Навчальні курси Autosar

Навчальні курси Autosar

Місцеві, інструктор з LED Live AUTOCAR (автомобільна архітектура відкритих систем) навчальні курси демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми AUTOMAR.

AUTOMAR навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Autosar Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
7 годин
This instructor-led, live training in україні (online or onsite) is aimed at automotive engineers who wish to use AUTOSAR to design automotive motor controllers.

By the end of this training, participants will be able to:

- Understand AUTOSAR architecture and methodology.
- Learn how to design motor controllers using AUTOSAR.
14 годин
Дводенний курс, що охоплює всі принципи, пов'язані з архітектурою AutomotiveOpen System RunTime Environment, найвідомішим промисловим стандартом для розробки автомобільного програмного забезпечення; Курс містить як основні теми, так і розширені теми, які дуже корисні для професіоналів автомобільної галузі
7 годин
AUTOSAR (AUTomotiveOpen System ARchitecture) - це архітектура програмного забезпечення для автомобілів для створення автомобільних додатків. Він надає системні функції, інтерфейси, драйвери та вказівки, що дозволяють розділити програмне та апаратне забезпечення, а також призвести до економічності та використання. Архітектура AUTOSAR забезпечує діагностичну систему, серед яких DEM (Diagnostic Event Manager) є одним з модулів.

У цьому тренінгу під керівництвом інструкторів учасники навчаться налаштувати DEM під час створення та налаштування зразка програми AUTOSTAR (AUTomotiveOpen System ARchitecture).

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики
14 годин
Autosar (AUTomotive Open System ARchitecture) - це глобальне партнерство з розвитку виробників автомобілів, постачальників, постачальників послуг та компаній з автомобільної електроніки, напівпровідників та програмного забезпечення.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або онлайн) спрямований на більшість двигунів, які хочуть використовувати Autosar для розробки автокомпонентів.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Завантажити та встановити Autosar Створення робочого потоку. Навігація в середовищі Autosar Працює ефективно.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати. Щоб дізнатися більше про Autosar, будь ласка, відвідайте: https://www.autosar.org/about/

Ми не надаємо ліцензії на програмне забезпечення для цього навчання.

Last Updated:

Online Autosar courses, Weekend Autosar courses, Evening Autosar training, Autosar boot camp, Autosar instructor-led, Weekend Autosar training, Evening Autosar courses, Autosar coaching, Autosar instructor, Autosar trainer, Autosar training courses, Autosar classes, Autosar on-site, Autosar private courses, Autosar one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах