курси App-V

курси App-V

Навчальні курси Microsoft App-V, які проводяться за допомогою інструкторів, демонструють за допомогою інтерактивної практичної практики основи та розширені теми програми App-V. Підготовка до програми App-V доступна як "тренування на місці" або "дистанційне навчання". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

App-V Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
28 hours
Overview
Microsoft Virtualization Application ( App-V ) дозволяє створювати додатки, які працюють як сервіси централізованого управління. Програми App-V мають перевагу в тому, що ніколи не потрібно встановлювати їх безпосередньо на комп’ютер кінцевого користувача та ніколи не конфліктувати з іншими програмами.

У цьому навчанні під керівництвом інструкторів ми знайомимо з архітектурою, компонентами та процесами, що стоять за віртуалізацією додатків, і крокуємо учасників поетапно через розгортання App-V та App-V у реальній лабораторії. Після закінчення курсу учасники матимуть знання та практичну практику, необхідну для встановлення, налаштування, адміністрування та усунення несправностей App-V , а також для створення, упаковки та розгортання власних App-V .

Формат курсу

-

Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітки:

- Цей курс охоплює версію 5.1 App-V . Для навчання за іншою версією, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
21 hours
Overview
Microsoft Virtualization Application ( App-V ) дозволяє створювати додатки, які працюють як сервіси централізованого управління. Програми App-V мають перевагу в тому, що ніколи не потрібно встановлювати їх безпосередньо на комп’ютер кінцевого користувача та ніколи не конфліктувати з іншими програмами.

У цій навчальній програмі під керівництвом інструкторів ми висвітлюємо передові методи та усунення несправностей для віртуалізації App-V Microsoft ( App-V ), особливо у сфері послідовності та упаковки.

Після закінчення курсу учасники матимуть глибоке розуміння App-V та зможуть послідовно виконувати послідовність, вирішувати проблеми та вирішувати складні проблеми.

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важкі практичні практики

Примітки:

- Цей курс охоплює версію 5.1 App-V . Якщо вам потрібна підготовка за іншою версією, зв'яжіться з нами, щоб домовитись.
- Цей курс зосереджений на віртуалізації додатків і не охоплює інших компонентів MDOP.
Weekend App-V courses, Evening Microsoft Application Virtualization training, App-V boot camp, App-V instructor-led, Weekend Microsoft Application Virtualization training, Evening Microsoft Application Virtualization (App-V) courses, Microsoft Application Virtualization coaching, Microsoft App-V instructor, App-V trainer, Microsoft Application Virtualization (App-V) training courses, Microsoft Application Virtualization classes, Microsoft Application Virtualization on-site, App-V private courses, App-V one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!