курси Ansible

курси Ansible

На місцевому, під керівництвом інструктора Live Ansible навчальних курсів демонструють через інтерактивне обговорення і практичний досвід, як автоматизувати системи та управління конфігурацією додатків з Ansible, як Ansible можуть бути використані в розробці додатків життєвий цикл та спосіб, який може бути адаптоване для масштабованого та корпоративного середовища.

Ansible навчання доступна як "на місці навчання" або "дистанційне навчання жити". На місці навчання в прямому ефірі може здійснюватися на місцевому рівні в україна або в Неbleprog корпоративні навчальні центри в україна. Дистанційне навчання в прямому ефірі здійснюється шляхом інтерактивного, віддаленого робочого стола.

Nobleпрога-ваш місцевий навчальний провайдер

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Ansible Course Outlines

Title
Duration
Overview
Title
Duration
Overview
14 hours
Overview
Курс призначений для того, щоб надати інженерам, які в даний час користуються можливостями знань про глибші та більш спеціалізовані сфери, задіяні в його програмі.

Мета семінару полягає в тому, щоб краще зрозуміти, що відбувається під "капотом", як "Можливо" можна використовувати в життєвому циклі розробки додатків, і як "Можливо" можна адаптувати до масштабних та корпоративних середовищ.
7 hours
Overview
Неможливо вирішити проблему: "У нас є конфігурація сервера, яку ми хочемо, ми встигли визначити час, тепер як нам це все автоматизувати?"
21 hours
Overview
Цей курс був створений для системних адміністраторів, які хочуть автоматизувати керування конфігураціями систем та програм за допомогою можливого.

Цей курс зосереджений переважно на серверах Linux / Unix.
Weekend Ansible courses, Evening Ansible training, Ansible boot camp, Ansible instructor-led, Weekend Ansible training, Evening Ansible courses, Ansible coaching, Ansible instructor, Ansible trainer, Ansible training courses, Ansible classes, Ansible on-site, Ansible private courses, Ansible one on one training

Course Discounts

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!