Навчальні курси Apache Web Server

Навчальні курси Apache Web Server

Місцевий, інструктор з LED Live Apache (також відомий як веб-сервер Apache) навчальні курси демонструють інтерактивні практичний досвід основ і передових тем Apache.

Apache підготовка доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Apache Web Server Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
28 годин
Цей курс створений для веб-адміністраторів, веб-мастерів або будь-кого, хто бажає встановити або підтримувати веб-сервер.

Apache - найпопулярніший веб-сервер, який використовується в Інтернеті. Він є програмним забезпеченням з відкритим кодом і добре працює з іншими програмними забезпеченнями з відкритим кодом, такими як Linux і MySQL. Цей курс показує, як встановити простий веб-сервер Apache нижче Linux і як підвищити його до повністю функціонального комерційного веб-сервера, здатного підтримувати розширені веб-сайти.
28 годин
- Створено адміністраторів та розробників Linux / Unix, зацікавлених у залученні до серверів LInux / Unix
- Навіть початківці, які мають основні навички та знання в Linux , можуть наздогнати цей курс, лише якщо докладно дотримуватися лабораторії та пояснення інструктора.
- Цей курс призначений для достатньої практики управління серверами Linux і показати, що це дуже просто для розуміння серверів Linux / Unix.
- Цей курс буде представлений аудиторії з 40% лекцій, 50% лабораторій та 10% Q&A. Цей п'ятиденний курс сильно наголошує на лабораторних заходах.
- Ви дізнаєтесь, як розгортати та керувати топ-4 серверами Linux які надають дуже корисні мережеві послуги в критичному для корпоративного середовища середовищі.
- Він може бути доставлений у будь-якому дистрибутиві (Fedora, CentOS зазвичай використовуються)

Last Updated:

Online Apache HTTP Server courses, Weekend Apache Web Server courses, Evening Apache training, Apache Web Server boot camp, Apache HTTP Server instructor-led, Weekend Apache HTTP Server training, Evening Apache Web Server courses, Apache coaching, Apache instructor, Apache trainer, Apache HTTP Server training courses, Apache HTTP Server classes, Apache on-site, Apache private courses, Apache one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах