курси Angular

курси Angular

Локальні інструктори, що проводяться в прямому ефірі Курси англійського навчання демонструють шляхом обговорення та практичної практики, як розробляти веб-програми, використовуючи Angular. Кутові курси доступні для всіх версій кутових, в тому числі: кутовий 1 (також відомий як Angular1, AngularJS, Angular.js, AngularJS 1 тощо), Angular 2 (Angular2, AngularJS 2 тощо), Angular 4 (Angular4) , Кутовий 5 (кутовий5) і кутовий 6 (кутовий6). Найбільш помітна різниця в кутових версіях полягає в перезаписі кутових 1 до кутових 2. Це перезапилення призводить до поліпшення продуктивності, прийняття завантажувального пакета та важкого використання TypeScript (TS). Концепція директив наближається до стандарту веб-компонентів та способу реалізації структуризації програми. Angular 2 і всі наступні версії базуються на архітектурі service / controller, на відміну від архітектури MVC, що використовується в Angular 1. Кутовий тренінг доступний як "тренування на місці" або "дистанційне навчання в режимі реального часу". Навчання на місці може здійснюватися локально на приміщеннях клієнта в Україні україна або в корпоративних навчальних центрах NobleProg в Росії україна . Дистанційне навчання в режимі реального часу здійснюється за допомогою інтерактивного, віддаленого робочого столу. NobleProg - Ваш постачальник місцевих навчальних закладів

Testimonials

★★★★★
★★★★★

Angular Course Outlines

CodeNameDurationOverview
angjsbasAngularJS Basics14 hoursAngular JS - бібліотека JavaScript для швидкого розвитку додатків.

Аудиторія

- розробники
- програмісти
- архітектори javascript

Цілі

- Зміна мислення від процедурного / ОО способу програмування до кутового способу
- Учасники можуть використовувати AngularJS для створення додатків для однієї сторінки

Формат курсу

- 40% лекцій, 60% лабораторій
angular4advAngular 4: Advanced21 hoursКутовий 4 (попередні версії, що називаються Angular.js, AngularJS, AngularJS 1, Angular 1, Angular 2 і т. Д.) Є інтерфейсною платформою для веб-додатків на базі JavaScript для розробки односторінкових додатків.

У цій навчальному посібнику учасники вивчатимуть розширені можливості програми Angular 4, наблизившись до процесу оновлення, розробки, тестування та розгортання веб-застосунку в лабораторії.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Оновіть додаток AngularJS до Angular 4
- Створення, побудова, налагодження та розгортання їх кутовий 4
- Пристрій перевіряє їх кутовий 4 застосування

Аудиторія

- Веб-розробники з деяким кутовий досвід

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
angular5advAngular 5 Advanced14 hoursAngular 5 - це сучасна платформа JavaScript MVW (Model-View-Whatever) для створення мобільних, настільних та веб-програм. Angular був створений компанією Google і використовується в Google Adwords, Google Fiber, Adsense та інших службах.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живу тренінгу (на місці або віддаленому), учасники використовуватимуть більш просунуті можливості Angular 5 для розробки, побудови, тестування та розгортання складних односторінкових веб-програм.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розробити кутовий 5 додатків, використовуючи кутовий CLI
- Використовуйте веб-сервіси REST та дані WebSocket з додатку Angular 5
- Використовуйте модуль "Кутова маршрутизація"
- Реалізувати кутові анімації
- Перевірте, налагодження та розгортання додатків кутового 5
- Організовуйте кутові 5 проектів, використовуючи найкращі практики.

Аудиторія

- Розробники з попереднім кутовим досвідом

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і практика
- Практична реалізація в середовищі Live-Lab

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
- Щоб дізнатись більше про Angular, відвідайте: https://angular.io/
angular5Angular 528 hoursAngular 5 - це сучасна платформа JavaScript MVW (Model-View-Whatever) для створення мобільних, настільних та веб-програм. Angular був створений компанією Google і використовується в Google Adwords, Google Fiber, Adsense та інших службах.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, учасники вивчатимуть основи Angular 5, коли вони пройдуть шлях створення та розгортання зразка Angular.

Аудиторія

- Початківці в розробці веб-сайтів
- Досвідчені розробники інтерфейсу
- Будь-хто, хто зацікавлений у вивченні того, як розробляти додатки за допомогою Angular

Формат курсу

Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
ang2devAngular 2 Development28 hoursAngular 2 - це нова платформа для розробки мобільних та настільних веб-застосунків.
angularrxjsReactive Programming with Angular RxJS 14 hoursРеактивне програмування - це асинхронна парадигма програмування, яка фокусується на потоках даних та поширенні даних шляхом встановлення певної залежності між базовими моделями виконання та потоками випущених даних з одного компоненту на інший. Багато неефективності дизайну кутових прикладних програм при побудові асинхронних користувальницьких інтерфейсів можна подолати, використовуючи шаблони реактивного стилю, запропоновані бібліотекою RxJS.

У цій навчальній інструкції учасники навчаться навчатися, як реалізовувати спостережувані моделі у своїх конструкціях кутових прикладних програм, виходячи з ряду випадків, які демонструють загальні проблеми кутового проектування та як вони користуються реактивними програмуваннями.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Зрозумійте реактивну парадигму програмування та бібліотеку RxJS
- Створюйте UI важких кутових додатків з масштабованістю, гнучкістю та чуйністю, використовуючи реактивні шаблони програмування

Аудиторія

- Кутові розробники додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
nativescriptangular4NativeScript with Angular 47 hoursNativeScript з Angular 4 забезпечує архітектуру для розробки повністю нативних мобільних додатків, що використовують веб-технології з єдиним кодуванням в рамках структури Angular 4. NativeScript використовує швидкіші часові інтервали та пакети компакт-дисків Angular 4 для розробки незалежного веб-перегляду, нативних мобільних додатків.

Навчальний тренінг, який проводиться інструктором, представляє нові API анімації Angular 4 та їх можливості для упорядкування рухів мобільних додатків, оскільки учасники проходять створення простого, але повністю функціонального нативного мобільного додатка.

До кінця цього навчання учасники зможуть програмувати, налагоджувати та розгортати повністю функціональну програму NativeScript / Angular4, здатну працювати як на iOS, так і на Android.

Аудиторія

- Розробники мобільних додатків, які намагаються розробити крос-платформенні програми для iOS або Android
- Веб-розробники прагнуть перекласти свої навички на арену для розробки мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
nativescriptangular2NativeScript with Angular 27 hoursNativeScript з Angular 2 дозволяє розробникам створювати справді рідні крос-платформенні програми для Android, iOS та веб-застосунків, що використовують загальні веб-технології в рамках системи Angular 2.

Під керівництвом інструктора, живого тренінгу вводяться ключові функції та функціональні можливості Angular 2 і демонструє їх практичне використання в NativeScript, оскільки учасники проходять через створення привабливого, оригінального додатку Android і iOS.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створення та розгортання повністю нативних мобільних додатків за допомогою Angular 2
- Робота з віддаленими потоками даних за допомогою RxJS
- Створіть додаток для кількох сторінок з навігацією через маршрутизатор Angular 2

Аудиторія

- Розробники мобільних додатків, які намагаються розробити крос-платформенні програми для iOS або Android
- Веб-розробники прагнуть перекласти свої навички на арену для розробки мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
meanangular4Angular 4: Building Web Apps Using the MEAN Stack35 hoursКутовий 4 (попередні версії називаються: Angular.js, AngularJS, AngularJS 1, Кутовий 1, Кут 2 і т. Д.) Являє собою інтерфейсну платформу для веб-додатків на основі JavaScript для розробки односторінкових додатків. Він має кращу продуктивність по відношенню до свого попередника, більше інтерфейсів API, а також покращений дизайн та чуйність на мобільних пристроях.

Стовпець MEAN - це повнотекстовий JavaScript-рішення для написання масштабованих, надійних та обслуговуваних веб-застосунків швидко і легко за допомогою MongoDB, Express, Angular та Node.js.

У цій навчальній інструкції учасники навчаться навчатися, як використовувати стек MEAN, зокрема, використовуючи Angular 4, коли вони пройдуть шлях створення та розгортання зразка веб-додатків.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Створюйте, створюйте, налагоджуйте та розгортайте додаток 4 на базі MEAN
- Пристрій перевіряє їх кутовий 4 застосування
- Напишіть кутовий код за допомогою TypeScript

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
angulartestingTesting Angular Applications14 hoursУ цій інструкції під керівництвом, живе тренування, учасники навчаться писати та підтримувати тести для кутових програм.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Вирішіть найадекватнішу стратегію для тестування кутової програми
- Проведіть тестування агрегатів, тестування компонентів, тестування A / B та кінцевого завершення роботи на Angular-додатку
- Виберіть потрібні інструменти для роботи: Жасмин, Карма, Прообразник, Моча та ін
- Напишіть тести в Protractor і Jasmine
- Запуск та налагодження тестів за допомогою Karma і Protractor
- Створіть підтримуваний тестовий набір
- Використовувати найкращі методи для тестування вузлів у кутових

Аудиторія

- Тестувальники
- Розробники

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

Кутовий проходить за різними іменами та версіями, а саме: Angular.js, AngularJS, AngularJS 1, Angular 1, Angular 2 та ін. Щоб налаштувати версію, використану в цьому тренінгу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
ionic3Ionic3: Building Cross-Platform Mobile Apps with Ionic3 and Angular47 hoursІонний інтерфейс - це інтерфейсний SDK для побудови мобільних пристроїв на різних платформах. Він служить основою, а не на відміну від Bootstrap або Foundation, але для мобільних додатків.

У ході цього тренінгу учасники будуватимуть та розгортатимуть цілий ряд додатків для реалізації деяких нових функцій в Ionic 3 та Angular 4.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Оновлення від Ionic2 і Angular2 до Ionic3 і Angular4
- Побудуйте мобільний додаток іонного 3 та кутового 4 із ліньким завантаженням
- Інтеграція служб локації в мобільний додаток Ionic3 та Angular4
- Створіть багаторівневий акордеонний меню з динамічними даними
- Налаштуйте службу автентифікації для мобільного додатка Ionic3 та Angular4
- Отримайте API REST, використовуючи новий HttpClient Angular 4.3

Аудиторія

- Javascript (JS) розробники
- Фронт-розробники
- AnguarJS розробники
- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика
Ionic2Angular2Ionic2: Building Native-Like, Cross-Platform Mobile Apps with Ionic2 and Angular214 hoursІонний інтерфейс - це інтерфейсний SDK для побудови мобільних пристроїв на різних платформах. Він служить основою, а не на відміну від Bootstrap або Foundation, але для мобільних додатків.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живі тренінги учасники навчаться створювати крос-платформенний, оригінальний, як мобільний додаток, використовуючи іонні рамки.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Створення та розгортання мобільних додатків для додатків для магазинів Android та iOS
- Зрозумійте і використовуйте іонний синтаксис і Angular's Typescript
- Розширюйте відчуття та функціональність програми за допомогою іонної рідини

Аудиторія

- Javascript (JS) розробники
- Фронт-розробники
- AnguarJS розробники
- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Це навчання охоплює Ionic 2.0 і Angular 2.0. Для тренувань з іонного 4.0 та кутового 4.0 дивіться: TBD
angjsAngular JavaScript28 hoursЦе рука на курсі для тих, хто хоче створити веб-сайти за допомогою AngularJS.

Під час цього курсу буде використовуватися остання стабільна версія. Версію попереднього випуску можна просто використовувати, якщо вона зазначена у формі бронювання в розділі приміток. Для більш старої версії необхідно узгодити перед бронюванням.
ionic1angular1Ionic1: Build a Mobile App with Ionic 1 and Angular 114 hoursІонний інтерфейс - це інтерфейсний SDK для створення крос-платформних мобільних додатків. Він служить основою, а не на відміну від Bootstrap або Foundation, але для мобільних додатків.

У цьому навчанні під керівництвом інструктора, живі тренінги учасники навчаться створювати мобільні додатки за допомогою іонних рамок, Angular, Кордова та PhoneGap App.

До кінця цього навчання учасники зможуть

- Створення та розгортання мобільного додатка для Android та iOS
- Використовуйте додаток Phonegap замість платформ SDK для націлювання на різні платформи

Аудиторія

- Javascript (JS) розробники
- Фронт-розробники
- AnguarJS розробники
- Розробники мобільних додатків

Формат курсу

- Частина лекції, частина дискусії, вправи та важка практика

Примітка

- Це тренування охоплює Ionic 1.0 і Angular 1.0 (ака AngularJS, Angular.js) для тренувань на іонних 2.0 і Angular 2.0, перегляньте: TBD
meanangular2Angular 2: Building Web Apps Using the MEAN Stack35 hoursСтовпець MEAN - це повнотекстовий JavaScript-рішення, яке дозволяє швидко і легко створювати та розгортати масштабовані, надійні та підтримувані веб-програми, використовуючи MongoDB, Express, Angular і Node.js.

До кінця цього практичного інтенсивного навчального курсу студенти зможуть:

- Зберігайте дані в NoSQL, ориентированній на документи базі даних MongoDB, яка забезпечує продуктивність та масштабованість.
- Використовуйте Node.js, серверну платформу, побудовану на час виконання Google V8 для створення швидких, масштабованих мережевих програм.
- Використовуйте Express, просту, але потужну розробку веб-додатків HTTP-серверів, побудовану на вершині Node.js.
- Використовуйте структуру Angular 2, яка пропонує деклараційну, двосторонніх зв'язків даних для веб-програм.
- Скористайтеся перевагами парадигми "повнотекстової JavaScript", тобто зберігайте документи у форматі JSON у MongoDB, авторські запити JSON в Node.js / Express.js і пересилайте ці документи JSON назад на інтерфейс на основі Angular.
- Ознайомтеся з найновішими тенденціями розвитку веб-додатків в ІТ-індустрії.

Примітки:

- Кутовий доступний у різних версіях, наприклад:

- AngularJS (ака Angular.js, AngularJS 1 і Angular 1)
- Кутовий 2
- Кутовий 4
- тощо.

- Це тренування охоплює Angular 2 .
- Для всіх інших компонентів (Node.js, Express, MongDB ) ми покриваємо останню стабільну версію .
- Якщо ви хочете налаштувати версії, навчені в цьому навчанні, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
angular4Angular 4: Create Single-Page Applications Using HTML, CSS and JavaScript21 hoursКутовий 4 (попередні версії, які зазвичай називають Angular.js, AngularJS, AngularJS 1, Angular 1, Angular 2 і т. Д.) Є інтерфейсною платформою для веб-додатків на базі JavaScript для розробки односторінкових додатків.

Angular 4 має кращу продуктивність по відношенню до свого попередника, більше інтерфейсів API, і кращу підтримку для мобільних пристроїв з точки зору реагування на дизайн та макет.

Цей курс ознайомить із основними принципами роботи "кутового 4" та учасниками прогулянок шляхом створення одностраничної веб-програми.

Аудиторія

- Розробники веб-додатків

Формат курсу

- Огляд функцій та можливостей Angular 4, а також покроковий розвиток веб-додатки.
jsjqanJavaScript, jQuery, NodeJS & AngularJS56 hoursЦей курс призначений для того, щоб привести початківця в JavaScript до рівня, на якому він або він може вийти на ринок як розробник JavaScript.

Курс інтенсивний і цілком "руки"
ang2Angular 2 Fundamentals21 hoursAngular 2 - це нова платформа для розробки мобільних та настільних веб-застосунків.
AJS-GPAngularJS Good Practices14 hoursКонструктивний курс кутового замовлення

Ця порядок денний може бути скоригована або розширено

Цей курс, як правило, для розробників JavaScript, з деякими ангкулярськими базовими перевагами, які хочуть вивчати найкращі практичні поради, а також краще та більш організовано виконувати свої кутові програми.
ionic2Ionic214 hoursЦей курс представляє Іон.
ngandvAngularJS Advanced21 hoursЦей курс був створений для розробників, що працюють з AngularJS, але які хочуть чітко розуміти найкращі практики використання системи. Вона не охоплює основи кутових, але зосереджена на методах і стилях розробки СПА зазвичай нелегко вчитися "природно" або шляхом самонавчання.

Цей курс, як правило, запускається на останньому стабільному випуску Angular (1.x), але старі або бета-версії можуть бути покриті за вимогою.
mean1Building Web Apps using the MEAN stack35 hoursМета курсу:

Стовпець MEAN - це повнотекстовий JavaScript-рішення, яке дозволяє швидко і легко створювати масштабовані, надійні та підтримувані веб-програми, використовуючи MongoDB, Express, AngularJS та Node.js.

До кінця цього практичного інтенсивного навчального курсу студенти зможуть:

- Зберігайте дані в NoSQL, ориентированній на документи базі даних MongoDB, яка забезпечує продуктивність та масштабованість.
- Використовуйте Node.js, серверну платформу, побудовану на час виконання Google V8 для створення швидких, масштабованих мережевих програм.
- Використовуйте Express, просту, але потужну розробку веб-додатків HTTP-серверів, побудовану на вершині Node.js.
- Використовуйте структуру AngularJS, яка пропонує деклараційні, двосторонніх зв'язків даних для веб-програм.
- Скористайтеся перевагами парадигми "повнотекстової JavaScript", тобто зберігайте документи у форматі JSON у MongoDB, авторські запити JSON в Node.js / Express.js і пересилайте ці документи JSON назад на інтерфейс на основі Angular.
- Ознайомтеся з найновішими тенденціями розвитку веб-додатків в ІТ-індустрії.
angular6Angular 628 hoursКутовий 6 містить ряд потужних нових функцій, включаючи кутові елементи та нові команди CLI. Ці можливості значно розширюють можливості інтегрувати кутовий з не-кутових додатків на основі JQuery, Vue.js, React і т. Д.

У цій інструкції під керівництвом, живе навчання (на місці або віддаленому), учасники дізнаються, як створити, тестувати і розгорнути кутовий додаток, використовуючи найновіші функції в кутовий 6.

До кінця цього тренінгу учасники зможуть:

- Розробити додатки кутового 6 з використанням кутового CLI
- Створюйте веб-компоненти, які можна використовувати на будь-якій сторінці HTML
- Споживайте REST веб-сервіси та WebSocket дані в рамках програми Angular 6
- Використовуйте анімацію, використовуючи останні функції анімації Angular 6
- Перевірте, налагодження та розгортання програми Angular 6
- Організуйте проекти Angular 6, використовуючи найкращі практики

Аудиторія

- Розробники

Формат курсу

- Інтерактивна лекція та дискусія
- Багато вправ і практика
- Практична реалізація в середовищі Live-Lab

Примітка

- Щоб просити індивідуальне навчання для цього курсу, зв'яжіться з нами, щоб організувати.
- Щоб дізнатись більше про Angular, відвідайте: https://angular.io/

Upcoming Angular Courses

CourseCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
AngularJS Good Practices - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-02-05 09:303000EUR / 3600EUR
AngularJS Basics - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-02-25 09:303000EUR / 3600EUR
AngularJS Good Practices - Kiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-04-01 09:303000EUR / 3600EUR
AngularJS Basics - Kiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-16 09:303000EUR / 3600EUR
AngularJS Good Practices - Kiev, Holosiyvskiy Park Thu, 2019-05-23 09:303000EUR / 3600EUR
Weekend Angular courses, Evening Angular training, Angular boot camp, Angular instructor-led, Weekend Angular training, Evening Angular courses, Angular coaching, Angular instructor, Angular trainer, Angular training courses, Angular classes, Angular on-site, Angular private courses, Angular one on one training

Course Discounts

CourseVenueCourse DateCourse Price [Remote / Classroom]
Activiti for Business Process DesignersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2018-12-12 09:304725EUR / 5525EUR
Business Process Modeling using BPMN and UMLKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Elasticsearch Advanced Administration, Monitoring and MaintenanceKiev, Holosiyvskiy Park Tue, 2019-04-02 09:303150EUR / 3750EUR
Introduction to Embedded ComputersKiev, Holosiyvskiy Park Wed, 2019-06-05 09:303150EUR / 3750EUR
Advanced Go ProgrammingKiev, Holosiyvskiy Park Mon, 2019-06-10 09:304725EUR / 5525EUR

Course Discounts Newsletter

We respect the privacy of your email address. We will not pass on or sell your address to others.
You can always change your preferences or unsubscribe completely.

Some of our clients

is growing fast!

We are looking to expand our presence in Ukraine!

As a Business Development Manager you will:

  • expand business in Ukraine
  • recruit local talent (sales, agents, trainers, consultants)
  • recruit local trainers and consultants

We offer:

  • Artificial Intelligence and Big Data systems to support your local operation
  • high-tech automation
  • continuously upgraded course catalogue and content
  • good fun in international team

If you are interested in running a high-tech, high-quality training and consulting business.

Apply now!