Навчальні курси Apache Camel

Навчальні курси Apache Camel

Онлайн або на місці, інструктор під керівництвом Apache Camel навчальні курси демонструють інтерактивне обговорення та практичну практику основ і Apache Camel.

Apache Camel доступна як "онлайн-тренування в прямому ефірі" або "на місці живої підготовки". Онлайн-тренування в прямому ефірі (ака «дистанційне навчання в прямому ефірі») здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого столу. На місці живої підготовки можуть проводитися локально на клієнтських приміщеннях україніабо в корпоративних навчальних центрах NobleProg в україні.

NobleProg -- Ваш місцевий постачальник навчання

Machine Translated

Відгуки

★★★★★
★★★★★

Camel Зміст курсу

Назва курсу
Тривалість
Огляд
Назва курсу
Тривалість
Огляд
21 годин
Курс призначений для системних інтеграторів, які хочуть дізнатися про Apache Camel як механізм маршрутизації та посередництва на основі правил, що забезпечує Java об'єктну реалізацію шаблонів інтеграції підприємства.
14 годин
Apache Camel - це рамка інтеграції відкритого коду для передачі повідомлень з різних джерел даних до різних цільових місць. З Spring Boot, користувачі можуть створювати продуктивний рівень Apache Camel додатків для безпідставної інтеграції.

Цей інструктор-під керівництвом, прямий тренінг (онлайн або на сайті) спрямований на веб-розробників, які бажають програмувати в Spring Boot для створення Apache Camel додатків.

Після закінчення тренінгу учасники зможуть:

Розробка Apache Camel додатків з Spring Boot. Використовуйте моніторинг помилок та попередження для Apache Camel додатків. Використовуйте Apache Camel для створення інтеграційних рішень.

Формат курсу

Інтерактивні лекції та дискусії. Багато випробувань і практики. Використання в робочому середовищі Live-Lab.

Курсові варіанти адаптації

Щоб отримати персоналізовану підготовку для цього курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб організувати.

Last Updated:

Online Apache Camel courses, Weekend Apache Camel courses, Evening Camel training, Camel boot camp, Apache Camel instructor-led, Weekend Camel training, Evening Camel courses, Apache Camel coaching, Apache Camel instructor, Apache Camel trainer, Apache Camel training courses, Camel classes, Camel on-site, Camel private courses, Camel one on one training

Знижки на курс

Наразі знижок на курс немає.

Інформаційний бюлетень "Знижки на курси"

Ми поважаємо конфіденційність Ваших персональних даних. Ми зобов'язуємось не передавати Ваші дані іншим особам. Ви завжди можете змінити свої налаштування конфіденційності або повністю відмовитись від підписки.

Наші клієнти

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!

Цей сайт в інших країних / регіонах