курси Apache SINGA

курси Apache SINGA

Місцеві, інструктор під керівництвом Live Apache SINGA навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний практиці основам і передові теми Apache SINA.

Apache SINGA навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання в прямому ефірі". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україні або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україні. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

SINGA Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Огляд
SINGA є загальнопоширеною платформою для глибокого навчання для підготовки великих моделей глибокого навчання на великих наборах даних. Він розроблений з інтуїтивною моделлю програмування на основі абстракції шарів. Підтримуються різноманітні популярні моделі глибокого навчання, а саме моделі перенаправлення, включаючи згорткові нейронні мережі (CNN), енергетичні моделі, такі як обмежена машина Больцмана (RBM), і рекурентні нейронні мережі (RNN). Для користувачів передбачено багато вбудованих шарів. Архітектура SINGA є досить гнучким для виконання синхронних, асинхронних і гібридних кадрів навчання. SINGA також підтримує різні схеми розділення нейронних мереж для паралелізації підготовки великих моделей, а саме розбиття на вимір партії, розмірності функцій або гібридного розбиття.

Аудиторія

Цей курс спрямований на дослідників, інженерів і розробників, які прагнуть використовувати Apache SINGA як глибоку структуру навчання.

Після завершення цього курсу делегати:

- розуміти структуру та механізми розгортання SINGA
- вміти виконувати завдання встановлення / виробничого середовища / архітектури та конфігурації
- вміти оцінювати якість коду, виконувати налагодження, моніторинг
- мати можливість впроваджувати передові технології, такі як навчальні моделі, терміни вбудовування, побудова графіків і ведення журналу
Online Apache SINGA courses, Weekend Apache SINGA courses, Evening SINGA training, SINGA boot camp, Apache SINGA instructor-led, Weekend SINGA training, Evening SINGA courses, Apache SINGA coaching, Apache SINGA instructor, Apache SINGA trainer, Apache SINGA training courses, SINGA classes, SINGA on-site, SINGA private courses, SINGA one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

This site in other countries/regions