Навчальні курси ATDD | Навчальні курси Acceptance Test Driven Development (ATDD)

Навчальні курси ATDD

Місцеві, інструктор з мер Live прийняття тесту Driven розвитку (ATDD) навчальні курси охоплюють різні реальних додатків для ATDD. Курси охоплюють такі райони, як специфікація, наприклад, поведінка Driven розвитку (BDD), приклад Driven розвитку (Едд), підтримка Driven розвитку (СДД) і тестування Driven розвитку (ТДД).

ATDD навчання доступне як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

ATDD також відомий як історія тестування Driven розвитку.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Acceptance Test Driven Development Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
7 годин
"40% до 70% часу, витраченого багатьма командами автоматизації тестування, витрачається на підтримку їх тестових комплексів ... або рефакторингові тести, оскільки додаток змінювався, а й просто просіяв результати тестів, коли вони ламаються ..." - Джон Фургусон Смарт, творець Serenity.

Serenity - це бібліотека звітності з відкритим вихідним кодом, яка дозволяє тестувальникам написати добре структуровані та підтримувані критерії прийняття. Serenity випускає багаті та змістовні звіти про тестування ("жива документація"), які не тільки повідомляють про результати тесту, але також документують те, що вони зробили, в поетапному наративному форматі, який включає в себе дані тесту та скріншоти.

У цьому тренінгу учасники навчаться писати високоякісні тести, використовуючи "сценарії" та ідею "акторів, завдань та цілей" для вираження тестів на ділових умовах, а не як взаємодія між компонентами системи. Ми розглядаємо як функціональні, так і інтерфейсні сценарії тестування та демонструємо, як Serenity може використовуватися для керування їх тестуванням. Всі лекції, ноти, вікторини та дискусії супроводжуються практичною практикою та впровадженням.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть зрозуміти структуру Serenity і мати можливість використовувати її з комфортом. Важливо, учасники навчаться думати і підходити до автоматизації тестування з іншого світла.

Аудиторія

- Тестери автоматизації

Формат курсу

- Цей курс ходить учасників через реальні випадки для поведінкового розвитку (BDD) і демонструє практичні способи реалізації Serenity в різних тестових сценаріях.
7 годин
Тренінг призначений як для ІТ, так і для бізнес-персоналу. Метою курсу є створення способу полегшення зв'язку між відділами в процесі розробки програмного забезпечення. Учасники вивчають поведінкове тестування, щоб зробити можливим створення більш надійного програмного забезпечення без необхідності проведення дорогих і просунутих інструментів.
7 годин
J Behave - це програма BDD з відкритим кодом, що базується на Java для написання тестів на природній мові. BDD, або поведінка, керована розвитком, - це гнучка техніка розробки програмного забезпечення, яка заохочує співпрацю між розробниками, QA та нетехнічними діловими людьми в рамках програмного проекту.

Ця підготовка починається з обговорення BDD та того, як рамку J Behave можна використовувати для проведення тестування BDD для веб-додатків. Учасникам надається широка можливість взаємодіяти з інструктором та однолітками під час реалізації концепцій та тактик, засвоєних у цій практичній лабораторії.

Після закінчення тренінгу учасники будуть чітко розуміти BDD та J Behave , а також необхідну практику та набір інструментів для написання тестових випадків для реальних сценаріїв тестування програмного забезпечення.

Аудиторія

- Тестери та розробники

Формат курсу

- Сильний акцент на практичній практиці. Більшість концепцій засвоюються за допомогою зразків, вправ та практичної розробки.
7 годин
Cucumber Electron є рамкою для написання тестів BDD (Behavior Driven Development) на рівному мові, з Electron, рамкою для створення десктопних додатків за допомогою веб-технологій. Він призначений для тестування Javaскриптів веб-прикладів.

У цьому тренінгу, який керується інструктором, учасники дізнаються, як писати і виконувати випадки тестування стилю BDD для додатків node.js за допомогою Cucumber Electron.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Виконайте BDD-тести та код застосування в одному процесі (не переписуйте) Напишіть тестування, які швидше, менш яскраві і простіше дебютують

аудиторія

Розробники

Формат курсу

Часткова лекція, частина дискусії, заняття та важка практика

Last Updated:

Online Acceptance Test Driven Development (ATDD) courses, Weekend ATDD courses, Evening ATDD (Acceptance Test Driven Development) training, Acceptance Test Driven Development boot camp, ATDD instructor-led, Weekend ATDD (Acceptance Test Driven Development) training, Evening Acceptance Test Driven Development courses, ATDD coaching, ATDD instructor, ATDD trainer, Acceptance Test Driven Development (ATDD) training courses, Acceptance Test Driven Development classes, ATDD (Acceptance Test Driven Development) on-site, ATDD (Acceptance Test Driven Development) private courses, ATDD (Acceptance Test Driven Development) one on one trainingOnline ATDD courses, Weekend Acceptance Test Driven Development courses, Evening ATDD training, Acceptance Test Driven Development boot camp, Acceptance Test Driven Development instructor-led, Weekend Acceptance Test Driven Development (ATDD) training, Evening ATDD (Acceptance Test Driven Development) courses, ATDD (Acceptance Test Driven Development) coaching, ATDD (Acceptance Test Driven Development) instructor, ATDD trainer, ATDD (Acceptance Test Driven Development) training courses, ATDD classes, Acceptance Test Driven Development (ATDD) on-site, Acceptance Test Driven Development (ATDD) private courses, ATDD one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах