курси ATDD

курси ATDD

Навчальні курси для місцевих навчальних курсів, що проводяться за допомогою програми Acceptance Test Driven Development (ATDD), під керівництвом інструктора, охоплюють різні реальні програми для ATDD. Курси охоплюють такі області, як специфікація на прикладі, керування розвитком поведінки (BDD), приклад керування розвитком (EDD), підтримка керованої розробки (SDD) та тестовий розвиток (TDD). Навчання ATDD доступні як "навчальне тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. ATDD також відомий як Story Test Driven Development. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

ATDD Course Outlines

CodeNameDurationOverview
bddtestBDD - Behavioral testing of IT systems7 hoursНавчання призначено як для ІТ, так і для бізнес-співробітників. Метою курсу є створення способу полегшення спілкування між відділами в процесі розробки програмного забезпечення. Учасники вивчають поведінкові тестування, щоб зробити можливим створення більш надійного програмного забезпечення без потреби в дорогих та просунутих інструментах.
serenitybddSerenity BDD: Writing Better Automated Acceptance Tests7 hours"40% до 70% часу, витраченого багатьма командами автоматизації тестування, витрачається на підтримку їх тестових комплексів ... або рефакторингові тести, оскільки додаток змінювався, а й просто просіяв результати тестів, коли вони ламаються ..." - Джон Фургусон Смарт, творець Serenity.

Serenity - це бібліотека звітності з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє тестувальникам написати добре структуровані та підтримувані критерії прийняття. Serenity випускає багаті та змістовні звіти про тестування ("жива документація"), які не тільки повідомляють про результати тесту, але також документують те, що вони зробили, в поетапному наративному форматі, який включає в себе дані тесту та скріншоти.

У цьому тренінгу учасники навчаться писати високоякісні тести, використовуючи "сценарії" та ідею "акторів, завдань та цілей" для вираження тестів на ділових умовах, а не як взаємодія між компонентами системи. Ми розглядаємо як функціональні, так і інтерфейсні сценарії тестування та демонструємо, як Serenity може використовуватися для керування їх тестуванням. Всі лекції, ноти, вікторини та дискусії супроводжуються практичною практикою та впровадженням.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть зрозуміти структуру Serenity і мати можливість використовувати її з комфортом. Важливо, учасники навчаться думати і підходити до автоматизації тестування з іншого світла.

Аудиторія

- Тестери автоматизації

Формат курсу

- Цей курс ходить учасників через реальні випадки для поведінкового розвитку (BDD) і демонструє практичні способи реалізації Serenity в різних тестових сценаріях.
jbehaveJBehave: BDD with Java7 hoursJBehave - це платформа BDD на базі Java з відкритим кодом для написання тестів у стилі природного мови. BDD, або "Поведінковий розвиток" - це гнучка технологія розробки програмного забезпечення, яка заохочує співпрацю розробників, QA та нетехнічних бізнесменів до програмного проекту.

Це навчання починається з обговорення BDD та того, як JBehave Framework може використовуватися для тестування BDD для веб-програм. Учасникам надаються широкі можливості спілкуватися з інструктором та колегами під час впровадження концепцій та тактики, отриманих у цій практичній навчальній лабораторії.

До кінця цього тренінгу учасники матимуть глибоке розуміння BDD та JBehave, а також необхідну практику та набір інструментів для написання тестів для реальних сценаріїв тестування програмного забезпечення.

Аудиторія

- Тестери та розробники

Формат курсу

- Важкий наголос на практичній практиці. Більшість концепцій вивчаються за допомогою зразків, вправ та практичного розвитку.
cucumberelectronCucumber Electron: Implementing BDD without Selenium7 hoursОгірок Електрон є основою для написання тестів BDD (Behavior Driven Development) простою мовою, з Electron - основою для створення настільних програм із використанням веб-технологій. Він призначений для тестування веб-програм Javascript.

У цій навчальному посібнику учасники навчаться навчатися, як написати та виконати тести BDD-тесту для програм node.js, використовуючи Cucumber Electron.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Запустіть тести BDD та код програми в одному процесі (без перенесення)
- Напишіть тести, які швидше, менш ламкі і простіші для налагодження

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Upcoming ATDD Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
BDD - Behavioral testing of IT systems - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-03-28 09:301500EUR / 1900EUR
Cucumber Electron: Implementing BDD without Selenium - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-23 09:301500EUR / 1900EUR
BDD - Behavioral testing of IT systems - Kiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-05-22 09:301500EUR / 1900EUR
BDD - Behavioral testing of IT systems - Kiev, Holosiyvskiy Park Fri, 2019-07-12 09:301500EUR / 1900EUR
BDD - Behavioral testing of IT systems - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-09-03 09:301500EUR / 1900EUR
Weekend ATDD courses, Evening ATDD training, ATDD boot camp, ATDD instructor-led, Weekend ATDD training, Evening ATDD courses, ATDD coaching, ATDD instructor, ATDD trainer, ATDD training courses, ATDD classes, ATDD on-site, ATDD private courses, ATDD one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR
Introduction to R for FinanceKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-17 09:305250EUR / 6050EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!