Навчальні курси App-V

Навчальні курси App-V

Навчальні курси Microsoft App-V, які проводяться за допомогою інструкторів, демонструють за допомогою інтерактивної практичної практики основи та розширені теми програми App-V. Підготовка до програми App-V доступна як "тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україні або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україні . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Microsoft Application Virtualization (App-V) Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
28 годин
Microsoft Virtualization Application ( App-V ) дозволяє створювати додатки, які працюють як сервіси централізованого управління. Програми App-V мають перевагу в тому, що ніколи не потрібно встановлювати їх безпосередньо на комп’ютер кінцевого користувача та ніколи не конфліктувати з іншими програмами.

У цьому навчанні під керівництвом інструкторів ми знайомимо з архітектурою, компонентами та процесами, що стоять за віртуалізацією додатків, і крокуємо учасників поетапно через розгортання App-V та App-V у реальній лабораторії. Після закінчення курсу учасники матимуть знання та практичну практику, необхідну для встановлення, налаштування, адміністрування та усунення несправностей App-V , а також для створення, упаковки та розгортання власних App-V .

Формат курсу

-

Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітки:

- Цей курс охоплює версію 5.1 App-V . Для навчання за іншою версією, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 годин
Microsoft Virtualization Application ( App-V ) дозволяє створювати додатки, які працюють як сервіси централізованого управління. Програми App-V мають перевагу в тому, що ніколи не потрібно встановлювати їх безпосередньо на комп’ютер кінцевого користувача та ніколи не конфліктувати з іншими програмами.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів ми висвітлюємо передові методи та усунення несправностей для віртуалізації App-V Microsoft ( App-V ), особливо у сфері послідовності та упаковки.

Після закінчення курсу учасники матимуть глибоке розуміння App-V та зможуть послідовно виконувати послідовність, вирішувати проблеми та вирішувати складні проблеми.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітки:

- Цей курс охоплює версію 5.1 App-V . Якщо вам потрібна підготовка за іншою версією, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
- Цей курс зосереджений на віртуалізації додатків і не охоплює інших компонентів MDOP.

Last Updated:

Online Microsoft Application Virtualization courses, Weekend App-V courses, Evening Microsoft App-V training, Microsoft Application Virtualization (App-V) boot camp, App-V instructor-led, Weekend Microsoft App-V training, Evening Microsoft Application Virtualization (App-V) courses, App-V coaching, App-V instructor, App-V trainer, Microsoft Application Virtualization training courses, Microsoft Application Virtualization (App-V) classes, Microsoft App-V on-site, Microsoft App-V private courses, Microsoft App-V one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах