затвердження до бронювання потрібно)

Upcoming BPMN Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Management - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:308750EUR / 9950EUR
Business Process Modelling in BPMN 2.0 - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-23 09:305250EUR / 6050EUR
Business Process Management - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-05-27 09:308750EUR / 9950EUR
Business Process Modelling in BPMN 2.0 - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-06-18 09:305250EUR / 6050EUR
Business Process Management - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-07-22 09:308750EUR / 9950EUR
Weekend BPMN courses, Evening BPMN training, BPMN boot camp, BPMN instructor-led, Weekend BPMN training, Evening BPMN courses, BPMN coaching, BPMN instructor, BPMN trainer, BPMN training courses, BPMN classes, BPMN on-site, BPMN private courses, BPMN one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!