курси Apache Web Server

курси Apache Web Server

Місцевий, інструктор з LED Live Apache (також відомий як веб-сервер Apache) навчальні курси демонструють інтерактивні практичний досвід основ і передових тем Apache.

Apache підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Apache HTTP Server Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
28 hours
Overview
Цей курс був створений для адміністраторів веб-сторінок, веб-майстрів або для всіх, хто бажає встановити або підтримувати веб-сервер.

Apache - це найпопулярніший веб-сервер, що використовується в Інтернеті. Це програмне забезпечення з відкритим кодом і добре працює з іншим програмним забезпеченням Open Source, такими як Linux та MySQL. Цей курс показує, як налаштувати простий веб-сервер Apache під Linux і як покращити його в повнофункціональний комерційний веб-сервер, здатний підтримувати складні веб-сайти.
28 hours
Overview
- Створені Linux / Unix адміністратори і розробники, які зацікавлені в залученні до серверів LInux / Unix
- Навіть початківці, які володіють базовими навичками та знаннями в Linux , можуть наздогнати цей курс, лише якщо ви докладно дотримуєтеся інструкції інструктора та пояснення.
- Цей курс призначений для практичного керування Серверами Linux і для того, щоб показати, що це дуже легко зрозуміти для серверів Linux / Unix.
- Цей курс буде доставлений аудиторії з 40% лекцій, 50% лабораторій і 10% запитань і відповідей. Цей п'ятиденний курс наголошує на лабораторній діяльності.
- Ви дізнаєтеся, як розгортати та керувати Top 4 Linux серверами, які надають дуже корисні мережні послуги для критично важливих для підприємства середовищ.
- Він може бути доставлений в будь-якому дистрибутиві (Fedora, CentOS зазвичай використовуються)
Weekend Apache courses, Evening Apache HTTP Server training, Apache HTTP Server boot camp, Apache instructor-led, Weekend Apache HTTP Server training, Evening Apache courses, Apache Web Server coaching, Apache instructor, Apache trainer, Apache Web Server training courses, Apache HTTP Server classes, Apache HTTP Server on-site, Apache HTTP Server private courses, Apache HTTP Server one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!