курси BPMN

курси BPMN

Місцевий, інструктор-мер Live BPMN (модель бізнес-процесів і позначень) навчальні курси демонструють через дискусію і практичний досвід, як зрозуміти, планувати, здійснювати програмне забезпечення BPMN і практику в рамках організації. NobleProg є вкладником на OMG BPMN програми сертифікації (OCEB 2).

Тренінг BPMN доступний як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Business Process Model and Notation Subcategories

Business Process Model and Notation Course Outlines

Course Name
Duration
Overview
Course Name
Duration
Overview
21 hours
Overview
Цей курс був створений для бізнес-аналітики, які хочуть використовувати BPM N 2,0 широко в своїх проектах.

Вона зосереджена на практичних аспектах всіх BPM N 2,0 специфікації, а також реалізацій загальних моделей.

Це серія коротких лекцій, за якими слідують вправи: делегати будуть мати проблеми, описані англійською мовою, і буде потрібно створити правильну схему для кожної проблеми. Після цього, діаграми будуть обговорюватися і оцінені групою і тренером.

Цей курс не охоплює виконання частини BPM n, він зосереджений на аналізі та технологічних BPM аспектів розробки n 2,0.
28 hours
Overview
BPM - N ( Business - моделі процесів і нотація) і DMN (Рішення моделі та нотація) є двома
Стандарти групи Management об'єктами ( OMG ) для моделювання процесів та прийняття рішень. Ця підготовка дає ознайомлення з цими стандартами та способом їх використання.
7 hours
Overview
Bonita BPM - це відкритий код управління бізнес-процесами та набір робочих процесів, що складається з трьох основних компонентів: Bonita Studio, Bonita BPM Engine та Bonita Portal. Bonita часто використовується в проектах, що вимагають складних робочих процесів , таких як ланцюжки поставок Management , e- Go vernment, Human Resources та управління контрактами.

Формат курсу

- Акцент робиться на практиці.
- Концепції навчатимуться за допомогою зразків, вправ та практичного розвитку.
14 hours
Overview
Мета:

Цей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
35 hours
Overview
Це курс, який позиціонує себе в центрі адміністрування та інформаційних технологій, включаючи засоби та методи для розробки, впровадження, контролю та аналізу операційних Business процесів - це зазвичай включає осіб, організації та програмні додатки.
Цей курс містить практичні завдання, учасники будуть ознайомлені з темами під час теоретичних занять, і вони будуть супроводжуватися практичними вправами.

Що ви дізнаєтеся?
1. Основи BPM
2. Стратегії реалізації BPM
3. Моделювання, аналіз та проектування процесів
4. Go vernance і бізнес - стратегії
5. Моделювання процесу з BPM N
6. Правила Business
28 hours
Overview
Аудиторія:

Менеджери, які хочуть приймати рішення, пов'язані з BPM, бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, інженери бізнес-процесів, системні аналітики, кожен, хто бере участь у аналізі та плануванні бізнес-процесів.
21 hours
Overview
Цей курс створений для тих, хто відповідає за процеси моделювання в BPM N 2.0.

Вона зосереджена на практичних аспектах всіх специфікацій BPM N 2.0, а також на реалізації загальних моделей.

Це серія коротких лекцій, за якими слідують вправи: делегати матимуть проблему, описану англійською мовою, і повинні буде створити правильну схему для кожної проблеми. Після цього діаграми будуть обговорюватися та оцінюватися групою та тренером.

Цей курс фокусується на розумінні діаграм BPM N, а також охоплює базову частину виконавчої частини BPM N.
14 hours
Overview
Аудиторія:

Делегати, які зацікавлені в процесі моделювання, матимуть користь від участі в навчальному курсі з моделювання бізнес-процесів, включаючи:

- Business -аналітики
- Проектувальники і виконавці процесу
- Менеджери проектів і програм
- Будь-яка особа, що бере участь у зміні та трансформації бізнесу.
28 hours
Overview
Цей курс створюється для людей, які будуть відповідати за виконання процесу з діяльністю.
14 hours
Overview
ProcessMaker - це програма з відкритим вихідним кодом BPM. Це легкий, повністю веб-інструмент, написаний на PHP, який може конкурувати з дорогими корпоративними рішеннями.

Цей курс представляє вас, як впровадити процес керування процесом за допомогою ProcessMaker, зосередившись на тому, як створити визначення процесу, визначити ролі, групи та користувачів, і розпочати процес із зовнішньої програми.
28 hours
Overview
Модель та нотація Business процесів ( BPM N), модель прийняття рішень ( DMN ) та модель Management та нотація ( CMMN ) - це три стандарти групи Management об'єктами ( OMG ) для процесів, рішень та моделювання справ. Цей курс дає ознайомлення з усіма ними та інформує, коли нам користуватися.
35 hours
Overview
Аудиторія

Цей курс готує учасників до виконання бізнес-процесів з BPM N. Він охоплює графічне зображення, а також загальновживані атрибути елементів BPM N 2.

Технологія

Цей курс не є платформою, лише елементи та атрибути, які охоплені специфікацією OMG . За замовчуванням він використовує j BPM , але будь-який інший інструмент можна використовувати, якщо цей інструмент підтримує BPM N 2.0.

Формат класу

Учасники дотримуватимуться прикладу використання випадків, після яких проводяться практичні вправи, щоб вони могли виконати свій процес.
21 hours
Overview
процес видобутку, або автоматизованих пошуку бізнес-процесів (ABPD), є методика, яка застосовує алгоритми для журналів подій з метою аналізу бізнес-процесів. Процес видобутку виходить за рамки зберігання даних і аналізу даних; Він мостів даних з процесами і забезпечує розуміння тенденцій і моделей, які впливають на ефективність процесу.

Формат курсу

- курс починається з огляду найбільш часто використовуваних методів для процесу видобутку. Ми обговорюємо різні алгоритми виявлення процесів та інструментів, що використовуються для виявлення та моделювання процесів на основі необроблених даних подій. Дослідження в реальному житті розглядаються і аналізуються дані, що використовуються в рамках відкритого джерела випускного вечора.
14 hours
Overview
Цей навчальний курс має на меті допомогти бізнес-аналітикам навчитися ефективно моделювати бізнес-процеси, використовуючи BPMN, а також ресурси, які обробляються їхньою діяльністю. Бізнес-аналітики, які проводять раціональне підприємство, вивчають під час цього курсу, як використовувати відповідні позначення BPMN та бізнес-розширення UML для того, щоб вирішувати їхні "бізнес-вимоги" та послідовно керувати основними діями на рівні проекту.
14 hours
Overview
Курс спрямований на навчання практичних знань моделювання BPMN та вивчення базових навичок.

Ідеальним студентом є людина, яка аналізує та документує процеси як модель, яка є інформаційною системою бізнес-користувачів або бізнес-аналітиком, що співпрацює з діловими людьми в рамках певної організаційної функції.

Навчання проводиться модеративною дискусією (40%) та комп'ютерною майстерністю (60%). Частина лабораторії - це перекладати бізнес-ситуації, описану на діаграмі BPMN

Курс - дуже інтенсивний практичний курс у суворій сенсі, навчання ніяким чином не має справу, теоретичні міркування BPMN.
14 hours
Overview
Курс спрямований на викладання практичних знань і навичок моделювання BPM N на середніх та просунутих рівнях.

Ідеальним учасником є навчання бізнес-аналітиків, що означає виявлення, ідентифікацію, збір та аналіз вимог користувача до системи. - Просунуті розробники комп'ютерних програм і архітектори систем зацікавлені в перспективі створення бізнес-процесів, системних і користувацьких драйверів.

Курс не вирішує проблеми виконавчого рівня BPM N.

Навчання ведеться в значною мірою домінуючою технікою у вигляді комп'ютера (~ 90%), під час якої, з одного боку, ми переводимо реальні бізнес-ситуації для BPD, з іншого боку готові інтерпретувати діаграми, що оцінюють їх практичну корисність.

Курс є дуже інтенсивним практичним курсом у суворому розумінні, тренінг ніяк не стосувався теоретичних міркувань BPM Н. \ t
14 hours
Overview
Аудиторія курсу:

Менеджери, які хочуть зрозуміти діаграми BPMN, бізнес-консультанти, бізнес-аналітики, інженери бізнес-процесів, системні аналітики та всі, хто бере участь у аналізі та плануванні бізнес-процесів, використовуючи стандартизоване уніфіковане моделювання.

Цілі курсу:

- Випускайте високоякісні технологічні діаграми
- Модель в нотації процесу BPMN
- Захоплення як-процес інформації
- Впровадження оптимізованих технологічних потоків для людей, інтенсивних процесів
- Спростіть визначення складних процесів та розбити їх на більш керовані частини
14 hours
Overview
Хоча SOA не є специфічним для програмного забезпечення BPM, існує цілий ряд природних синергетичних зв'язків між BPM та SOA. Можливо, найбільш очевидним з них є відокремлення управління бізнес-процесами як самостійною функцією, що дозволяє розробляти процеси незалежно від будь-якої окремої програми та використовувати як загальну бізнес-логіку.
28 hours
Overview
Цей курс створений для менеджерів, бізнес-аналітиків, розробників та експертів, які хочуть спроектувати, перевірити та імітувати процес з j BPM . Вона також включає в себе блок-тести для написання процесів.

Курс зазвичай використовує нову стабільну версію проекту спільноти j BPM . Можна також використовувати попередні версії j BPM (необхідне схвалення до бронювання)
14 hours
Overview
Цей курс готує вас до сертифікованого експерта OMG технічного середнього іспиту BPM ( OCEB ).

http://www.omg.org/oceb/coveragemap-tech-inter.htm
7 hours
Overview
Цей курс готує вас до OMG Certified Expert в BPM ( OCEB ) Технічний Advanced Exam.

http://www.omg.org/oceb/coveragemap-tech-inter.htm
14 hours
Overview
Цей курс готує вас до OCEB 2 Business Advanced exam

Upcoming BPMN (Business Process Model and Notation) Courses

Weekend Business Process Model and Notation (BPMN) courses, Evening BPMN training, BPMN (Business Process Model and Notation) boot camp, Business Process Model and Notation instructor-led, Weekend BPMN training, Evening BPMN (Business Process Model and Notation) courses, Business Process Model and Notation coaching, BPMN instructor, BPMN trainer, BPMN training courses, Business Process Model and Notation (BPMN) classes, Business Process Model and Notation on-site, BPMN (Business Process Model and Notation) private courses, BPMN (Business Process Model and Notation) one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!